Не гоню• 09 мая в 19:05
Як впоратися з нервозністю на екзамені з водіння?
Сьогодні я провалила практичний іспит, за який "підмазюкала". натупила сама, сама винна. Дівчатка, допоможіть порадою. Я все розумію, передивилась кучу відео, тренувалась, заплатила, ну все наче ж на мазі. Але тільки вмикають камеру, сідає інспектор і все. Мене трусить всю, пітнію і перемикає в голові, що це срака якась. Не можу геть зібратися, наче мозок не працює. Як зібратися в кучу, щоб не тупити і розслабитись? Що вам особисто допомогло? Може що пили заспокійливе чи практики які, мантри? Ну дуже хочу ці довбані права, тим більше, їздити умію і все нормально. а на екзамені ну ніяк не можу налаштуватися. тепер боюсь їхати взагалі.
Не гоню
• 09 мая в 19:06
Ответ дляШмоточницаца
Я на нем не была. Вместо меня сотня баксов сдавала.
уже таке не канає. ви мабуть давно здавали
Безпринципова• 09 мая в 19:07
Ответ дляНе гоню
А сколько платили? Удивительно, что при несдачи они все равно берут
Не гоню
• 09 мая в 19:08
Ответ дляБезпринципова
платила, як і всі . але камери ж вмикаються, їхати треба самій. до цього тренують, навчають, кажуть, що і де буде. але сам іспит - моя проблема
Шмоточницаца• 09 мая в 19:09
Ответ дляНе гоню
Ага, в 8м году
Безпринципова• 09 мая в 19:09
Ответ дляНе гоню
Вы платили взяткуили в мрео официально за сдачу экзамена?
Не гоню
• 09 мая в 19:09
Ответ дляШмоточницаца
Ага, в 8м году
ну зараз все не так. я не встигла,дурепа. всі подруги, як і ви,здавали
Лепетун• 09 мая в 19:10
Представьте что Вы таксистка, а инструктор это не инструктор, а Ваш пассажир, которого Вы подвозите, а камеру Вы самостоятельно установили, чтобы на пассажира в случае чего не бросится с тумаками, за его разговоры в авто.
Не гоню
• 09 мая в 19:10
Ответ дляБезпринципова
ну в мрео то само собою ж, офіційно. а крім мрео - ’помічникам’, які допомогають полегшити страждання
Не гоню
• 09 мая в 19:10
Ответ дляЛепетун
таке наче і думала, коли тренувалась, а на іспиті накрило знову
Шмоточницаца• 09 мая в 19:12
Ответ дляНе гоню
Хоть что-то я вовремя сделала)
Червона рута• 09 мая в 19:12
Які у вас були помилки, проаналізувати їх, ще взяти пару уроків по маршруту.Не брати талончик на ранок чи ближче до 16.00, бо трафік буде скажений.
Я перші два рази не здала практику..
Я коли два роки тому здавала, то в Миколаєві чоловік помер прям на іспиті від серцевого нападу.Це напередодні мого іспиту.Ось як людей доводять
Я перші два рази не здала практику..
А шо сталося?• 09 мая в 19:12
Ответ дляШмоточницаца
А когда это было ?
А шо сталося?• 09 мая в 19:14
Ответ дляШмоточницаца
И я также ))
Только я еще беременная была с большим пузом , и боялась не я , а боялись меня 😂
Лепетун• 09 мая в 19:14
Ответ дляНе гоню
Это скорее всего из-за камеры, убедите себя что она Вам необходима, как спасение, чтобы не сорваться на инструктора и не надавать ему чертей.
Моя племянница так сдала экзамен.
А шо сталося?• 09 мая в 19:15
Ответ дляНе гоню
А в чем именно Вы натупили?
Голубая фишка• 09 мая в 19:15
Я так первый раз завалила, тупо от паники, хотя до этого отлично ездила и после сдачи все ок. Я тогда как раз после завала начала приём АД одновременно с транквилизатором, это меня и спасло, была спокойная как танк и вторая попытка удачная. Но советовать такое конечно не могу, максимум что-то типа Бифрена на ночь хоть за несколько дней
Не гоню
• 09 мая в 19:18
натупила з тим довбаним перехрестям з круговим рухом. я з села, тих кругів не бачила в очі. їздила в сусідне маленьке містечко. а іспит - в обласному центрі. і там три такі кола. мозгами все розумію, і так зрозуміла, їздила на тренуванні. коли почався іспит - переклинило і все. поперла далі по колу, а не зїхала в третій зїзд (навіть не змогла порахувати де він той третій)
Не гоню
• 09 мая в 19:19
Ответ дляЖивчик-счастливчик
може пару сесій у психотерапевта? це ж у голові..
то буде довго, а мені незабаром знову перездавати. треба швидко і екстренно
Живчик-счастливчик• 09 мая в 19:25
Ответ дляНе гоню
Мені особисто допомогло проговорювання кожного шагу. Візуалізаця маршрутів у голові і уявлення, де і шо я зроблю. Я теж дуже тривожна , легко впадаю у панику. Їхала як у ві сні, вийшла мокра, але здала.
Прочитала вище, що ви не дуже знаєте маршрути,може на ютубі знайти ?
Вкаблучках• 09 мая в 20:17
Ответ дляНе гоню
Тобто самій? Я сама тільки руль крутилиі по дзеркалам дивилася. А, ще включала повороти. Педалі замість мене нажимали.
Не гоню
• 09 мая в 21:41
Ответ дляЖивчик-счастливчик
їх 10, а в мене дуже погана пам´ять. так, то все розумію, але ідеально вивчити не виходе
Не гоню
• 09 мая в 21:42
Ответ дляВкаблучках
вже все не так працює. Якщо ви платите взятку, вам просто можуть трішки непомітно підказувати (чухати там шось чи руками якось натякати). а все (крутити руль, натискати педалі, вмикати повороти) робите ви все самі особисто без інших