Перловая Кашка• 10 апреля в 21:48

Як ви вважаєте чи обов´язково здобувати вищу освіту ?

Які переваги вищої освіти?
Які переваги навчання в коледжі?
So_so• 10 апреля в 21:50
Нет. Для каждого нужна искать свой оптимальный путь.
Помогалочка• 10 апреля в 21:50
Нет. Необязательно
Не всем нужно ВО
Головний кошак• 10 апреля в 21:53
Взагалі не обов´язково
Головне вміти комунікувати з людьми, згладжувати гострі кути , не боятися, вміти домовлятися і гарно розмовляти
Щебетуха• 10 апреля в 21:54
Необов´язково. Можна піти навчатись у будь-якому віці, якщо з´ явиться потреба.
В мене 2 вишки, я навчалась і в коледжі, і в універах.
Найкраще було в коледжі, він був приватний. Універи були державні, там вже не так класно було, але норм. Мені подобається навчатись, тому мене майже все влаштовувало, хоча наша система освіти залишає бажати кращого.
Варена цибуля• 10 апреля в 21:54
Так, вона дає багаж знань та корисних навичок.
Клин_Кляйн• 10 апреля в 21:56
У меня три вышки, благополучно валяются где-то дипломы ни разу в жизни не пригодилось, выкинутое убитое время
Сама собі лікар• 10 апреля в 21:56
Так, вважаю, що потрібно. Це і загальний розвиток, і розвиток критичного мислення, і саморозвиток особистості. Незалежно від того, чи буде людина потім працювати за спеціальністю.
Шукаю стакан• 10 апреля в 21:56
Кожному своє.
Чарочка діда• 10 апреля в 21:57
Не обязательно. У меня была коллега она окончила Налоговую академию в Ирпене, её младшая сестра- обычное ПТУ. Моя коллега всю жизнь проработала экономистом в бюджетной организации с зарплатой чуть выше минималки, её сестра - кондитером с зарплатой 20-30 тыс.
Ушла и Пришла• 10 апреля в 22:02
Есть профессии,для которых высшее образование не нужно..
Можу брикнути• 10 апреля в 22:06
Для меня, это было необходимо, без диплома ВО я бы не смогла работать на своей любимой работе
Дівчина заглядєніє• 10 апреля в 22:10
Ні, не обов´язково. Не кожна спеціальність вимагає вищої освіти. Немає сенсу пертись в внз, якщо ви не уявляєте навіщо це вам. Це буде марно витрачений час. Покрутитись, десь попрацювати, зрозуміти, що саме цікавить, тоді можна і в внз, якщо виникла потреба.
Я_и_моя_собака• 10 апреля в 22:14
На руководящую должность можно попасть только с вышкой.
Иначе-нулевой уровень.
Нічний дожор• 10 апреля в 22:18
Ответ дляСама собі лікар
який зараз буде розвиток тих дітей?? Старші школи легкти порухом руки перетворюються в щось,що ’ не сильно і потрібно’.. Дальші- інститути також перешерстять...
і буде майбутній виборець розвиваться на тік-токах та іже з ним.
то може так і задумано??

--
ПТУ- наше все!!!
сказочное_Бали• 10 апреля в 22:19
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Иначе-нулевой уровень.
Можно руководить бригадой по постройке условных хамамов или бассейнов. И заколачивать куда более пристойные деньги, чем офисная крыса в должности руководителя отдела. Все сугубо индивидуально.
Однозначно• 10 апреля в 22:20
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Иначе-нулевой уровень.
ну- ну…
не буду писать конкретно, но газовая промышленность, именно без вышек знаю нескольких на руководящих должностях. Конечно, они не с улицы, а СВОИ
Сумчатая кошка• 10 апреля в 22:21
Залежить від людини та її амбіцій, я знаю як тих в кого немає освіти, а посада та зп під 10к$, так і тих, в кого найкращі дипломи та золоті медалі, а люди не те що не заробляють, вони просто по життю «патєряние», геть не відповідають за своє життя
Нічний дожор• 10 апреля в 22:24
Ответ дляОднозначно
ну- ну…
не марно говориться- ’у генерала є свій син’..., а решта хоч мала якісь шанси прорватися з освітою.., але маємо те що маємо.
зато он уже пішли теми-,навіщо та освіта і потрібна!!

явно, сподобалось зараз життя з дилетантами, останні роки приклад.
а шо,креативненько .
сказочное_Бали• 10 апреля в 22:25
Ответ дляНічний дожор

а шо,креативненько .
образование нужно. но высшее далеко не всегда и не всем.
Тріль!• 10 апреля в 22:52
Если талантов нет то лучше хоть вышку получить