Царевна_несушка• 09 мая 2025
Питання до одружених! Як перейти на новий рівень в інтимних стосунках в Сімʼї?
Із чоловіком разом 10 років. Інтим в стосунках не такий, як був колись. Тема сексу мене цікавить явно більше, ніж його. Пробувала розмовами вивести його на відверті бажання, і розказати про свої, то це призвело до зворотнього ефекту. Якщо особливо готуюсь до вечора, він дивується чому це я так і для кого, і чи немає в мене когось . Ініціює секс лише коли я в домашньому)
Питання: як ви вирішували кризи в сексуальному житті? Що допомагало?
Тільки не розмови (благаю….)
Дітей в нас ще немає, живемо окремо, якщо що)
Тільки не розмови (благаю….)
Додаю напруги• 10 мая 2025
Так, мені б хотілося зараз мати те тіло, яке було в мене 20 років тому. Думаю, яка ж була дурепа, шукала в собі якісь недоліки, була скута, зажата (в тому ж сексі). Але розумію, що вже не повернеш тих часів, тому живемо і насолоджуємося з тим, що є)
Додаю напруги• 10 мая 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Бляха ну це ж правда 🥲😢
Але от з «ніяк» хочеться щось зробити)
Мені здається, що прийшов час зробити дитину))) Ви з чоловіком говорите на цю тему? Можливо, саме це стало б тим самим новим у ваших відносинах.
Бо зі сторони виглядає, ніби ваші стосунки зайшли в глухий кут.
Додаю напруги• 10 мая 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Вы слишком высокой цените секс в отношениях.
Чому ж? Ви й сама готові порвати стосунки через секс.
Додаю напруги• 10 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
Якби я була реально тупенькою куркою, то мала б значнооооо більше. Я занадто розумна - от з цього в мене реальна купу проблем. Чим тупіша жінка тим легше їй жити - отут я згодна на 10000000000% бути тупенькою або якісно прикидатися дає багато можливостей - в мне з цим напряг...
О, так, мені подобається вислів ’це ж треба бути такою розумною, щоб виглядати такою дурепою’)))
Треба підробіток• 10 мая 2025
Ответ дляДодаю напруги
Саме так воно так і є..
Намакушка• 10 мая 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Ось таких коментарів я і боялась.
Потім розлучення? Чи так і живуть туди-сюди?
Так и живут,и неплохо вроде
ПП-шница• 10 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
ого у вас психотравма...
Я шокована, якщо чесно, з коментарів