Первоклашка Я• 09 мая в 16:22
Онкоцентр лікар Калюта
Добрий день, дали мамі лікаря на Верховинній через регістратуру онколога Калюта Олег Михайлович. Є такі, хто лікувався, лікується у нього ? Які відгуки, як він як лікар ? Запис до нього аж через 2 неділі, це нормально, бо мені здається що я за цей вже тронусь, дуже переживаю.
Молчалка• 09 мая в 17:34
Автор, не теряйте вы время , проконсультируйтесь пока в институте рака, других местах, где только можно, рассмотрите вариант выезда в Германию, у нас очень плохо с онкологией