Борщик• 09 мая 2025
Чоловік булить мене, що я не гарно виглядаю
Самооцінка нижче плінтуса
Він зустрічається з друзями, ходить в басейн, займається собою
А я з дітьми вдома сиджу, готую їсти. Мій гардероб заключається в 3 джинсах і 3 світрах
А для чого мені ще? Я ж вдома..
А він купує собі, бо на роботу ходить, має бути норм вигляд
Всі його друзі круті, жінки з салонів, губи накачані, ботокси і тд
А я якась простушка. Худа, без макіяжу і з мишиним хвостиком на голові
А для чого мені ще? Я ж вдома..
Налитое яблочко• 09 мая 2025
Проблему усвідомили, тепер вперед вирішувати :) дітей на чоловіка і починаємо любити себе.
Котомафия• 09 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
А детям 15 и 9))
КошкинДом• 09 мая 2025
У ваших силах виправити ситуацію, не забивайте на себе, це ніхто не оцінить, повірте. Так само як не видно хатньої роботи, так і жертви жінки задля економії не призводить ні до чого хорошого.
Борщик
• 09 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
А я саме як ви пишите
От прям так і є
Економлю на собі
Вилизую хату
А руки як в 50 р(
От прям так і є
Економлю на собі
Вилизую хату
А руки як в 50 р(
Царевна в уггах• 09 мая 2025
Вам так подобається, то ходіть і далі такою, чи чого ви так до себе ставитеся, якщо не подобається? Купіть одяг, сходіть в салон, хтось вам заважає?
Я це роблю все життя, не для чоловіка, бо так люблю це все, одяг новий, взуття, сумочки, зачіску. Макіяж не дуже, туш і блиск, але по нагоді і пояскравіше буваю.
Небоброїдка• 09 мая 2025
Ответ дляБорщик
А я саме як ви пишите
От прям так і є
Економлю на собі
Вилизую хату
А руки як в 50 р(
От прям так і є
Економлю на собі
Вилизую хату
А руки як в 50 р(
Так а чего вы? Кинули все и в салон и на шоппинг. И муж вас резко полюбит, любовь женщины к себе так чудесно действует
Царевна в уггах• 09 мая 2025
Ответ дляБорщик
А я саме як ви пишите
От прям так і є
Економлю на собі
Вилизую хату
А руки як в 50 р(
От прям так і є
Економлю на собі
Вилизую хату
А руки як в 50 р(
Це ж повністю ваша вина. Майже у багатьох жінок діти, і всі проходили етап від народження дітей, до виліту їх з гнізда. Хтось запускає себе, а хтось намагається і далі підтримувати себе у формі. Хто вам заважає поскрабити руки, хоч кавою, помазати оливковою олією чи кремом жирним і одягти рукавички. Ввечері так роблю , як дивлюсь тв, і на ноги і на руки намажу, і 2 години досить.
Царевна в уггах• 09 мая 2025
Ответ дляЯ не в теме
на фронт пусть чешет
Та ви що: друзі, баня, одяг, духи. Відпочівають чоловіки, не до захисту.
Доросла дівчинка• 09 мая 2025
Ха! А я забила на це все. Ходжу до косметолога, до спортзалу, купую білизну, яку хочу, одяг. Та плювати. Теж сиділа і думала: яка я класна - економна, молодець. А потім щось перемкнуло. Хочу полюбити себе)))
Укр_жіночка• 09 мая 2025
Ответ дляБорщик
А я саме як ви пишите
От прям так і є
Економлю на собі
Вилизую хату
А руки як в 50 р(
От прям так і є
Економлю на собі
Вилизую хату
А руки як в 50 р(
Ну, нравится служить в прислугах- продолжайте. Скоро и дети вас буллить начнут
Просто Фіфа• 09 мая 2025
Ответ дляБорщик
А я саме як ви пишите
От прям так і є
Економлю на собі
Вилизую хату
А руки як в 50 р(
От прям так і є
Економлю на собі
Вилизую хату
А руки як в 50 р(
Автор, тут поддержку не найдете
Вас тут уже все обосрали
Стоит быть красивой хотя бы для себя, для детей) К сожалению муж мудак похоже
Вас тут уже все обосрали
Русланка з гілки• 09 мая 2025
Тут є ще одна, в якої лише спортивний костюм. Треба вам задружитись.
Борщик
• 09 мая 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Автор, тут поддержку не найдете
Вас тут уже все обосрали
Дякую вам
ХаДиДиШь• 09 мая 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Автор, тут поддержку не найдете
Вас тут уже все обосрали
Если б автор не тролила, то и без форума б поняла что ей делать и давно.
Борщик
• 09 мая 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Мені від ваших слів не легше
Г@Л@В@ломка• 09 мая 2025
Ответ дляБорщик
Мені від ваших слів не легше
так від Вас залежить все, навіть не від дітей, чоловіка, оселі.
ХаДиДиШь• 09 мая 2025
Ответ дляБорщик
Мені від ваших слів не легше
И вы тут пишите одно и то же не первый раз.