Не їм після шостої• 09 мая в 16:02

Дівчата +45. Порадьте, будь ласка, крем доглядовий для обличчя.

Шкіра комбінована.В інтернеті багато інформації, але не можу визначитися.
Заздалегідь вдячна.
Вообще не факт• 09 мая в 16:05
Ось тільки вчора отримала.Корея,шкіра теж комбінована,підбирала за описом,консистенція сподобалась.Поки тільки раз спробувала.
Контрольница• 09 мая в 16:05
Нівеа
автор Не їм після шостої • 09 мая в 16:06
Ответ дляВообще не факт
Де замовляли, дякую))
Ответ дляКонтрольница
Нівеа
Пробувала, він ’важкий ’для моєї шкіри.
Вообще не факт• 09 мая в 16:08
Ответ дляНе їм після шостої
Де замовляли, дякую))
На Касті,може є десь ще,не шукала,бо знайшла там у продавця «Подільська косметика» і замовила одразу цілу купу новинок для себе)
Продаю витрішки• 09 мая в 16:10
У меня комбинированная
Очень нравится Имейдж с вит С. Это сывовротка, но как флюид по консистенции
Вообще не факт• 09 мая в 16:11
Ще такі замовила,помаранчевий взагалі має парфумний аромат,ніколи такого не було у косметиці,інше ще не встигла спробувати.
Україна наше все• 09 мая в 16:12
Мені подходить добре Холі Ленд серія біо репаре. Але пишуть, що набагато дешевше можна підібрати з кращим складом.
Купила нещодавно пробник скін1004 з центелою відновлюючий - теж гарний, але на зиму і холод, на літо буде занадто жирний.
Света С Приветом• 09 мая в 16:12
Я люблю Filorga time filler уход.
Мусик Пусик• 09 мая в 16:12
Вы не написали свой бюджет
Посоветую свой, уже 4 банка, пользуюсь и я (мне 42, комби кожа) и дочь, ей 15

- Instytutum HydraFusion
ПоЗиТиВнАя• 09 мая в 16:17
Я користуюсь KSurgery, Hialuronic Hydrawave.
Дуже подобається ефект зволоження, крем не жирний, приємне відчуття після використання. У мене комбінована шкіра.
автор Не їм після шостої • 09 мая в 16:18
Ответ дляМусик Пусик
Вы не написали свой бюджет

- Instytutum HydraFusion
Дякую ❤
автор Не їм після шостої • 09 мая в 16:19
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Теж радили ці крема.Дякую
ПоЗиТиВнАя• 09 мая в 16:23
Ответ дляНе їм після шостої
Теж радили ці крема.Дякую
Спробуйте.
я на зимовий період купую InstaLift - він більш плотний, але не важкий і дійсно ’пружність’ відчувається на шкірі.
А на літо - Hydrawave - він прямо легенький, як хмаринка, аромат ладь відчутний, не парфумований. Ну і вироватку до них теж є.
автор Не їм після шостої • 09 мая в 16:25
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Спробуйте.
🌺🌺🌺ще раз дякую
...аяприкольная• 09 мая в 16:25
Ці подобаються
Радість моя• 09 мая в 16:31
Для каких целей вы подбираете себе крем? вы не написали автор? какие функции он должен выполнять?
КараПузовна• 09 мая в 16:36
Ответ дляВообще не факт
О, я саме такий тільки що закінчила. Чудовий крем. Щоправда, потрібно звикнути до техніки нанесення, щоб при цьому не отримувати катишки на шкірі.
Вообще не факт• 09 мая в 16:37
Ответ дляКараПузовна
Пишуть,що залишає білі сліди,але поглинається добре,вирівнює тон,ще фільтри є,мені все підходить.
КараПузовна• 09 мая в 16:39
Ответ дляВообще не факт
Можливо на смуглій шкірі це помітно, на світлій ні.
Аліса-90ae• 09 мая в 17:00
Коли немає рекомендацій беру корейский
ПоЗиТиВнАя• 09 мая в 17:07
Дівчатка, хто який крем використовує з СПФ 50 для обличчя та зони декольте? Тільки без тону, я з тоном купую, але він так не працює та і на шию тон не нанесеш..

Автор, ви не проти, додам ще таке питання? Актуально літом
Дон Пэдро• 09 мая в 17:35
Ответ дляКонтрольница
Нівеа
перепробувала багато різних кремів +/- 500 грн, зупинилась на нівеї, мені вона найкраще заходить. Зараз маю такий NIVEA Hyaluron Cellular Filler, взяла на літо бо там 30 спф, дуже подобається.
Organic• 09 мая в 17:39
Ответ дляПоЗиТиВнАя

мені подобається sesderma luminous fluid spf 50+, у мене жирна шкіра, цей якраз підходить
Контрольница• 09 мая в 19:17
Ответ дляДон Пэдро
Покажіть будь ласка фото крему. Як він зволожує?
Дон Пэдро• 09 мая в 22:04
Ответ дляКонтрольница
він скоріше живить ніж зволожує. Спочатку при нанесенні трохи важкуватий (власне як і вся нівеа), але вже за пару хвилин не лишає й сліду. Мені подобається що він не липне, не скочується, не лишає плівки. Тобто я його нанесла і не відчуваю, хоча за текстурою він досить густий, не невагаомий. Якщо не лінуюся і користуюся двічі на день (хоча хотіла взяти ще і нічний цієї серії але поки руки не дійшли) то шкіра стає менш тьмяною та більш наповненою. Поки з бюджетних кремів це самий гарний хоча обрала його виключно через наявність спф. Був в мене ще Нівеа Q10 Павер то він набагато гірший, Лореаль взагалі не зайшли, Гарнье теж. Жиайя був денний непоганий, якщо не було б Нівеа то обирала б мабуть серед цієї марки. Корейські брала, не памятаю назви - то мені вони всі приблизно як Алое від Холіки - щось намастив, приємно але ефекту нуль))) якось так
Контрольница• 09 мая в 22:08
Ответ дляДон Пэдро
Ого, дякую. Я такого ще не бачила❤️