Не пью, не курю• 09 мая в 20:31
Хочу спати. Це клімакс?
Весь час хочу спати. КД немає вже років 20, але клімаксу, як його описували лікарі, не було. Сплю мало, але п´ю багато міцного чаю і кави, тож не має бути ознак недосипання. Останні пару тижнів просто валить з ніг - відчуття, що впаду й відключуся. Це може бути проявом клімаксу? Лікарі казали, що я одразу зрозумію, що це клімакс, але я надто тупа і мені немає з чим порівнювати(((
Не пью, не курю
• 09 мая в 22:21
Ответ дляКрим мій
А УЗД яєчників, матки?
Окрім кісти відхилень не було. Але УЗД давно робила, більше поки що не призначають.
Не пью, не курю
• 09 мая в 22:23
Ответ дляКрим мій
Ні, ви просто не розумієте про що я пишу. Ви зможете звикнути до цього теперішнього вашого стану?
Якщо довго триватиме, то зможу. Але не хочу.
Попихтю та й годі• 09 мая в 22:24
Ответ дляНе пью, не курю
Може й був, але лікарі досі лякають, що ще буде. Я не знаю, як він проявляється, тому й запитую. Зараз у мене не звичний стан, підвищена сонливість, подумала, що це можливо прояв клімаксу. Якби ж хтось міг мені доступно описати, як це, то мабуть не задавала б подібних питань.
Це може буди анемія. А ще ви мало спите, але заливаєте в себе каву.
Візьміть випейте щось на ніч та поспвть добре.
Околовита• 09 мая в 22:31
Ответ дляНе пью, не курю
Стала, але причина в іншому. Коли все майже добре, я спокійна.
Ну, це теж один із симптомів.
Я просто почала реагувати на ті речі , які колись пропускала.
Попа не свербіла взагалі, так, до слова.
Якщо є кіт 🐈, то дуже ймовірна така ситуація. Ну і депресивні думки були , накривало капець просто. Депресняк жесть.
3 таблетки пірантелу і все пройшло.
Ніколи не думала , що таке від глистів можливе.
Здайте кров , не кал.
3 таблетки пірантелу і все пройшло.
Здайте кров , не кал.
Ответ дляОколовита
Ну, це теж один із симптомів.
3 таблетки пірантелу і все пройшло.
Здайте кров , не кал.
3 таблетки пірантелу і все пройшло.
Здайте кров , не кал.
Так глисти є у всіх . Їх не можливо повністю вивести