Царевна_несушка• 09 мая 2025

Питання до одружених! Як перейти на новий рівень в інтимних стосунках в Сімʼї?

Із чоловіком разом 10 років. Інтим в стосунках не такий, як був колись. Тема сексу мене цікавить явно більше, ніж його. Пробувала розмовами вивести його на відверті бажання, і розказати про свої, то це призвело до зворотнього ефекту. Якщо особливо готуюсь до вечора, він дивується чому це я так і для кого, і чи немає в мене когось . Ініціює секс лише коли я в домашньому)
Питання: як ви вирішували кризи в сексуальному житті? Що допомагало?
Тільки не розмови (благаю….)
Дітей в нас ще немає, живемо окремо, якщо що)
Пес Патрон• 09 мая 2025
Ответ дляФсеСама
Мужчины намного примитивнее, чем вы думаете.
Они могут кончить и от запаха и от звука голоса и от чего угодно.
Я сама асексуалка, никогда не хотела секс в принципе, но очень многие мужчины за мной ухаживали, одаривали и давали денег просто за флирт, за общение, за вирт ( в котором я описывала все возможные извращения и что якобы я кончаю, но словесно и это все игра), тем нее менее они такое любят и кончают даже от ’виртуального’ минета и тд 😁
Так им без разницы - дрочить на порно или на вирт
Пес Патрон• 09 мая 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Що ж, почекаю ще років 20-30, і буде мені людський секс 😂
С этим мужем вряд ли )
ФсеСама• 09 мая 2025
Ответ дляПП-шница
Ну як сказати. Ми разом 4 роки. Не розписані. До війни була постійна робота, то і парфуми по 8 тис купував і допомагав грошима, продукти. Він приїжджає лише на вихідних, бо працює в іншому місці. Зараз в нього постійна робота, то є, то ні, шукає халтури, щось стирається заробити. Руки золоті. Але він прекрасний батько для моєї дочки. Зараз лише купує продукти, оплачує малій репетитора, купує їжу, іноді дає якісь пару тисяч, іноді заправляє. Але ж йому і в Києві потрібно і харчуватися і платити за квартиру. Тяжко Але все треба пережити. Познайомилися на сз.
Ну хоч щось. Вам треба паралельно інших шукать щоб оплачували все що треба, раз він не може. Щасти Вам з донечкою! 🙏🩷
САМ_ТАКОЙ• 09 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
нащо люди живуть разом щоб таку ненависть відчувати... мазохізм чи що...
Вот абсолютно с вами согласна. Мазохизм во мне какой-то есть. Только не в плане жертвы, а доказать себе, что я каждому могу дать отпор.
автор Царевна_несушка • 09 мая 2025
Ответ дляНамакушка
У меня такой проблемы не было,появились дети,и любой секс был в радость.Но у подруг были подобные проблемы,к сожалению,все заводили любовников.
Ось таких коментарів я і боялась.
Потім розлучення? Чи так і живуть туди-сюди?
Треба підробіток• 09 мая 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
На меня пассив не действует, если что-то не по мне, то я и активов могу уебать.
Навіщо жити в такій агресії до близької людини... щось я так і не зрозуміла мотивів такого співіснування: уєбать, чоловіки тупі, одноклеточні... навіть неприємно читати таку ненавість через слово....
ФсеСама• 09 мая 2025
Ответ дляПП-шница
Ну він не прям нарік. Легкі наркотики
фен це амфетамін, важкий наркотік начебто :(
Швидкоруч• 09 мая 2025
У меня тоже к сожалению и тоже 10 лет в браке
ФсеСама• 09 мая 2025
Ответ дляПП-шница
Ну він не прям нарік. Легкі наркотики
Не залишайте його одного за донькою, це не батько. Він може бути педофілом, тим більше не живе з вами і не ростив її з пелюшок(
Треба підробіток• 09 мая 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Хоч до цього і було їх двоє, проте внутрішня невпевненість не дозволяла бажанням проявлятись. Тому , вважаю, то не мало особливого значення, скільки їх було до.
Так ви в собі не впевнені чи просто фантазії не вистачає? я щось вже заплуталася в проблемі...
Пес Патрон• 10 мая 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Доказать себе, что живете с тем кто вам ненавистен, не лучше ли жить счастливо с тем, кто разделяет твои взгляды и с ним нет желание его уничтожить ?
ФсеСама• 10 мая 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Аж настільки - тобто?
2-3 рази на тиждень повноцінного здорового сексу. В 33 роки ж самий якраз час цим займатися, не в 60 же))
Я б і за гроші не хотіла, ніколи, ні в 18, ні в 25, зараз мені під 40, теж не хочу)
Треба підробіток• 10 мая 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
офігєть... а нащо?
Пес Патрон• 10 мая 2025
Ответ дляШвидкоруч
Не все помешаны на сексе, мы 5 лет вместе и секс просто приелся уже, нет в нем ничего прям особенного.
ФсеСама• 10 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
А де ви в моєму повідомленні побачили що хтось комусь щось порвав? Яким чином? І ємммм ну те що описала то для мене взагалі навіть не секс, так секс гра... зазвичай в мене все набагато гарячіше... і да я це роблю бо мені то подобається. Люблю коли раком боком в стрибку і на люстрі. (я розумію що кожен секс таким зробити неможливо, але хоча б раз на тиждень - запросто),
Впевнена що чоловіки від вас у захваті. Ви їх кидали? Яка причина? (раз не перший це вже далеко), кожний надоїдав?
Майже усі чоловіки мріють про секс бомб німфоманок? :)
автор Царевна_несушка • 10 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
Проблема в тому, як через 10 років відносин відновити в чоловіка той самий поклик всередині, який був спочатку. Які є жіночі секретики?) в мами про таке не запитаю, із подругами незручно говорити про інтим, та і відносини у більшості більш-менш свіжі))
Пес Патрон• 10 мая 2025
Ответ дляФсеСама
Та не все далеко, муж автора бы с ума сошел, не знал бы куда прятаться 😂
ФсеСама• 10 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
вибачте, я не щоб образити вас.
Ви хочете секс, я і такі як я не хочуть.
Але добре сито жити хочуть усі, тож треба знати чим сексуально пристрасні жінки чіпляють заможних чоловіків, це життєво важливо і цікаво 🤔
Каркуша Клара• 10 мая 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
На рік молодший.
Може і не експерименти, але те внутрішнє бажання і грайливість - як із ними бути, як повернути?
Ніяк. Як їжа приєдаеться, так і людина прийо@уеться.
Пес Патрон• 10 мая 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
У чата жыпити спросите )
САМ_ТАКОЙ• 10 мая 2025
Ответ дляПес Патрон
От безнадеги, самодостаточные сразу уходят если некомфортно или что-то не устраивает
Та нет, вы не правы, он муж хороший, отец тоже, зарабатывает, стремится, нам денег хватает, ни разу в жизни я или малой без него к врачу не пошёл, всегда заберёт и обратно доставит, деньги даёт, никогда не спросит зачем что-то купила. Всегда все надо - значит надо. Ну понятно, что за ребёнком больше я, гуляет редко, но ребёнку сейчас 5 лет, у него времени нет. Но когда ребёнок родился, то подгузники менял и смесью кормил каждую ночь. Вот вроде все хорошо, а в сексе не сошлись. Вот так бывает.
ФсеСама• 10 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
Звідки такий висновок, у вас було так багато секс партнерів?
Даже тут два мужичка писали об этом (не Юра и не Николай с катетером)
ПП-шница• 10 мая 2025
Ответ дляФсеСама
Навіщо мені когось шукати? В мене золотий чоловік і в моєї дитини найкращий батько. Я заробляю, на все вистачає. Маю машину, гарну квартиру, ідеального чоловіка, прекрасну доньку! Що мені ще шукати? Щоб втратити все, що маю? Ні, дякую))
автор Царевна_несушка • 10 мая 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Бляха ну це ж правда 🥲😢
Але от з «ніяк» хочеться щось зробити)
ФсеСама• 10 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
Колись підкотила до мажора хлопця, він відмовив сказав що ініціатива не те. Потім клеявся до мене бо каже: чоловік це мисливець, а нн здобич 🤷
Пес Патрон• 10 мая 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Тогда странно вам было рожать от такого, секс это же одна из важных составляющих, если люди темпераментами не совпали, то это вот такое раздражение вечно
ФсеСама• 10 мая 2025
Ответ дляПес Патрон
Дельфины самцы стаей часто загоняют самку на мелководье и настлуют ее пока та не помрет, так что пример так себе.
ужас, не знала
ФсеСама• 10 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
Ви ж знову фукати почнете... Нащо вам то знати...
не буду ;)
ФсеСама• 10 мая 2025
Ответ дляПес Патрон
Белуччи 60 и у нее есть секс)
Так что и в 60 нормально)
У белуччи новый мужик гений
И он лучше того старого урода изменщика что променял ее на малолетку
Пес Патрон• 10 мая 2025
Ответ дляФсеСама
Так они омеги)
Альфачи сами любят проявлять инициативу, еще и задолбут ею )