Царевна_несушка• 09 мая в 22:55

Питання до одружених! Як перейти на новий рівень в інтимних стосунках в Сімʼї?

Із чоловіком разом 10 років. Інтим в стосунках не такий, як був колись. Тема сексу мене цікавить явно більше, ніж його. Пробувала розмовами вивести його на відверті бажання, і розказати про свої, то це призвело до зворотнього ефекту. Якщо особливо готуюсь до вечора, він дивується чому це я так і для кого, і чи немає в мене когось . Ініціює секс лише коли я в домашньому)
Питання: як ви вирішували кризи в сексуальному житті? Що допомагало?
Тільки не розмови (благаю….)
Дітей в нас ще немає, живемо окремо, якщо що)
КартаБезКомиссий• 09 мая в 22:56
Запросіть третього
Рожки-да-ножки• 09 мая в 22:57
Автор , Вы хотите от мужа больше секса ?
Виннипуховна• 09 мая в 22:58
Може тому, що окремо живете?
Ліплю вареники• 09 мая в 22:58
А чего живете отдельно? Вы уверены, что он ваш муж?
Хочу барабульки• 09 мая в 22:58
Ну вы сами знаете ответ, раз пишите, что словом не подходит. Надо делом.
ПП-шница• 09 мая в 22:58
В сенсі окремо? Ясно чому він не напрягається
Хочу барабульки• 09 мая в 22:59
Ответ дляПП-шница
Не с родителями, полагаю. Не отдельно же друг от друга.
ЗдохниПуйло• 09 мая в 22:59
Ви ж самі розумієте, що для нього ви не сексуальнопривабливв
САМ_ТАКОЙ• 09 мая в 23:00
Мне бы ваши проблемы. Мне вечный его трах уже в печенках сидит. Каждый день молю о его импотенции. Тоже 10 лет брака, но есть ребёнок 4 года. Я по жизни вообще не траходромщица, мне круче куда-то поехать, что-то увидеть, вкусно пожрать, чем пиписька в пипиську.
Гуляю босоніж• 09 мая в 23:00
А де сім´я? Щось я не знайшла. Якщо і дітей нема, і живете окремо.
Додаю напруги• 09 мая в 23:00
Ответ дляПП-шница
Навпаки, не напрягатися вони починають з початком спільного життя. Типу ’все, місію виконав, заарканив’.
Треба підробіток• 09 мая в 23:01
А можна детальніше що саме ви хочете ініціювати нового? Ну може у вас там хіба що генбенга немає,а все решта вам вже скушно...
автор Царевна_несушка • 09 мая в 23:01
Ответ дляВиннипуховна
Може тому, що окремо живете?
Живемо окремо від батьків - я це мала на увазі ….
ПП-шница• 09 мая в 23:01
Ответ дляХочу барабульки
Аааа. Ото я тупе)
автор Царевна_несушка • 09 мая в 23:02
Ответ дляЛіплю вареники
Окремо від батьків . Тобто. Це до того, що в інтимному плані можу пробувати все
Гуляю босоніж• 09 мая в 23:02
Ніяк. Влаштуйтесь на роботу у 2 зміни, і вам теж на секс стане пофіг. Або дитину народіть, буде і ніколи, і ні де, і просто дайте виспатись.
автор Царевна_несушка • 09 мая в 23:03
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ахах міняємось?)
Гомосноб• 09 мая в 23:03
В нас також секс через 10 років стух, ну штош.
ПП-шница• 09 мая в 23:04
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я така сама. Можу без сексу роками. Мені його ніколи не хочеться. І другий чоловік такий. Раз-2 в місяць для мене ок.
Гуляю босоніж• 09 мая в 23:04
У нас секс стух через років 2-3.
автор Царевна_несушка • 09 мая в 23:05
Ответ дляТреба підробіток
Я готова пробувати все. Але питання саме до пар, які давно разом, бо там в якийсь момент все стає однаково і дуже передбачувано, і з новим треба дуже обрежно)
Виннипуховна• 09 мая в 23:06
Ответ дляЦаревна_несушка
А скільки років чоловіку? Можливо йому просто не потрібен оцей весь антураж. Я наприклад не люблю експерименти зовсім, мені в кайф коли все зрозуміло і звично
автор Царевна_несушка • 09 мая в 23:06
Ответ дляГуляю босоніж
Як дитина підросте, це питання знову зʼявиться. І в 33 не хочеться питання сексу затикати роботою, аби не вилізло, це ж нормальна потреба дорослої людини
автор Царевна_несушка • 09 мая в 23:07
Ответ дляГомосноб
І що ви робили? Чи так і живете, і всі влаштовує?
САМ_ТАКОЙ• 09 мая в 23:07
Ответ дляПП-шница
А вы с первым разошлись из-за этого?
автор Царевна_несушка • 09 мая в 23:08
Ответ дляВиннипуховна
На рік молодший.
Може і не експерименти, але те внутрішнє бажання і грайливість - як із ними бути, як повернути?
Гуляю босоніж• 09 мая в 23:09
Ответ дляЦаревна_несушка
У вас потреба більша, ніж у нього. Змиріться. Або міняйте чоловіка, або задовольняйте себе сама.
Звезда в шоке• 09 мая в 23:10
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Аналогічно. Дійшло до того, що вранці бігом скачу у ванну, і довго чищу зуби
Іноді хвилин 15
Чекаю.. поки впаде
Це ппц, з плюсів,з зубами проблем не має
Але чпокатись кожен день - дістало! Мені просто стільки не треба
автор Царевна_несушка • 09 мая в 23:10
Ответ дляРожки-да-ножки
Так. І більше скажімо так грайливості, інтересу до цієї теми, більше бажання. Як колись…
ПП-шница• 09 мая в 23:10
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А вы с первым разошлись из-за этого?
Я хз. Воно далекобійник, спочатку нюхав фен, потім дізналася, що підживає на 2 сім´ї. Так і розлучилися