begovelik• 09 мая в 23:54
Предупреждение о безопасности: посольство США в Киеве, Украина (9 мая 2025 г.)
Событие: Посольство США в Киеве получило информацию о потенциально серьезной воздушной атаке, которая может произойти в любое время в течение следующих нескольких дней. Посольство, как всегда, рекомендует гражданам США быть готовыми немедленно укрыться в случае объявления воздушной тревоги.
Действия, которые необходимо предпринять:
Определите места укрытий заблаговременно до начала воздушной тревоги.
Загрузите на свой мобильный телефон надежное приложение для оповещения о воздушной тревоге, например, Air Raid Siren или Alarm Map .
Если объявлена воздушная тревога, немедленно укройтесь.
Следите за обновлениями в местных СМИ.
Имейте запасы воды, еды и лекарств.
В случае возникновения чрезвычайной ситуации следуйте указаниям украинских официальных лиц и спасателей.
Ознакомьтесь с тем, что Государственный департамент может и чего не может сделать в условиях кризиса .
Следите за обновлениями в местных СМИ.
Имейте запасы воды, еды и лекарств.
Ответ дляalla1985m
Я заказывала 23 апреля - приедет 6 июля.
То что заказывала часто приезжало обычно за 10 дней. А сейчас вот дублировала такой же заказ - приедет уже не через 10 дней, а 12 июля.
Звідки Ви знаєте коли отримаєте? Вони ж дату ставлять по-максимуму, бо після цієї дати Ви можете відкрити клейм на повернення. Враховуючи те, що літаки до нас напряму не літають, звичайно вони ставлять максимальний термін, хоча і до війни часто писало більше місяця, а приходило за пару тижнів
Ответ дляРеверанс
Зеленському можна багато,що закидати. І згортання ракетних програм і відсутність фортифікацій на основних напрямках ударів окупантів,про які попереджали розвідки союзників, і бездарно прой0бану велику війну, яку вони, всім офісом, тупо проспали.Що коштувало багатьом тисячам українців життя.Коли країною керує дурень,це трагедія мільйонів.
С 2014 года можно было окапаться так, чтоб враг не прошёл дальше. Что делал порошенко?
З прес-конференції Зеленського
Питання: Чи відчуваєте ви свою провину за все, що відбулося з Україною і її народом під час вашого президентства?
Відповідь: Ніякої моєї провини в цьому немає. Я хотів, щоб народ жив краще, щоб були заасфальтовані вулиці і дороги, щоб були посаджені мільярди дерев, щоб у кожної бабки був смартфон тощо. Що в цьому поганого? Грошей на все не вистачало, тому прийшлося скоротити армію, звернути ракетні програми, які тоді були нікому не потрібні. Да, дороги вийшли дорожчими в два рази, але ж вони будувалися!
Питання: На стадіоні Порошенко попереджав вас, що робота президентом потребує всіх сил і наснаги, що ви не будете бачити дітей і дружину, але ви пішли на це, чому?Відповідь: Я гадав, що це було перебільшення. За перші два роки я відпочивав 12 разів, весь час був з дружиною і дітьми. У мене був високий рейтинг, і я вважав, що підібравши на ключові посади вірних людей, я зможу їм довіряти і не дуже заморочуватися на різних там НАТО і так званих міжнародних стосунках. Тим більш, що левову частку моїх обов´язків добровольно взяв на себе Єрмак.
Ответ дляPinkyPink
Так само було і перед війною.
Мої замовлення, які доставлялися зазвичай за пару тижнів, пообіцяли що я їх отримаю аж весною (от саме співпало з датами коли активні бойові дії на Київщині притихли). А робила я ті замовлення в кінці січня 22-го року. Тому це і тепер насторожує.
Ответ дляВиктория-1980
Странная логика. убивает Путин а виноват Зеленский. Если бы он в начале войны согласился на всё то был бы переделаем, никто бы на такое не пошел. Тогда мы свято верили что оно закончится вот-вот. Будте честны с собой а не пытайтесь свалить на него всё. Причем он совершил кучу ошибок, безусловно.
Ваш клоун розмінувавши Чонгар здав південь пуйлу. І ніхто крім цього піськограя на піаніно в тому більше не винен. Ні порох, ні хто інший.
Тому не треба розводити зраду, саме клоун винен у тому що на сьогодні в країні.саме він шість років при владі.
І да, чи не він бив себе в груди і обіцяв припинити війну? Чи не він бачив мир в очах путіна? Чи не його наратив ’какая разніца’?
Ответ длячаревна
Добре, що у вас ні одного питання до діючої влади, у всьому винен виключно Порошенко. ’Найвеличніший лідер сучасності’ (за версією єрмака) взагалі не при ділах, ага ...