Предупреждение о безопасности: посольство США в Киеве, Украина (9 мая 2025 г.)
Событие: Посольство США в Киеве получило информацию о потенциально серьезной воздушной атаке, которая может произойти в любое время в течение следующих нескольких дней. Посольство, как всегда, рекомендует гражданам США быть готовыми немедленно укрыться в случае объявления воздушной тревоги.
Действия, которые необходимо предпринять:
Определите места укрытий заблаговременно до начала воздушной тревоги. Загрузите на свой мобильный телефон надежное приложение для оповещения о воздушной тревоге, например, Air Raid Siren или Alarm Map . Если объявлена воздушная тревога, немедленно укройтесь. Следите за обновлениями в местных СМИ. Имейте запасы воды, еды и лекарств. В случае возникновения чрезвычайной ситуации следуйте указаниям украинских официальных лиц и спасателей. Ознакомьтесь с тем, что Государственный департамент может и чего не может сделать в условиях кризиса . https://ua.usembassy.gov/security-alert-u-s-embass...
Снова орешником надумали пугать? Давненько не було. Вот ❗Моніторингові канали стверджують, що повітряний простір над ’Капустяним Яром’ буде закрито з 6:00 12 травня до 6:00 13 травня
Саме з цього району РФ здійснює пуски ракет типу ’Орєшнік’.
❗️Загалом Посольство США опублікувало 5 попереджень про ракетні удари, які відбулися протягом 2-5 днів — сьогодні ми отримали 6
📍Дата попередження: 23 серпня 2022. Дата атаки: 24 серпня 2022 — удар по залізничній станції на Дніпропетровщині. Загинули щонайменше 25 людей. 📍Дата попередження: 23 серпня 2023. Дата атаки: 24 серпня 2023 — масований обстріл. Загинуло щонайменше 11 людей. 📍Дата попередження: 24 серпня 2024. Дата атаки: 26 серпня 2024 — одна з наймасштабніших атак на Україну за весь період. Удару зазнав також Київ. 📍Дата попередження: 19 листопада 2024. Дата атаки: 21 листопада 2024 — масований удар, зокрема по Дніпру (’Орєшнік’) та Києву. 20-го — превентивне закриття посольств. 📍Дата попередження: 8 грудня 2024. Дата атаки: 13 грудня 2024 року — рф здійснила масований ракетний та дроновий удар по енергетичній інфраструктурі України, випустивши близько 93 ракет і 200 дронів. 📍Наступна велика атака сталася 20 грудня 2024 року, коли рф завдала ракетного удару по Києву, використовуючи балістичні ракети «Іскандер». 📍Наймасштабніша атака відбулася 25 грудня 2024 року, в день Різдва. Росія випустила понад 70 ракет і 100 дронів, націлених на енергетичну інфраструктуру України. 📍Дата попередження: 9 травня 2025. Дата атаки: очікується ... Попередження Посольства США хоч і з’являються нечасто, але щоразу виявляються напрочуд точними — усі випадки лише підтверджують високу достовірність американських розвідданих. Водночас закликаємо зберігати спокій, мати увімкнені сповіщення та оперативно реагувати на сигнали тривоги. У разі загрози — обов’язково повідомимо! https://t.me/UaOnlii/100217
Заказала в прошлом месяце на Али товар, оказывается что доставка в июле. Сделала там же другой заказ у другого продавца - доставка тоже в июле. Может они что-то знают? Но предчувствие не хорошее.
те саме хотіла сказати, лякають-лякають, наче ми недостатньо ще налякані, вже звикли до всього на жаль
Хо торту рошен для спонсірованія лакшері житухи молодим вгодованим гетьманам -патріотам по лондонах
Коли були торти, орешнік в голову не летів. І в метро кияни не спали. І то є факт. А от з шашликами доводиться сидіти в підвалах. Не відчуваєте різницю?
Не відчуваю,бо шоколад підлизував пуйлу завжди і війна з 14 року
Вам ракети на голову при попереднику летіли? Зараз вся Україна в вогні.Дякуємо дипломатичному таланту пана Зеленського.Тепер війну не тільки Схід відчув.
Кияне не спали в метро тогда, а в Донецке и Луганске люди жить не могли в своих домах, шла война
Странная логика. убивает Путин а виноват Зеленский. Если бы он в начале войны согласился на всё то был бы переделаем, никто бы на такое не пошел. Тогда мы свято верили что оно закончится вот-вот. Будте честны с собой а не пытайтесь свалить на него всё. Причем он совершил кучу ошибок, безусловно.
Липецька рошенка цукерки клепала,а українці гинули на Донбасі
Потужнік гуморив роZZіянам про Україну порноактрису, на колельницькій наберіжній в москві ’двигал украинскую границу’, продавав свої фільми на ZZ-федерацію та розважав терористів на окупованому Донбасі наративами путина про ’адиннарод’ і багато ще чого ... https://www.facebook.com/iv.sim007/videos/13961765...
Ага :’ Візьміть документи і прийдіть в укриття до ТЦК’
У Богдана Мелешко на ютубе есть ролик как он ходил разбираться в отдел полиции, так вот на входных дверях райотдела, ’пункт незламности, обигриву населення’ да покажите мне идиота который в райотдел полиции пойдет в укрытие или телефон заряжать.