Регионщица• 09 мая 2025
При хорошем муже и свинка господинка - вы согласны?
Белоснежко• 09 мая 2025
Якщо нема привитої домовитості і чистоплюйності, то цю якість вже не виховать.
Все закладається в дитинстві
ВсеПроВсехЗнаю• 09 мая 2025
При финансовом благополучии легче создавать красивый дом, нарядных детей и ужин))
Потому да)
Рубашки в химчистку, еда без нужды экономить, няня, домработница и тд.
Да, это правда)
Если хороший муж хорошо зарабатывает, само собой)))
Потому да)
Да, это правда)
бювет_в_обед• 09 мая 2025
Ответ дляАліса-90ae
Хто на цей форум скидає оці дурні рашиzzzкі теми?
Кацапки і накидують оці теми. То з ’акрошкамі’, то з піснями, то з фільмами, то з приказками їхніми руzькими фірмовими.
Луковая• 09 мая 2025
Ответ дляЖертва интернета
ничего не понятно
При гарному чоловікові, господарі і жінці легко бути господинею
Луковая• 09 мая 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Потому да)
Да, это правда)
Потому да)
Да, это правда)
Згодна з вами, і з автором. З місяць тому теж таку тему створювала. Бо маю серед знайомих такий приклад. Там чоловік пре все, жінка не робить, дитині 12 років, вона все в декреті. Чоловік надбав на дім, машину, продукти гарні з Європи возить, а вона транжира, не шарить в побуті, навіть щось до чогось пришити чи тому подібне, щось переробити, продати, дати речі друге життя тощо, але на фоні його надбань вважається гарною господинею.
Луковая• 09 мая 2025
Ответ длябювет_в_обед
Окрошку Крим і Схід їсть весь. То і наша теж страва. Колись я приїхала вчитись туди і була в шоці, що я її не знаю, а я з Київської обл.
ЧукИГеки• 09 мая 2025
Так! 💯
Він і на доставку грошей дасть, щоб дружина біля плити не упахувалась, і на клінінг.
А то приходиш з роботи, ще треба їсти приготувати.
І вже сексу ніякого точно не хочеться.
kissulichka• 09 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
Вы швея?)
Ну он сам не может масюн у него пальчик перевязан
західний_діалект• 09 мая 2025
Ответ длябювет_в_обед
А шо не так с окрошкой? У нас её тоже едят и ели всегда, много разных рецептов
Аліса-90ae• 09 мая 2025
Ответ длябювет_в_обед
Так кідстаф рашиzzzкий форум?
бювет_в_обед• 09 мая 2025
Ответ дляЛуковая
Головне в пості побачити суть. Окрошка була як приклад.
А кулічікі, пельмені і бояришник - то теж наше? Ну бо їх же і у нас вживають)
бювет_в_обед• 09 мая 2025
Ответ длязахідний_діалект
Це був приклад.
А в кацапській приказці теж нічого рузького не бачите?
західний_діалект• 09 мая 2025
Ответ длябювет_в_обед
Це був приклад.
’Господинка’ - это кацапское слово? Или что вам там навеяло? Во всем видите зраду?
західний_діалект• 09 мая 2025
Ответ длябювет_в_обед
А автор где-то упомянула эти слова? Можно соглашаться или нет с поговоркой, но при чем здесь все то, что вы перечислили? ))