Распутница• 09 мая 2025
Діагностичний центр на Кондратюка гінеколог
Додзвонитися не можу, щоб уточнити по телефону, спеціально саме зараз їхати немає можливості, можливо, хтось з порадниць підскаже)
Майже рік назад завела картку там в жіночій консультації, знайшла якби свого лікаря, зараз хотіла туди записатися через Хелсі по електр. направленню, пише - Лікар не приймає, думаю, ок, запишуся туди до іншого лікаря гінеколога, але взагалі не знаходить через Хелсі лікарів з діагностичного центру на Кондратюка. Що сталося, хто знає? Та й дивлюся, до інших лікарів цього центру також неможливо записатися через Хелсі((
Распутница
• 09 мая 2025
Ответ дляВсеЧетко
Вони перейшли з березня на хелс24
Дякую!! Тобто через Хелс 24 можна записатися туди по електронному направленню?
ВсеЧетко• 09 мая 2025
Ответ дляРаспутница
Так, звісно