Туфли в чешуе• 10 мая в 11:57
А вам при перших сімейних проблемах та питаннях не здавалось, що ваш чоловік най
Гірший з усіх? Щось із розряду: коли чужий пожартує, то смішно, а коли мій - то дурно. Чи задумувались ви в перші роки сімейного життя, що помилились із вибором партнера і чи дратували деякі його риси? Цікаво чи зі всіма таке було? Це притирання чи так буде завжди?
Вбигудях• 10 мая в 12:06
Так, такі думки з´являлися, але в такі моменти я задаю собі питання, а хто я, що я зробила, змогла, досягла, який в мене характер? І мене швидко відпускає. Звичайно якщо ми не говоримо про чоловіка який б´ є, п´є, знущається..
Мааарковная• 10 мая в 12:07
Да, вначале было такое. Теперь прошло много лет и я смотрю - вокруг такие придурки, и только мой цветочек!
Любительница• 10 мая в 12:07
Нет. Если так кажется, то это неподходящий партнер. А ’притереться’ в таком случае пкреводится как ’смириться’.
Вот именно поэтому я за совместное проживание до похода в загс. Тогда не надо смиряться, можно просто уйти без юридических и финансовых проблем
Мааарковная• 10 мая в 12:10
Ответ дляЛюбительница
Да ну!
Человек может меняться, расти, работать над собой. А если сегодня что-то не понравилось, то завтра бежать и разводиться- бред.
Файно Замало• 10 мая в 12:11
Ні. Не здавалося. Він в мене найкращий і багато досягнень. В плані навчання і роботи пробивний і успішний.
От побут - це не про нього.
Ледь його навчила по вихідним, допустимо, мити підлогу і спекти пиріг.
Може на тижні ще посуд після вечері помиє і плиту.
При чому прибирає і готує він суперово. Ось просто не хоче/ лінується і все. І ще він дуже повільний, поки я вже в квартирі все зроблю, він ледь ванну помиє. Але робить дуже якісно.
Єдине, що продукти ще купляє сам на тижні і я не витрачаю на це час і сили.
Так і живемо, що побут і готовка на 70% на мені. Це не подобається, але навіть ті 30% вже як подарунок.
В усьому іншому він майже ідеал))
От побут - це не про нього.
В усьому іншому він майже ідеал))
Любительница• 10 мая в 12:12
Ответ дляМааарковная
Да ну!
Именно. Разводиться - бред, потому многие смираются и привыкают. А зачем?
Поліпривіт всім• 10 мая в 12:29
На жаль, велику кількість питань і проблем мені довелося з часом вирішувати самій
пьЯНА• 10 мая в 12:40
Ответ дляФайно Замало
От побут - це не про нього.
В усьому іншому він майже ідеал))
От побут - це не про нього.
В усьому іншому він майже ідеал))
Сижу и плачу, прочитав ваш ответ. Ну где, где вы таких лохов находите???))
Любительница• 10 мая в 12:42
Ответ дляФайно Замало
От побут - це не про нього.
В усьому іншому він майже ідеал))
От побут - це не про нього.
В усьому іншому він майже ідеал))
О, це я 😂 ’дуже повільно, але якісно’. У мене це рдуг і прищеплений з дитинства перфекціонізм((
Файно Замало• 10 мая в 12:44
Ответ дляпьЯНА
А чого лохів, вибачаюся?))
Глаза_в_3_карата• 10 мая в 12:44
Ответ дляпьЯНА
В своих фантазиях
Замрійлива• 10 мая в 12:57
Ответ дляВбигудях
Мудрая Вы женщина 🌷
А ещё вспомнить о его положительных сторонах, и за что-то ведь полюбили его когда-то
Зайканалужайке• 10 мая в 14:23
Ответ дляВбигудях
У Вас очень адекватная позиция ❤️🌷