доминиканика• 10 мая в 07:12

Kiм Чен Ин дає м´яса свого. Ясно, що вбивати українців(. А європейців?

Як думаєте з цими ’навчаннями Запад2025’влітку?Глава Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що участь КНДР у російсько-українській війні була виправданою. Він назвав це здійсненням суверенних прав на захист ’братньої нації’.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

’Наша участь у конфлікті була справедливою, і вона відповідає суверенним правам нашої республіки. Я вважаю всіх хоробрих солдатів, які брали участь у Курській операції, героями і вищими представниками честі нації’, - цитує Кіма держЗМІ KCNA.

Також він заявив, що Пхеньян без вагань дозволить застосування військової сили, якщо США продовжать здійснювати ’військові провокації проти Росії’.https://www.rbc.ua/rus/news/kim-chen-in-nazvav-vip... російсько-корейське м´ясо з африканськими найманцями,а Китай спонсірує
автор доминиканика • 10 мая в 07:28
Тупому північнокорейцю байдуже кого вбивати за царя-українця,литовця,поляка,німця,сєпара.Цим абізянам плювати
Falcon82• 10 мая в 07:41
Ну ні. Європейців ніхто не чіпає, не перебільшуйте
xardin• 10 мая в 07:44
Ответ длядоминиканика
Все всегда упирается в деньги. То, что мясо им на продажу могут предложить - это понятно. Вопрос : есть ли за что его покупать при нефти по 40 и себестоимости 25-30. СССР развалился при цене 28.
xardin• 10 мая в 07:46
Ответ дляFalcon82
Это пока. Три года и три месяца, как они напали на Украину и результатов просто нет. Фронт стоит...
Толку и дальше здесь бодаться?
А вот по Прибалтике - вполне могут ...
Falcon82• 10 мая в 07:47
Ответ дляxardin
Толку и дальше здесь бодаться?
А вот по Прибалтике - вполне могут ...
Це все теоретичне блаблабла, як і те, що росія ось ось розвалиться. Мене якось оці обидва факти не тішать, коли гинуть українці і (лише вони) вже четвертий рік.
xardin• 10 мая в 07:48
Ответ дляFalcon82
А какие у вас еще есть варианты?
Falcon82• 10 мая в 07:50
Ответ дляxardin
А какие у вас еще есть варианты?
Варіанти повинні бути не в мене, а в керівництва країни
автор доминиканика • 10 мая в 08:01
Росія стрімко нарощує виробництво ракет: понад 1400 «Іскандерів» і 500 Х-101 щороку — The Economist
автор доминиканика • 10 мая в 08:05
пуйло,медведев,депутати гос дури відкрито погрожують країнам Балтики і всій Європі.Влітку буде або напад або репетиція нападу.Ці учєнія Запад 2025 неспроста.
Falcon82• 10 мая в 08:11
Ответ длядоминиканика
Цілком імовірніше, що влітку буде спроба забрати те, що вже вписано в конституції росії, а захід попереджають не лізти і не допомагати
xardin• 10 мая в 08:18
Ответ дляFalcon82
А у них откуда?
На Украину напала страна в 28 раз больше.
Вот и давят их экономически со всех сторон...
Falcon82• 10 мая в 08:45
Ответ дляxardin
А у них откуда?
Добре що в керівництва країни планів не повинно бути, лише бізнеса, нерухомість за кордоном і повне свавілля правоохоронної системи, яке охопило країну, яка тримається лише на ентузіазмі і всупереч ті й же офіційній владі
floricia5121• 10 мая в 08:49
Ответ дляxardin
Толку и дальше здесь бодаться?
А вот по Прибалтике - вполне могут ...
Точно фронт стоит ?
где инфо читаете
Coffee is Love• 10 мая в 08:57
Ответ дляfloricia5121
Точно фронт стоит ?
где инфо читаете
Що, вже до Харкова дійшли? Чи до ЗП?
floricia5121• 10 мая в 09:00
Ответ дляCoffee is Love
Що, вже до Харкова дійшли? Чи до ЗП?
Нет, пока села эвакуируют Днепропетровская область например
Coffee is Love• 10 мая в 09:07
Ответ дляfloricia5121
ну то значить все таки фронт стоїть?)
чи ви думаєте що тре захищати посадки, де навіть фортифікацій нема і які щодня інколи переходять з рук в руки?
Korsika999• 10 мая в 09:13
Ответ дляCoffee is Love
Що, вже до Харкова дійшли? Чи до ЗП?
До Днепра дошли почти. Глаза откройте
Coffee is Love• 10 мая в 09:16
Ответ дляKorsika999
До Днепра дошли почти. Глаза откройте
Дійшли і забрали? Ні. Бо там фортифікації на підходах і вони захищені.

А то четвертий рік б´ються-б´ються, а ви все кудахчете що вже майже забрали.

Очі розплющіть і погляньте - чого ж ще й досі не забрали, якщо можуть?
Korsika999• 10 мая в 09:16
Оно конечно можно сказать, ’фронт стоит’, если сидишь во Львове или Ужгороде
Korsika999• 10 мая в 09:16
Ответ дляCoffee is Love

Та понятно, из Львова лучше видно, чем с Днепра
Coffee is Love• 10 мая в 09:17
Ответ дляKorsika999
Можливо вам зі Львова і видніше. Але слава Богу Дніпро на місці, як би вам не хотілося зворотнього.
Як і Харків, як і ЗП, як і Одеса.
Teonaa• 10 мая в 09:19
Ответ дляxardin
А зараз є така тенденція, що здешевіння суттєво вплине на якесь їх розвалювання чи щось страшне прям?
Korsika999• 10 мая в 09:20
Ответ дляCoffee is Love
Як і Харків, як і ЗП, як і Одеса.
Удалено администрацией...
floricia5121• 10 мая в 09:22
Ответ дляCoffee is Love
Як і Харків, як і ЗП, як і Одеса.
Тобто людям з Дніпра хотілося б зворотнього ? Точно?
Coffee is Love• 10 мая в 09:34
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 10 мая в 09:35
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
Вы читати не вмієте - всі міста стоять, загроз немає, кацапи їх не можуть взяти, до чого тут істерика?
Coffee is Love• 10 мая в 09:35
Ответ дляfloricia5121
Удалено администрацией...
floricia5121• 10 мая в 09:37
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Ну да, а як же . От і свобода слова)
Якщо реаліст і намагаєшся дивитись на речі як вони є, то ти агент кремля чи бот на ставці
Coffee is Love• 10 мая в 09:39
Ответ дляfloricia5121
Ну да, а як же . От і свобода слова)
Свобода слова не має на увазі поширювати брехні і створювати паніку, чим ви тут і займаєтеся.

Агентка вона, ага. Максимум - бот якому платять 15 рє за висер.
lekon-lekon• 10 мая в 09:39
Треба руйнувати логістику з КНДР, розвалити порти, через які заходять ракети, снаряди, хай європейці дають нам далекобійну для результата, а то дуже вже пончик повірив в себе.