Несу добро людям• 09 мая в 18:33

Мами, відпускайте своїх дітей вчасно з сімейного гнізда

Продаю білизну. Маю постійних клієнтів. От уже років 8 ( скільки маю магазин) приходить мама, декілька раз була з сином. Вибирає постійно йому білизну. Купує шкарпетки, плавки для басейну, білизну.
Постійно ретельно все обирає. Деколи приходить обміняти бо щось не так.
Цей раз були репліки: хочеться чогось яскравішого, а ці йому натирають.( про труси) перейшов на сімейки бо погладшав. Ну все ж не хлопчик, 35 років уже.
Син лікар. Не одружений. Один син у батьків. Шкода чомусь їх усіх(
Помилуйте мадам• 09 мая в 19:51
Ответ дляНесу добро людям
Мова не про труси) а про те, що в 35 ще з мамою і сам не взяв життя в свої руки
А то можна подумать, що якби йому труси купувала жінка, а не мама, то це щось би кардинально змінило
Носки на подтяжках• 09 мая в 19:52
Ответ дляКапризуля
Да в принципе не нужно. И так понятно, что раз мама носочки постоянно взрослому сыночке покупает, то и трусики и всё остальное
Ну не буду вам мешать думать о них и дальше
Пукимончиг• 09 мая в 19:52
Ай-ай-ай...
Капризуля• 09 мая в 19:52
Ответ дляНоски на подтяжках
Да мне - то зачем думать ? Пусть ваша свекровь думает. Это же её сыночка)
Носки на подтяжках• 09 мая в 19:53
Ответ дляКапризуля
Теперь думаете вместе с ней
Помилуйте мадам• 09 мая в 19:54
Ответ дляНесу добро людям
Ну, дивно, що так у більшості)))
Мій в 21 повністю самостійний.
Ким працює?
автор Несу добро людям • 09 мая в 19:57
Ответ дляПомилуйте мадам
Ким працює?
Логістика, аналітика. Знає добре польську та англійську.
КараПузовна• 09 мая в 19:59
Ответ дляНесу добро людям
Так. Життя минуло. Ця жінка вже не дочекається онуків. Батьки теж лікарі
Може і дочекається. Ми одружились, коли моєму чоловіку було 33. Свекруха хапалась за серце і викликала швидку, що її ’хлопчика’ ’вкрали з сім´ї’. До того часу теж труси купувала)).
Помилуйте мадам• 09 мая в 20:01
Ответ дляНесу добро людям
То може він сепарувався від Вас, бо не хотів бути продавцем трусів? Все таки в сім´ї, що Ви обговорюєте, певно, більше спільних інтересів
Попа как у Кардашьян• 09 мая в 20:03
Автор у вас якісь особисті проблеми? Больна тема? Бо я працювала в магазині, і про покупців забувала зразу як вони виходили за двері.
маринабаранова• 09 мая в 20:04
И куда
Купи слона• 09 мая в 20:07
Ответ дляНесу добро людям
а причем здесь внуки?
маринабаранова• 09 мая в 20:08
И куда ему жениться - с такой мамой? Она его никуда не выпустит! А если он решится привести жену к маме- то будет жесть. Ляжет он спать, с молодой женой - а тут мама тук- тук: сыночка, я тебе трусики новые купила, иди примерь....)
Корсет_на_шурупах• 09 мая в 20:08
Ответ дляМадам Подлинник
А с чего вы взяли что она его не отпускает? А не наоборот?
Бо всі діти в підлітковому віці починають сепаруватись в нормі. Тобто в дитини сто відсотків намір був, от чи була можливість...
Купи слона• 09 мая в 20:10
Ответ дляНесу добро людям
Тема не про труси. А проте, що людина має якось жити вже своє життя. Для мене не є проблема купувати щось своїм дітям. І білизну їм теж купую.
Маю можливість обирати якісну.
Але ходити обмінювати…
«хочеться чогось яскравішого»… це ж син має дивитися, що там йому подобається і хочеться)))
людина, має жити, так як їй хочется, а не думати, що про це ви скажете. за собобю слідкуйте та за своїм життям
автор Несу добро людям • 09 мая в 20:13
Ответ дляКупи слона
Написала людина, яка сидить на порадниці де і обговорюється все на світі))) Ви форумом видно помилились)
автор Несу добро людям • 09 мая в 20:14
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ми з Вами на одному форумі)
Купи слона• 09 мая в 20:17
Ответ дляНесу добро людям
ні, не помилилась, все на світі обговорюється, але не всіма. От ви навіть тему створили, щоб іншим людям кістки перемити.ви так і не надали відровіді, вам яке діло то тих людей, вони у вас поради питали чи співчуття?якщо ви така щаслива зі свома ідеальними синами, то чого на інших дивитесь та тут їх обговорюєте і головне засуджуєте?
Попа как у Кардашьян• 09 мая в 20:19
Ответ дляНесу добро людям
Ми з Вами на одному форумі)
Форум великий, як світ за його межами і не зводиться тільки до згадування чужих трусів).
автор Несу добро людям • 09 мая в 20:20
Ответ дляКупи слона
Але ми з Вами на одному форумі)
Купи слона• 09 мая в 20:20
Ответ дляНесу добро людям
Але ми з Вами на одному форумі)
ви вже це писали. Далі що, де відповідь, яке вам діло до тієї родини?
автор Несу добро людям • 09 мая в 20:21
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Тема не про труси. А про те, що чоловіку в 35 краще бути самостійним.
Попа как у Кардашьян• 09 мая в 20:23
Ответ дляНесу добро людям
Кому краще? Вам? Йому? Ви особисто з ним знайомі і він вам жалівся? Ви дуже вузько мислите і те що краще вам не є таким іншим, не судіть Да не судимі будете.
Всміхайлик• 09 мая в 20:25
Ответ дляНесу добро людям
Я всю одежду, абсолютно всю( кроме обуви )покупаю мужу и сыновьям сама . Просто фоткаю или скриню ,отсылаю и покупаю, прикиньте
автор Несу добро людям • 09 мая в 20:28
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я взагальному.)
Дивно, що тут більшості ок, якщо син житиме з мамою до 35-40-50.
Я б не хотіла такого своїм дітям.
Вам ок, ну то нехай. Видно мій всесвіт інший.

чому такі агресивні. Ого. Якось дуже тригерить чи що?
Попа как у Кардашьян• 09 мая в 20:32
Ответ дляНесу добро людям
Я взагальному.)
Я б не хотіла такого своїм дітям.

Так де ви агресію побачили? Ну не хочете ок, нам всім байдуже), але велика більшість не агресує. І так мій світ інший - я не лізу в чужі справи і не ставлю діагнози.
автор Несу добро людям • 09 мая в 20:35
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Якраз в моє життя прийшли. Почали мене вчити, що мені не подобається в інших, а мало бути всеодно, так як і Вам, бо Ви знаєте як мені краще, як правильно і ваш всесвіт ідеальний)
І пишите це все на ПОРАДНИЦІ))
Мадам Подлинник• 09 мая в 20:35
Ответ дляКорсет_на_шурупах
И что? Тогда хотел, потом передумал. Я вообще не хотела от мамы съезжать, если б замуж не вышла.
Попа как у Кардашьян• 09 мая в 20:37
Ответ дляНесу добро людям
І пишите це все на ПОРАДНИЦІ))
Ясно-понятно . Чесно, ви дивна і справді якась нервова). Я написала мені все одно до вас. Будьте здорові і не нервуйте
автор Несу добро людям • 09 мая в 20:43
Ответ дляПомилуйте мадам
Точно так. Хіба ж бувають інші варіанти у житті?
А якщо донька то

..гроші заробляти має айтішник і 400тисяч точно. Але то вже після того як мами не стане бо ж до того він не має коли. Дружина і діти то лишнє в цьому житті при житті мами.
Доньки чекають, сини ростуть та чекають.
Дивний світ я Вам скажу)
В мене інший.