Дівчата, будь ласка, порадьте хто в курсі. В мене затримка місячних вже 1 місяць. Не вагітна, мені 35 років, перший раз в житті така довга затримка. Була в лікаря і на УЗД. Діагноз - гормональний збій. По УЗД все добре, персистенція фолікула. Виписали Нормоцикл і Прогінорм ОВО (це гормон). Чи обов´язково пити гормони? В житті їх ніколи не пила. Боюся побочок.
Я такая наивная• 10 мая 2025
Яких саме побочок? Від збою ’побочок’ нема чи що. Аналізи наскільки не в нормі?