Ситуація для України жахлива: Зеленський може отримати мир або воювати ще 3 роки, перш ніж втратити всю країну, — Трамп
"Ніхто не просить Зеленського визнати Крим територією РФ, але якщо він хоче Крим, то чому вони не воювали за нього одинадцять років тому, коли його передали Росії без жодного пострілу? " – додав він.
Selena-8b15• 23 апреля в 19:50
Ответ дляНіка Найз
Все есть! И будет!
С вами нам ничего не страшно!
Скопіюю і сюди
Гончаренко
Ситуація — хуйова.
По всім моїм контактам — лише одне питання: а навіщо Зеленський виходить і щось коментує? Чи не міг би він просто трохи помовчати?
Напевно, не може наш генералісімус мовчати. Складно йому. Хочеться говорити.
Ще раз:
Трамп ДУЖЕ погано реагує на будь-які заяви в ЛІБЕРАЛЬНИХ ЗМІ. ДУЖЕ погано.
Україна, завдяки ’таланту’ найвеличнішого лідера сучасності, стала темою міжпартійної боротьби в США.
І Зе кожен вечір сходить з розуму і підкидує якісь нові ідеї й коментарі.
Давайте подивимось реальності в очі.
Ми, на жаль, прямо зараз не можемо відбити наші території з допомогою США, то чому ми відіб’ємо їх без їхньої допомоги?
Як?
Нам потрібен мир. Заморозка. Зупинка.
Нам потрібно перегрупуватись, запустити ВПК і підготуватись до наступної війни. Але не війни на виснаження, а війни з бліцкригом (те, що показав Азербайджан).
Якщо Юлії Свіріденко, чи Ігорю Альпаченкову, чи Дмитрику Литвину, або Сергію Стерненку хочеться воювати — беріть, блядь, автомат і пиздуйте. Заєбали вже сидіти і розповідати про війну до останнього українця.
Давайте будем розумними. РЕАЛЬНІСТЬ ось така і в цій РЕАЛЬНОСТІ ми залежимо від Трампа більше, ніж він від нас.
Гончаренко
Ситуація — хуйова.
Ще раз:
Давайте подивимось реальності в очі.
Як?
Нам потрібен мир. Заморозка. Зупинка.
Татьяна-57fb• 23 апреля в 20:02
Ответ дляНіка Найз
С обоих сторон полно техники и людей! Какое замирение! Тем более лето на носу!
раз у вас доступы к секретным сведениям вы должны автор не рассказывать на советчице а все держать в тайне,’ вы работаете на ворога ’ и вообще с такой мотивацией вам на фронт в штурмовики там вас давно ждут уже заждались , бойцов надо менять, а то лето на носу
Ответ дляТатьяна-57fb