Локшина на вухах• 09 мая в 17:33

На що ви можете позичити гроші?

Зачепила вчора топова тема де дівчина з співмешканцем постійно позичали гроші на життя ( типу оренда житла, може їжа, )
Просто я виросла з такою моделлю фінансової грамотності. Нема грошей іди їж акацію на вулиці.
Це грубо дуже.
Але коли я стала впо, в залишилась без нічого. Реально було 200 долларів на все. Пам´ятаю попала в лікарню і спокійно їла два тижні лікарняну їжу, хоч було літо і хотілось черешні або персик.
Одяг пішла купила в останній день секонхенду за 30 грн кг.
Але навіть думки не було відкрити кредитку.
І от мені завжди було цікаво залізти в голову тим, хто не маючи роботи бере в борг на їжу , чи оренду, чи каву з цигарками .
Як вони потім ці борги закривають?
ТаЕщеОптимистка• 09 мая в 17:36
Я постійно користуюсь кредитками. Бо я знаю, що зароблю ці гроші
Блакитне небо• 09 мая в 17:36
Кто даст кредитку не работающему?
ЖаннаНеАгузарова• 09 мая в 17:36
А що не так з кредитками? Я користуюся, якщо щось позапланове хочу сама купити. Потім зп перекриваю, щоб не міняти заначку
ничевока• 09 мая в 17:38
Кому-то питаться акацией нормально,а кто-то перезаймет и знает,что есть чем отдавать.
автор Локшина на вухах • 09 мая в 17:38
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ні. Я зараз вже встала на ноги.
Маю стабільну зарплату. І купити щось по акції з кредитки за день до зарплати норм.
Але коли зарплата не покриває борг. Як той оселедець до рота полізе?
автор Локшина на вухах • 09 мая в 17:38
Ответ дляБлакитне небо
Кто даст кредитку не работающему?
Та повно
Блакитне небо• 09 мая в 17:39
Ответ дляЛокшина на вухах
Та повно
Вы пробовали оформить кредитку не имея работы?
ТаЕщеОптимистка• 09 мая в 17:39
Ответ дляЛокшина на вухах
Ні. Я зараз вже встала на ноги.
А якщо за 10 днів до зп? То ні?
автор Локшина на вухах • 09 мая в 17:40
Ответ дляничевока
Ну там дівчина писала що хлопець без роботи, вона теж перебирається.
І купа боргів
ТаЕщеОптимистка• 09 мая в 17:40
Ответ дляБлакитне небо
Онлайн без проблем офлрмляється
автор Локшина на вухах • 09 мая в 17:40
Ответ дляБлакитне небо
А що її оформляти? Карта Приватбанку є у всіх - збільшуєш кредитний ліміт і вуаля
ТаЕщеОптимистка• 09 мая в 17:41
Ответ дляЛокшина на вухах
От приват якраз і не дає)))
автор Локшина на вухах • 09 мая в 17:42
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А якщо за 10 днів до зп? То ні?
Ну грубо кажучи. Якщо зарплата 20 тисяч ч не залізу в кредит. На -30 купуючи банани, рибу і вино
ничевока• 09 мая в 17:42
Ответ дляЛокшина на вухах
І купа боргів
У всех бывают черные и белые полосы,вылазят люди с долгов(знали бы Вы ещё с каких).И да,Вы не показатель,у Вас же не просят
Блакитне небо• 09 мая в 17:42
Ответ дляЛокшина на вухах
Вы такая фантазерша)
Смурфетта• 09 мая в 17:42
Ответ дляБлакитне небо
Я оформила в моно
Блакитне небо• 09 мая в 17:43
Ответ дляСмурфетта
Я оформила в моно
И кредитный лимит тоже себе увеличиваете как хотите?
автор Локшина на вухах • 09 мая в 17:43
Ответ дляТаЕщеОптимистка
От приват якраз і не дає)))
Я в 2022 будучи без роботи гралась з кредитним лімітом, при цьому моя кредитна історія 0.
ПриватБанк одобрив мені 10000
ТаЕщеОптимистка• 09 мая в 17:43
Ответ дляЛокшина на вухах
Я не розумію про що ви пишите))
Смурфетта• 09 мая в 17:43
Ответ дляБлакитне небо
Они мне сами увеличили до 90 тыс
Сначала было 5, потом 20, потом 50, теперь 90
автор Локшина на вухах • 09 мая в 17:44
Ответ дляничевока
В мене проста цікавість
Блакитне небо• 09 мая в 17:44
Ответ дляЛокшина на вухах
ПриватБанк одобрив мені 10000
Что же вы тогда рассказываете, что у вас даже мысли не были кредитку открыть?)
ТаЕщеОптимистка• 09 мая в 17:44
Ответ дляЛокшина на вухах
ПриватБанк одобрив мені 10000
2025 зараз
Реанимация• 09 мая в 17:45
Кредитки вообще не считаю долгом. Пользоваться ими умело это базовый навык для каждого. Спокойно расплачиваюсь с кредитки, спокойно погашаю вовремя. Если есть возможность крутить в своём обороте чужие деньги за бесплатно, я всегда этим воспользуюсь.

Взять деньги в долг под проценты могу на недвижимость, которая будет этот долг и проценты оплачивать, на увеличение бизнеса, на дополнительное образование для себя. Вообщем, в кредит могу взять на то, что принесет мне больше денег, чем я взяла в долг.
автор Локшина на вухах • 09 мая в 17:45
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я не розумію про що ви пишите))
Як можна витрачати гроші яких в тебе немає, на та без чого можна прожити.
Звісно ви можете написати що це не моя справа.
Тоді питання до тих хто готовий відповісти
Рву и мечу• 09 мая в 17:46
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А як знаєте? Просто вірите, що завтра прокинетесь здорова і підете на роботу заробляти? А якщо ні? Хто може знати, що буде через хвилину з Вами?
автор Локшина на вухах • 09 мая в 17:46
Ответ дляТаЕщеОптимистка
2025 зараз
Ну зараз достеменно не скажу. Бо вже отримую зарплату на приват. Тому напевно і кредити дають.
ТаЕщеОптимистка• 09 мая в 17:47
Ответ дляРву и мечу
Якщо мене не буде то і кредиту мені не треба))
ТаЕщеОптимистка• 09 мая в 17:48
Ответ дляЛокшина на вухах
Не дають
автор Локшина на вухах • 09 мая в 17:48
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Оце в мене чоловік такий.
А я кажу, так я є! І мені твої борги не потрібні