доминиканика• 09 мая в 18:04

Фото празднования 9 мая в Бахмуте и Угледаре

Тихий ужас
Mira29-c3c3• 09 мая в 20:42
Ответ дляReintTycha
Ні.
Я намагаюся зрозуміти , де відбулося відкриття скриньки Пандори.
Тобто, початок і причина цієї війни
Нічого не потрібно вам намагатися розуміти . Розумні люди давно про це говорили
ReintTycha• 09 мая в 20:44
Ответ дляMira29-c3c3
Я то бачила.
Але не чулп в оригіналі.
Скиньте посилання, коли є таке
Oxy3• 09 мая в 20:57
Ответ дляReintTycha
То скажіть смисл війни?
З чого почалося?
Ви так завзято виправдовуєте росію, що я дуже хочу почути саме від вас, що є привідом такої жорстокості щодо українців? Судячи з ваших дописів ви вважаєте, що вишиванки і пісеньки - це достатній привід. Чому в 2025 році ви вважаєте, що цього достатньо для вбивства?
ReintTycha• 09 мая в 21:07
Ответ дляMira29-c3c3
Подивитися.
То не є пророцтво.
Там інше.
БезсиллЯ.і побажання Україні того, що відчула Чечня на той момент
Бо десь в той час наша держава підтримала рашку.
Там Чечня була так само непотрібна, світу. як і ми зарпз
lexus112• 09 мая в 21:18
Очень больно…
uma• 09 мая в 22:46
Ответ дляSlava2002
А де в угоді про копалини безпекова частина? Покажіть як це має припинити війну
А кто-то в принципе видел ту угоду полным текстом на двух языках с подписями? О чем там мы знаем только отрывками из разных новостных источников и в их интерпретации.
ReintTycha• 10 мая в 16:27
Ответ дляOxy3
Я не виправдовуючи росію.
Я - скептик
По життю.
Намагаюся знайти правду.
Чому наші офіцери кажуть нашим воїнам:’ ви ніхто’.
На передовій.
Чому війна не для всіх?
Я маю право про це говорити.
Хоч мій коментар усунуть
100%
Oxy3• 10 мая в 16:36
Ответ дляReintTycha
Я не виправдовуючи росію.
Я - скептик
По життю.
Намагаюся знайти правду.
На передовій.
Чому війна не для всіх?
Я маю право про це говорити.
Хоч мій коментар усунуть
100%
Щось в мене складається враження, що я розмовляю з якимось генератором випадкових фраз.. Вибачте, але я задавала вам геть інше питання. Можете не відповідати, фрази-хештеги мене не цікавлять.
ReintTycha• 10 мая в 16:48
Ответ дляOxy3
Тоо мій стиль .
І Ви зовсім неуважні.
Янукович втік.
Турчинов замість діалогу -відправив армію проти свої же українців на Донбасі
Які ніфіга не розуміли, що діється в Києві