котопёс• 10 мая в 12:48

Застарілий ремонт

Як ви думаєте, за який час новий ремонт втрачає актуальність? Коли він стає привітом з минулого?
Зараз робимо ремонт, і знімаємо квартиру. В орендованій квартирі видно, що років 20 тому люди заморочились і зробили сучасний на той момент ремонт.
Ми зараз робимо стандартні рішення скоріше в стілі мінімалізму - фарбовані стіни, вбудовані меблі, двері, плінтус прихованого монтажу. Є лише деякі сучасні деталі. Ніби що тут може стати неактуальним? А воно ж стане)
Через 15-20 років я вже буду передпенсійного віку, і не факт, что вистачить сил і коштів робити новий ремонт.
Тема поговорити, бо хто знає, що тут через рік буде.
автор котопёс • 10 мая в 13:13
Ответ дляНе за Будка
Конечно это не особо информативно. И если делать нормальные фото, то вид совсем другой. Ну и на фото маленькая часть квартиры только. Но как есть.
погоджуюсь! дійсно гарно)
А площа яка?
Не за Будка• 10 мая в 13:13
Ответ длякотопёс
та я теж не розумію, чого боятись, я спреем для скла весь час протирала, це перед приходом гостей. А так звичайною губкою для скла, і ніяких відбитків не бачила.
А ви фасади з готових обирали? Чи за номером кольору? У вас гарний колір, мені б такі матові підійшли на нижні шафи)
У меня дома тоже белый глянец и мне нравится. Мыть легко.
автор котопёс • 10 мая в 13:14
Ответ дляМеряю линейкой
У нас ремонт в традиционном стиле, элементы классики и модерна, арт деко. Вне времени. Ничего морально не устареет. Никаких элементов «модных трендов».
покажіть щось з арт-деко?
теж дуже подобається цей стиль, використаю в якості декору.
Не за Будка• 10 мая в 13:15
Ответ длякотопёс
погоджуюсь! дійсно гарно)
А площа яка?
200 метров
автор котопёс • 10 мая в 13:15
Ответ дляПиу!Пиу!
У меня банальная икеа , сильно вкладывать в ремонт не хочу
Ікеа не така і дешева насправді)
автор котопёс • 10 мая в 13:16
Ответ дляпьЯНА
А чим не практичні натяжні потолки ?
І скільки себе памʼятаю - їх всі роблять
Вже може років 15 .. як і зараз
Яка альтернатива ?
гіпсокартон, штукатурка і фарбування.
Його можна порвати, він може провісати, на нього важче монтувати меблі, ну і він менш екологічний, але то вже таке.
Булькаю• 10 мая в 13:17
Тому постійно потрібно робити класику
автор котопёс • 10 мая в 13:18
Ответ дляНе за Будка
так, у нас фарбовані білі фасади МДФ, жодних проблем. Мені здається за матовими навпаки складніше.
Не за Будка• 10 мая в 13:18
Ответ длякотопёс
Даже по маникюру если судить, то глянец не пачкается так, как матовый
автор котопёс • 10 мая в 13:18
Ответ дляНе за Будка
200 метров
200 м2 вже самі по собі будуть виглядати круто)
автор котопёс • 10 мая в 13:19
Ответ дляНе за Будка
і не так дряпається)
Не за Будка• 10 мая в 13:19
Ответ дляМУСЯкомарова
У мене теж 10-річний глянець)) Зараз би так, змінила. Але кухня, ванна ще нічого на вигляд, та й війна. Почекаю
У Вас очень красиво
пьЯНА• 10 мая в 13:20
Ответ длякотопёс
гіпсокартон, штукатурка і фарбування.
Всегда были проблемы со штукатуркой, шли трещины и достали эти потолки. Всегда приходилось переделывать через время
Натяжные - ок, больше 10 лет как и были, как новые
Не за Будка• 10 мая в 13:20
Ответ длякотопёс
Мы переехали в 210 квадратов и не круто это всё мыть 🤣
автор котопёс • 10 мая в 13:23
Ответ дляпьЯНА
можливо, у нас в принципі високі стелі, то можна було б і натяжні.
На старій квартирі було всього 2,6, то чоловік ялинкою подряпав. А так би порвав. У дітей весь час щось літає.
Про сусідів мовчу, нас затопили, вода по стіні стікала.
автор котопёс • 10 мая в 13:23
Ответ дляНе за Будка
роботу зато є де розгулятись)
пьЯНА• 10 мая в 13:24
Ответ длякотопёс
У нас частный дом
Топить некому. Дети воспитанные были, ничего не швыряли - выросли. Не знаю что сказать
Не за Будка• 10 мая в 13:25
Ответ длякотопёс
роботу зато є де розгулятись)
Мне кажется, что робот скоро заговорит и скажет: мойте сами 🤣
автор котопёс • 10 мая в 13:25
Ответ дляБулькаю
Тому постійно потрібно робити класику
класика теж різна, і з часом також змінюється. Ну і мені суто класичний інтер´єр не підходить.
автор котопёс • 10 мая в 13:28
Ответ дляпьЯНА
У нас частный дом
вбудовані меблі з натяжною стелею - це ще той геморой. Тому не наш варіант. Монтаж магнітних шин також ускладнюється.
автор котопёс • 10 мая в 13:29
Ответ дляНе за Будка
мій би погодився 200 м по рівній підлозі, а не обходити всі ті меблі на 100 м))
пьЯНА• 10 мая в 13:32
Ответ длякотопёс
Мы не встраиваем мебель, у нас есть гардеробная комната - там все и храним
Остальное это тумбы или полки на стену
В прихожей ниша в стене для верхней одежды
Никак потолок ей не мешает
автор котопёс • 10 мая в 13:34
Ответ дляпьЯНА
Остальное это тумбы или полки на стену
Никак потолок ей не мешает
ну тогда вам проще. У нас и кухня встроенная, и шкаф в коридоре, и в детских, в спальне в гардеробной тоже гипс на потолке.
Не за Будка• 10 мая в 13:39
Ответ длякотопёс
У нас пока мебели очень мало. Одна комната еще вообще не готова. Мы не можем решить что там сделать. Или типа зоны отдыха с баром, или для медитаций, или поставить беговую дорожку. Тяжело любить и спорт, и выпить🤣 но пока особо нет денег на хороший ремонт, поэтому пока просто пустая.
автор котопёс • 10 мая в 13:41
Ответ дляНе за Будка
зато проще убирать))
ОноВамнадо• 10 мая в 13:42
Интересный вопрос, тоже часто думаю, что то, что мне так красиво и я так подбирала, мои дети внуки будут воспринимать как я «бабкины ковры»😁
В целом, думаю, что условно вот такой интерьер будет хорошо смотреться всегда, но это так далеко от моих возможностей, что даже нет резона думать про это😁
автор котопёс • 10 мая в 13:49
Ответ дляОноВамнадо
согласна) но это актуально для частного дома, пока дизайном квартиры заморочилась.
Ковры некоторые бабушки вовремя сняли)) главное не пропустить тот момент, когда уже пора))