Мушля з Криму• 07 апреля в 13:46
Підвищені моноцити.
Доброго дня. Після здачі аналізу крові , по результатам усі показники в нормі окрім моноцитів - 11.8. Чи критично це ? Можливо хтось стикався ? Або тут ж спеціалісти ? Дуже дякую.
П.С. До лікаря записана, чекаю на прийом за декілька днів.
Мушля з Криму
• 07 апреля в 14:12
Ответ дляЖерица ночи
це у вас чи у дитини?
Це мої результати.
вентиляторная• 07 апреля в 14:25
моноцити можуть підвищуватися під част одужання післе перенесенного ГРВІ, наприклад. До того ж перевищення аж на 0,8. Решта формули вже може бути близька до норми.
З якого приводу ви здавали аналіз?
Мушля з Криму
• 07 апреля в 14:31
Ответ длявентиляторная
З якого приводу ви здавали аналіз?
Дякую за інформацію. Аналізи здавала просто для профілактики,
Пилосмок працює• 07 апреля в 14:47
Ответ дляМушля з Криму
Норма 3-11
підвищення зовсім незначне, скоріш за все після застуди