Несу добро людям• 09 мая 2025
Мами, відпускайте своїх дітей вчасно з сімейного гнізда
Продаю білизну. Маю постійних клієнтів. От уже років 8 ( скільки маю магазин) приходить мама, декілька раз була з сином. Вибирає постійно йому білизну. Купує шкарпетки, плавки для басейну, білизну.
Постійно ретельно все обирає. Деколи приходить обміняти бо щось не так.
Цей раз були репліки: хочеться чогось яскравішого, а ці йому натирають.( про труси) перейшов на сімейки бо погладшав. Ну все ж не хлопчик, 35 років уже.
Син лікар. Не одружений. Один син у батьків. Шкода чомусь їх усіх(
Колгоспниця• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Я не продавець) і чому Ви з продавцями говорите щось таке))) по- душам
Перше речення - продаю білизну
Потім в темі - я не продавець
Несу добро людям
• 09 мая 2025
Ответ дляТа никада в жизни
А у вас хобби трусами торговать, ясно.) В перерывах между миллионными сделками.)
Мільйони не заробляю. Але маю свій маленький бізнес. І так працюю сама на себе.
І ще даю роботу людям.
Зараз на дієті• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
І ще даю роботу людям.
Вы то продаете трусы, то нет, сколько у вас субличностей ?)
Мадам Подлинник• 09 мая 2025
Ответ дляКолгоспниця
Перше речення - продаю білизну
Потім в темі - я не продавець
Завралась автор. Насочиняла и сама запуталась.
ХаДиДиШь• 09 мая 2025
Мой муж не купил себе ни одних трусов в этой жизни. Сперва трусы выдавала ему мама, а потом этим занялась я. И вот уже 25 лет я сама покупаю ему все от трусов до курток с обувью. Ему пофиг на одежду. При этом у него имя в его сфере деятельности, там он авторитет. Дома это абсолютно тихий подкаблучник. Сыновьям я тоже полностью формирую гардероб. Благо со старшим эти функции уже перешли к его девушке… так что в свои 20 он тоже не купил себе сам ни одних трусов , он только на них деньги зарабатывает 🤷♀️
Зараз на дієті• 09 мая 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Это уже было ясно после сообщения об обмене надёванных трусов )
Фіфачка• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Так. Школу)
Так школу или университет? Затролились вы, однако))
Суцільна зрада• 09 мая 2025
Де той неодружений лікар в 35?
Підходить лікар
Згодна купляти йому труси))
Бо навколо або якісь алкаші, або розведені, або ще якась хрєнь. Або поховались і без роботи дома сидять.
Підходить лікар
Згодна купляти йому труси))
Фіфачка• 09 мая 2025
Ответ дляКарамбОлька
А моему мужу до женитьбы мама труселя /носки покупала, сейчас я. Отпочковался он или нет?
А дети есть?
Несу добро людям
• 09 мая 2025
Тема не про труси. А проте, що людина має якось жити вже своє життя. Для мене не є проблема купувати щось своїм дітям. І білизну їм теж купую.
Маю можливість обирати якісну.
Але ходити обмінювати…
«хочеться чогось яскравішого»… це ж син має дивитися, що там йому подобається і хочеться)))
Маю можливість обирати якісну.
Але ходити обмінювати…
ЗаведУющая• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Тут інше.
Автор, я сразу с козырей зайду. Не поверите, но я своему отцу уже лет 7 как трусы покупаю🤣Интересно, что ж обо мне думают такие как вы. Эдипов комплекс... папа меня не отпустил с гнезда или как...
Крапипопка• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Так. Життя минуло. Ця жінка вже не дочекається онуків. Батьки теж лікарі
им всем норм. это только Вы переживаете зачем-то
Несу добро людям
• 09 мая 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Де той неодружений лікар в 35?
Підходить лікар
Згодна купляти йому труси))
Підходить лікар
Згодна купляти йому труси))
Там мама в додатку) батько тихий та спокійний. Ходять троє разом. По магазинах чи ще де. Мама за головну.
Хоча син симпатичний і хороший. Тихий просто дуже, безініціативний якийсь.
Несу добро людям
• 09 мая 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Що Ви хочете почути? Що цікавить? Товар? Робота? Моя для Вас?
КарамбОлька• 09 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Тогда жизнь вашей свекрови удалась))
Да, она меня тоже любит. В 33 года ее сыночку я отпочковала).
Фіфачка• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Маю можливість обирати якісну.
Але ходити обмінювати…
Маю можливість обирати якісну.
Але ходити обмінювати…
Может, у него очень плотный график рвботы. Есть знакомый врач, у которого прием в частной клинике начинается с 07:15. Потом он едет в больницу на 09:00, а после 14:00 снова возвращается в частную и может там быть до последнего клиента, до 18:00
Несу добро людям
• 09 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Школу закінчив раніше. Поступив до університету виходить також. Тому й раніше закінчив) зараз знайду диплом))
Суцільна зрада• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Норм. Спокійний, домашній, з професією. Беру)))
Ви зараз пробували чоловіка шукати?
Конкуренція! Нікому непотрібні - лише непотріб. Інших розбирають швидко. Ще і війна ця, блін.
Ви зараз пробували чоловіка шукати?
КарамбОлька• 09 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Автор сообщила, что врач с мамой и папой совместные покупки и прогулки делает. Я, наоборот, удивляюсь, где он свободное время берет?
Жена брата Админа• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Ну, дивно, що так у більшості)))
Мій в 21 повністю самостійний.
Покупка трусов и носков еще не говорит о самостоятельности. И наоборот.
Квітка папороті• 09 мая 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Пока Житомирская фабрика носочная существовала, свекровь сыну (моему мужу) постоянно носки покупала и вручала при каждом нашем приезде. и что в этом такого?
Фабрика существует, просто переехала в другое помещение.
Сіточка• 09 мая 2025
Мне уже 45 и мне мама до сих пор носки покупает, она живет в США и присылает носки, я так и не научился носки и трусы покупать, рейнж-ровер купил, а носки не умею, трусы - любовница покупает, она посмотрела как все запущено, что я в штопаных дедовских труселях и купила трусы мне
Зараз на дієті• 09 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Товар покажите )
Мадам Подлинник• 09 мая 2025
Ответ дляКарамбОлька
В сочинениях автора - там же где и трусы на обмен принимают
Мадам Подлинник• 09 мая 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Так автор сама сыну покупает. Но это ’другое’
Да, я блондинка!• 09 мая 2025
По самих трусах висновків не зробиш.
Мене в цій ситуації дивує тільки те, що син розповідає, що труси натирають.
А так, то двоюрідний брат давно одружений, але з рук матері перейшов в руки дружини. І тепер дружина жаліється на те, що труси сам не купує, а навіть в квартирі сам не знайде чисті.
А я давно доросла і живу з батьками, то тпуси мені ніхто не купляє (було б дивно), але в усьому іншому контролю забагато.
Тобто навіть не так, я кілька разів отримала на свята від мами якісь жахливі труси не свого розміру і заборонила мамі їх купляти.
Тобто йому просто зручно, що йому ці труси купляють і приносять.
КарамбОлька• 09 мая 2025
Ответ дляСіточка
А жена?