После 18• 10 мая в 16:17
Шо??? ⚡️Без житла та грошей залишаться «ухилянти», які не сплатять штраф
⚡️Без житла та грошей залишаться «ухилянти», які не сплатять штраф за порушення мобілізаційних правил. Авто тим часом віддадуть на ЗСУ, — Мін´юст
PiecesofGlass• 11 мая в 00:47
Ответ дляМама Никитки-2
Так мій чоловік і захищає. Чи ви хочете щоб і я з неповнолітньою дитиною теж на фронт пішла вашого чоловіка захищати?
Я хочу щоб ви вдома були. Вас же ж захищають. Так ок вам?)
Мама Никитки-2• 11 мая в 00:48
Ответ дляLisichka1307
Хотіть. Хіба я вам забороняю.
PiecesofGlass• 11 мая в 00:49
Ответ дляМама Никитки-2
Хотіть. Хіба я вам забороняю.
Звісно, що ні. Ви маєте право виїхати, так само і чоловіки мають мати права, а не лише обов´язки.
Natal_ka91• 11 мая в 00:51
Ответ дляIrinnkA
Цікаво, а як колишній чоловік (співвласник квартири), виїхав до війни то він ухилянт чи ні?
По версії телемарофонних поні, це емігранти, а не ухилянти
Мама Никитки-2• 11 мая в 00:52
Ответ дляLisichka1307
Всі чоловіки мають права? Чи тікі хитрозроблені, що під спідницями сховались?
Natal_ka91• 11 мая в 00:53
Ответ дляОксана_12
Так мобілізація іде. Люди служать. Чи що ви хочете сказати? Най поставлять гарні зарплати - буде їм і мобілізація. В хороші бригади взагалі конкурс, якщо ви не знали. А м´ясом ніхто не хоче
Таким немає сенсу щось пояснювати, доказувати. Таким пишеш - а у відповідь лише повинен, обмеження, зобов´язаний бла-бла
PiecesofGlass• 11 мая в 00:54
Ответ дляМама Никитки-2
Вже не діє про спідниці. Всі хочуть жити, і будуть робити це будь-якими способами. Під спідницями чи де хочуть. Америка забрала ресурси, якого чорта далі лише наші солдати воюють? За вашою логікою, і ви хитрозроблена, виїхали і вимагаєте права в іншій країні.
Мама Никитки-2• 11 мая в 01:10
Ответ дляLisichka1307
Звісно не діє, бо таким пофіг на все. Аби власну дупу зручно вмістити.
Штати ще нічого не забрали, і жінки в Україні не військовозобов’язані. Можете і ви їхати і не сторожити чоловіка
PiecesofGlass• 11 мая в 01:28
Ответ дляМама Никитки-2
Ой, а я хочу сторожити. Дуже чекатиму жіночої мобілізації,щоб ви написали пост як швидко ви будете бігти на фронт. Коли фронт далеко, навіть якщо близькі там, і не загрожує, дуже добре всіх чоловіків туди посилати. Те що чоловіки не хочуть йти - подякуйте владі за її методи і відношення
Ответ дляLisichka1307
Есть и сейчас добровольная мобилизация женщин, просто никто туда не спешит )