Просто каралева• 08 мая в 23:41

Как начать продавать на еженедельной

ярмарке в Киеве? На той где мясо, овощи, хлеб. Кто торгует, подскажите пожалуйста, какие документы нужны?
Добродійка• 08 мая в 23:49
Санстанція документи
автор Просто каралева • 09 мая в 00:08
Ответ дляДобродійка
Санстанція документи
На любой товар? Если печенье фабричное?
Смячиком• 09 мая в 00:16
Ответ дляПросто каралева
На любой товар? Если печенье фабричное?
На кожну одиницю товару
автор Просто каралева • 09 мая в 00:19
Ответ дляСмячиком
На кожну одиницю товару
ого, тобто щоб просто почати продавати декілька одиниць печива, по-перше потрібно зібрати довідки?
Смячиком• 09 мая в 00:21
Ответ дляПросто каралева
Так в роздрібній торгівлі такі ж вимоги, всі необхідні документи повинен надавати виробник, це не ваш головний біль
автор Просто каралева • 09 мая в 00:24
Ответ дляСмячиком
я хочу спробувати сама, як додатковий заработок. Дивлюсь, що люди виходять з маленькими столиками, якимось товаром і продають. Хтось да купує.
Смячиком• 09 мая в 00:27
Ответ дляПросто каралева
Тоді питайте в тих хто займається такою ж незаконною діяльністю якою збираєтесь займатись ви, а не тут
автор Просто каралева • 09 мая в 01:04
Ответ дляСмячиком
мені би хотілося законно, тому перед тім як почати, хочу все з’ясувати
Смячиком• 09 мая в 07:05
Ответ дляПросто каралева
Реалізація продуктів харчування власного виробництва це вже незаконно