Рогнеда Карповна• 09 мая в 08:50

кешбек национальный ещё будет?

За март в обработке с 15 апреля, кому-то выплатили за март хотя бы? Хотелось телефон пополнить
ХикориДикори• 09 мая в 08:51
Денег на него нет, в бюджет на 2025 год не заложили. Может будет, может не будет.
автор Рогнеда Карповна • 09 мая в 08:51
Ответ дляХикориДикори
ясно (
Бува і таке• 09 мая в 08:51
в начале июня
автор Рогнеда Карповна • 09 мая в 08:52
Ответ дляБува і таке
в начале июня
но не точно, наверное
Чучело-Мяучело• 09 мая в 08:55
Ответ дляРогнеда Карповна
но не точно, наверное
і не кажіть, думала хоч за воду заплатити ними, вже заплатила сама, бо як чекати, то мені і воду відріжуть. Як співав Кузьма, походу нас кинули.
Неновая почта• 09 мая в 08:56
Не приходив. Висить в обробці(
Продаю витрішки• 09 мая в 08:58
В дії написали - потрібно опрацювати дуже велику кількість транзакцій, тому чекайте. Взагалі пишуть, що повинні виплатити, я так думаю, чекають на якийся транш
Свій варік• 09 мая в 09:06
Всі чекають
Забризкана водою• 09 мая в 09:50
Тоже жду
Любви вам!• 09 мая в 10:32
Виплатять. Пора вже звикнути до затримок. І розраховувати на ці гроші, не як на обов´язковий транш, а як приємний бонус, який можуть скасувати в будь який момент
Любви вам!• 09 мая в 21:08
Прийшов)
Забризкана водою• 09 мая в 23:05
Ответ дляЛюбви вам!
Прийшов)
о, ждемс,

у меня моно еще нет
Забризкана водою• 09 мая в 23:08
вот https://madeinukraine.gov.ua/national-cashback?fbc...
Виплата Національного кешбеку за березень відбудеться у період з 9 по 12 травня.
Забризкана водою• 10 мая в 10:50
мне пришел
автор Рогнеда Карповна • 10 мая в 13:35
Ответ дляЗабризкана водою
мне пришел
Мне тоже, уже оплатила телефон!
Dalilight• 10 мая в 20:44
И мне пришло