Несу добро людям• 09 мая 2025

Мами, відпускайте своїх дітей вчасно з сімейного гнізда

Продаю білизну. Маю постійних клієнтів. От уже років 8 ( скільки маю магазин) приходить мама, декілька раз була з сином. Вибирає постійно йому білизну. Купує шкарпетки, плавки для басейну, білизну.
Постійно ретельно все обирає. Деколи приходить обміняти бо щось не так.
Цей раз були репліки: хочеться чогось яскравішого, а ці йому натирають.( про труси) перейшов на сімейки бо погладшав. Ну все ж не хлопчик, 35 років уже.
Син лікар. Не одружений. Один син у батьків. Шкода чомусь їх усіх(
Мадам Подлинник• 09 мая 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
По самих трусах висновків не зробиш.
Мене в цій ситуації дивує тільки те, що син розповідає, що труси натирають.

А так, то двоюрідний брат давно одружений, але з рук матері перейшов в руки дружини. І тепер дружина жаліється на те, що труси сам не купує, а навіть в квартирі сам не знайде чисті.
А я давно доросла і живу з батьками, то тпуси мені ніхто не купляє (було б дивно), але в усьому іншому контролю забагато.
Тобто навіть не так, я кілька разів отримала на свята від мами якісь жахливі труси не свого розміру і заборонила мамі їх купляти.
Тобто йому просто зручно, що йому ці труси купляють і приносять.
Те то что автор принимает трусы которые мужик носил и они ему натерли вас не удивляет?
Сіточка• 09 мая 2025
Ответ дляКарамбОлька
А жена?
Жене пофиг, она только себе деньги выпрашивает на всякое разное
автор Несу добро людям • 09 мая 2025
Ответ дляКарамбОлька
Автор сообщила, что врач с мамой и папой совместные покупки и прогулки делает. Я, наоборот, удивляюсь, где он свободное время берет?
Ну. Не постійно ж на роботі людина))) вільний час є. Так. Часто бачу їх разом.
Можливо то такий збіг.
Але у свій вільний час мої хлопці зі мною ходити не будуть.
Почекуха• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Це спостереження) а не зацікавленість.
Отак, бо потрібно вчасно відпустити дитину, перестати купувати труси і готувати все, тоді вони швидше ’ворушаться’, а так виростають і розмір шкарпеток/трусів не знають.
КарамбОлька• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Тема не про труси. А проте, що людина має якось жити вже своє життя. Для мене не є проблема купувати щось своїм дітям. І білизну їм теж купую.
Маю можливість обирати якісну.
Але ходити обмінювати…
«хочеться чогось яскравішого»… це ж син має дивитися, що там йому подобається і хочеться)))
Ну так сын маме сказал, я такие не ношу. Люблю яркие. Вот мама и пошла к вам за обменом.не тому вы удивляетесь.
ГонУрова дівка• 09 мая 2025
И что с того?
Пусть покупает, вам какое дело для чужих семей? Или вы уже глаз намылили на ее сына?
ДаЗдраПерма• 09 мая 2025
Ответ дляНевгамовна
Що минуло? В 35 років?? В мене співробітник перший раз одружився в 38, зараз має два сина та доньку.
А труси має?
Фенте Фря• 09 мая 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Автор...ви дарма це пишете. Саме в цьому віці мій захворів. Все добре, радійте і не дивіться на всі боки.
Вибачте, а чим захворів? До цього був здоровий?
Почекуха• 09 мая 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Яке? Ваше? Собаче? Діло?
Вау, як толерантно, аплодую!
автор Несу добро людям • 09 мая 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Що натерли? Ви читати вмієте? Буває обмін. Якщо вони з бірками!!!!
Якщо ж робить вибір то деколи наголошує, що ці вже купували, натерли. Шукає щось інше. Підбирає варіант.
О. Як вчителям в школі важко напевно) це ж щоб дійшла інфа) то капець
Швидкоруч• 09 мая 2025
Ви б за себе турбувалися, а не про чужих синів
автор Несу добро людям • 09 мая 2025
Ответ дляШвидкоруч
І Ви)))
Да, я блондинка!• 09 мая 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Я цей факт упустила, коли читала.
Тобто не зрозуміла, що повертає саме ті, які натерли.
автор Несу добро людям • 09 мая 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Норм. Спокійний, домашній, з професією. Беру)))
Ви зараз пробували чоловіка шукати?
Конкуренція! Нікому непотрібні - лише непотріб. Інших розбирають швидко. Ще і війна ця, блін.
Ой. В мене вже є)
Але маю три холостяка знайомих. Всі з професіями і житлом, і мами окремо. Але чому не одружені ніхто не знає, навіть вони самі.
Один з них то дуже хороший . Але поки так. 40 років чоловіку. Дітей та дружини не мав.
Тому є ще вільні чоловіки
автор Несу добро людям • 09 мая 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Я цей факт упустила, коли читала.
То ви собі так уявили)
Указка• 09 мая 2025
Есть у меня знакомый, ведет бизнес, сдает 3 квартиры и живет... с мамой в трешке. Ему так удобно. Ну интроверт человек. И либидо наверное низкое.
автор Несу добро людям • 09 мая 2025
Ответ дляКарамбОлька
Хай так.
Мадам Подлинник• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Не бывает обмена трусов! Хватит сочинять.
Майор Медуза• 09 мая 2025
Автор, у вас бизнес нижнего белья и уж точно ваш сын, да и вся семья обеспечены им. Странно, наоборот, если бы ваш сын сам себе его покупал.
автор Несу добро людям • 09 мая 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Товар покажите )
Тут за рекламу банять) хоча жіночі дуже класні будуть піжами від жасмін. На сайті ще немає них. Вам зроблю перед показ. Правда не дешево
автор Несу добро людям • 09 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Тому й тема не про це)
В мене замовлення роблять і родичі, і знайомі. Ну, замовили та й усе.
Мене не дивує, коли чоловік в 35 купує сертифікат чи гарну мереживну сорочку для коханої. Це мило і як роблять вибір, і як зважують щоб сподобалось.
Але тут інше. Певно не можливо донести інфу)
автор Несу добро людям • 09 мая 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Для Вас нема. І в нас не для всіх робимо дозвіл на примірку вдома, лише для тих кого добре знаємо.
Місячне Сяйво• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Мова не про труси) а про те, що в 35 ще з мамою і сам не взяв життя в свої руки
вроде же обмен белья запрещен.
Пускаю бісики• 09 мая 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Себе пожалійте. Така зацікавленість/ спостереження до чужого життя неадекватна.
А що ви робите на цьому форумі, де всі обговорюють чужі життя? Заходите в кожну тему і розповідаєте, що ви не така?
Капризуля• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Так. Життя минуло. Ця жінка вже не дочекається онуків. Батьки теж лікарі
Ну может оплодотворит сын - врач какую - нибудь медсестру, пока мама не видит. И будут у них внуки)
Пускаю бісики• 09 мая 2025
Автор, ви все правильно написали. Але ж тут святе діло бути до автора в опозиції, яка б тема не була.
Капризуля• 09 мая 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Пока Житомирская фабрика носочная существовала, свекровь сыну (моему мужу) постоянно носки покупала и вручала при каждом нашем приезде. и что в этом такого?
А ваш муж сам был не в состоянии себе носки купить ? Трусики тоже мама ему покупает ?)
автор Несу добро людям • 09 мая 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
вроде же обмен белья запрещен.
Так. Заборонено. Але я можу роблю винятки. Можуть приміряти вдома.
Найбільше беруть міряти додому купальники.
Чоловіки примірку взагалі рідко роблять. Може ще й через це ця пані мені так якось виокремлюється з усіх
Носки на подтяжках• 09 мая 2025
Ответ дляКапризуля
Вам нужны подробности о трусиках моего мужа?
Капризуля• 09 мая 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Да в принципе не нужно. И так понятно, что раз мама носочки постоянно взрослому сыночке покупает, то и трусики и всё остальное