Як думаєте з цими ’навчаннями Запад2025’влітку?Глава Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що участь КНДР у російсько-українській війні була виправданою. Він назвав це здійсненням суверенних прав на захист ’братньої нації’.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.
’Наша участь у конфлікті була справедливою, і вона відповідає суверенним правам нашої республіки. Я вважаю всіх хоробрих солдатів, які брали участь у Курській операції, героями і вищими представниками честі нації’, - цитує Кіма держЗМІ KCNA.
Також він заявив, що Пхеньян без вагань дозволить застосування військової сили, якщо США продовжать здійснювати ’військові провокації проти Росії’. російсько-корейське м´ясо з африканськими найманцями,а Китай спонсірує
floricia5121• 10 мая 2025
Ответ дляCoffee is Love
Свобода слова не має на увазі поширювати брехні і створювати паніку, чим ви тут і займаєтеся.
Агентка вона, ага. Максимум - бот якому платять 15 рє за висер.
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 10 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 10 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Удалено администрацией...
floricia5121• 10 мая 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 10 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Удалено администрацией...
Ответ дляKorsika999
До Днепра дошли почти. Глаза откройте
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 10 мая 2025
Ответ дляМанула
Останній план керівництва було їм же і озвучено - ’путін скоро помре’...
напоминае несколько лет назад- войны не будет, то Запад нагнетает
зона_комфорта• 10 мая 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 10 мая 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 10 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Удалено администрацией...
там сплошное подзаборное хамство и немотивированная агрессия
однако уровень у ’информационных воинов’, что когнитивные способности, что культура общения
Coffee is Love• 10 мая 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 10 мая 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...