Девочки привет!
Взломали аккаунт Телеграмм что делать, как восстановить свой Телеграмм?
Спасибо за совет.
Meteluk2407• 09 мая 2025
Привіт. Пишіть в підтримку телеграма, опишіть Вашу проблему. Мені за добу повернули. І всі повідомлення почистили.
Ответ дляMeteluk2407
вам пощастило, коли сестрі зломали то підтримка відморозилась, повідомлення прочитані а відповіді я так і не дочекалась.
десь через тиждень взломщик перестав заходити в акаунт, я залогінилась з свого старого телефона, видалила в чаті з Telegram повідомлення про код достпу і логін, сиділа 24 години тихенько і молилась щоб не зайшов в цей час взломщик. через 24 години стає доступним функція видалити всі інші пристрої, видалила їх і встановила пароль