Метровий сантиметр• 10 мая в 08:44
Вимоги до чоловіків зараз
Чоловік завжди має бути гарно одягнений, і мільйонер. З ранку до вечора він сидить на роботі, але щоразу бере телефон, коли дружина йому дзвонить, бо це святе. Щомісяця у нього підвищення по службі та надбавка, так що можна купити новий будинок чи квартиру та новий порш. Все це обовʼязково має подарувати дружині і на гірший випадок - її мамі
Він завжди мовчить, коли його не питають, і читає свій ноутбук чи аналізує щось в телефоні. Після роботи він любить приготувати їжу та випрати білизну або помити підлогу у всіх кімнатах. Щомісяця він робить дружині приємний сюрприз у вигляді туристичної путівки на острови в океані, але якщо вона хоче їхати одна, то в нього раптом виявляються справи у фірмі. Він високий і стрункий і підтягнутий і схожий на рекламу спідньої білизни. Коли дружина йде з ним вулицею, всі на нього обертаються, особливо дамочки, але він дивиться на свою дружину з обожнюванням і нікого навколо не помічає. Щойно дружина подає йому натяк, він стрімголов летить до неї в ліжко, але варто їй виявити невдоволення — тікає до своєї частини будинку. Він завжди жартує та посміхається і робить при цьому їй масаж.
Щоб не робила дружина - він має підтримати її. Не відволікати, коли вона зайнята у косметологів. Сидіти з дітьми, робити з ними уроки, особливо любити дітей від минулого шлюбу
Чи це все ?