Teonaa• 09 мая 2025

Хто що чув, коли вже настане весна?

Заглянула в прогноз на наступний тиждень..таке саме, ще й дощі. Я в травні вже пляжний сезон відкривала…
Хвильоватиша• 09 мая 2025
а де треба слухать?
ХвостПистолетом• 09 мая 2025
Ви вже в дитсадочку інспекцію провели?
Дитина дні тижня вивчила?
ХвостПистолетом• 09 мая 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3711419
автор Teonaa • 09 мая 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Ви вже в дитсадочку інспекцію провели?
Дитина дні тижня вивчила?
Це Ви кудись не туди
автор Teonaa • 09 мая 2025
Ответ дляХвильоватиша
а де треба слухать?
Хочеться вже тепла якось
ХвостПистолетом• 09 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Це Ви кудись не туди
Туди)
автор Teonaa • 09 мая 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Що саме тут вичитати потрібно, питаю?
Фіфачка• 09 мая 2025
Січень відпрацював за всю весняну кампанію
автор Teonaa • 09 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Це вже занадто. Все було, і сніги в бер і квіт., але +8 майже влітку…це вже занадто
ХвостПистолетом• 09 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Що саме тут вичитати потрібно, питаю?
Цікавлюсь
Фіфачка• 09 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Так у січні в Києві було +18, мовчу вже про південь, де на тому тижні +30 у тіні
Хвильоватиша• 09 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Хочеться вже тепла якось
ви спитали - хто щось ЧУВ
то моє питання - де про це слухать?
автор Teonaa • 09 мая 2025
Ответ дляФіфачка
+30…ну як у людей. Вже на щось схоже
Я щось не пригадую про такий січень😳😳😳
автор Teonaa • 09 мая 2025
Ответ дляХвильоватиша
ви спитали - хто щось ЧУВ
то моє питання - де про це слухать?
Вибачте, но на молекули я не розжовую)
Хи хи, ну ну• 09 мая 2025
Нормальна погода. Нарешті дощ пішов. Сухо було так наче липень на вулиці. Земля суха, пісок мело. Насмажитеся ще влітку.
ЯблокоРаздора• 09 мая 2025
Літо через два тижні. Ви проспали
автор Teonaa • 09 мая 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Цікавлюсь
Та жахливий тиждень, добреищо він минув. Із самого цікавого підходить вихователька із таким питанням: от ваша доця капризує, як мені із нею взаємодіяти. Ну ..принаймні мені таке чути було дивно. Заявлено в їх рекламі, що індивідуальний підхід до кожної дитини, раз; вихователі із вагоном досвіду - два. Спитала в чому проблема? Каже розкидала іграшки. Я вже думала що слідом порадять відвести до невролога. Чи психіатра, щоб не ходити двічі(
ХвостПистолетом• 09 мая 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Погана погода дуже
автор Teonaa • 09 мая 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Цікавлюсь
Ну і про папірець після туалету. Но я там, в тій темі, написала. Но може не Вам. Коротше кажучи, не дають бумажку/не витирають. А на моє питання - кажуть що я дуже заморочуюся. Я-то да, як та квочка. Но це - гігієна; це - привчити до цього. А то дома так, а в садку все прощє. Зто зна як дитині все ж зрозуміти, як потрібно.
Бо у мене були знайомі, що, видно, змалечку не були навчені. Від них у ШКОЛІ смерділо.
Силиконочка• 10 мая 2025
Вы пропустили, в марте было 20 градусов пару дней, и хватит с вас
Лукава Кішка• 10 мая 2025
Погода как раз отличная. Не хочу другой.