Регионщица• 09 мая 2025

При хорошем муже и свинка господинка - вы согласны?

Статус Ква• 09 мая 2025
да
только у меня свинка муж
Оле Лукойе• 09 мая 2025
нихрена, свинка она свинка и есть) нас не переделаешь
Жертва интернета• 09 мая 2025
ничего не понятно
Скользкая• 09 мая 2025
Думаю нет. Всю жизнь вытирать ротик никому не нравится.
СпайдерВумен• 09 мая 2025
Я не свинка и уж точно не господинка)
kissulichka• 09 мая 2025
Я своему масику трусики штопаю
ПЛЮС-МИНУС• 09 мая 2025
Шо?
Белоснежко• 09 мая 2025
Якщо нема привитої домовитості і чистоплюйності, то цю якість вже не виховать.
Все закладається в дитинстві
Кров з молоком• 09 мая 2025
Это при том, который бьёт бабу молотом,чтоб была золотом?
ПЛЮС-МИНУС• 09 мая 2025
При хорошем муже и табуретка профурсетка - согласны ?
ВсеПроВсехЗнаю• 09 мая 2025
При финансовом благополучии легче создавать красивый дом, нарядных детей и ужин))
Потому да)
Рубашки в химчистку, еда без нужды экономить, няня, домработница и тд.
Да, это правда)
Если хороший муж хорошо зарабатывает, само собой)))
Аліса-90ae• 09 мая 2025
Хто на цей форум скидає оці дурні рашиzzzкі теми?
Зоркая Зорро• 09 мая 2025
Хто-хто свинка?
Залатавая• 09 мая 2025
Ответ дляkissulichka
Я своему масику трусики штопаю
Вы швея?)
Рекламама• 09 мая 2025
Свинка она и в Африке свинка
Prervana• 09 мая 2025
У хорошего хозяина и свинка господинка, а у плохого и жена - свинья
бювет_в_обед• 09 мая 2025
Ответ дляАліса-90ae
Кацапки і накидують оці теми. То з ’акрошкамі’, то з піснями, то з фільмами, то з приказками їхніми руzькими фірмовими.
Луковая• 09 мая 2025
Ответ дляЖертва интернета
ничего не понятно
При гарному чоловікові, господарі і жінці легко бути господинею
Луковая• 09 мая 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Потому да)
Да, это правда)
Згодна з вами, і з автором. З місяць тому теж таку тему створювала. Бо маю серед знайомих такий приклад. Там чоловік пре все, жінка не робить, дитині 12 років, вона все в декреті. Чоловік надбав на дім, машину, продукти гарні з Європи возить, а вона транжира, не шарить в побуті, навіть щось до чогось пришити чи тому подібне, щось переробити, продати, дати речі друге життя тощо, але на фоні його надбань вважається гарною господинею.
Луковая• 09 мая 2025
Ответ длябювет_в_обед
Окрошку Крим і Схід їсть весь. То і наша теж страва. Колись я приїхала вчитись туди і була в шоці, що я її не знаю, а я з Київської обл.
ЧукИГеки• 09 мая 2025
Так! 💯
Він і на доставку грошей дасть, щоб дружина біля плити не упахувалась, і на клінінг.
А то приходиш з роботи, ще треба їсти приготувати.
І вже сексу ніякого точно не хочеться.
kissulichka• 09 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
Вы швея?)
Ну он сам не может масюн у него пальчик перевязан
західний_діалект• 09 мая 2025
Ответ длябювет_в_обед
А шо не так с окрошкой? У нас её тоже едят и ели всегда, много разных рецептов
Аліса-90ae• 09 мая 2025
Ответ длябювет_в_обед
Так кідстаф рашиzzzкий форум?
бювет_в_обед• 09 мая 2025
Ответ дляЛуковая
Головне в пості побачити суть. Окрошка була як приклад.
А кулічікі, пельмені і бояришник - то теж наше? Ну бо їх же і у нас вживають)
бювет_в_обед• 09 мая 2025
Ответ длязахідний_діалект
Це був приклад.
А в кацапській приказці теж нічого рузького не бачите?
західний_діалект• 09 мая 2025
Ответ длябювет_в_обед
Це був приклад.
’Господинка’ - это кацапское слово? Или что вам там навеяло? Во всем видите зраду?
західний_діалект• 09 мая 2025
Ответ длябювет_в_обед
А автор где-то упомянула эти слова? Можно соглашаться или нет с поговоркой, но при чем здесь все то, что вы перечислили? ))