Сижу_и_плачу• 10 мая 2025
Про наболіле - ендометріоз
Дівчата, хто зміг ввести свій ендометріоз в ремісію - молю, розкажіть, як вам це вдалось? Або порадьте, будь ласка, лікаря, якщо він вам допоміг
У мене ендо, була велика кіста, яку оперували 7 місяців тому. Після операції посадили на візан. На ньому постійно або мазня або місячні, плюс на останньому УЗД побачили, що знов росте кіста. Пропонують пересісти на кок, але я більше не хочу ставити на собі експерименти, особливо враховуючи невдалий досвід з візаном. Вирішила лишити це на крайній випадок, якщо вже більше варіантів не буде. Знаю, що вагітність стримує ендометріоз, але в найближчі роки не планую поки вагітніти. Як лікуватись? Готова робити все, щоб ввести цю заразу в ремісію
Баба на горошині• 10 мая 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Нік в точку дали((
Продолжайте пить визан, кроме кист у вас жалобы есть какие то?
Кидстаффовна• 10 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Зачем ей продолжать пить визан, если он ей не подходит. Идут месячные, растет киста.
Баба на горошині• 10 мая 2025
Ответ дляКидстаффовна
Потому что это единственный препарат, который ей показан, и то, что есть месячные - это нормально, а киста без визана ещё быстрее вырастет
Кидстаффовна• 10 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Нет, уважаемая. Это не единственный препарат и подходит он не всем. Автору не подошел
Сижу_и_плачу
• 10 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Пила б, але він не працює на мені повністю
Зараз із скарг це постійні виділення плюс місячні, і тягне живіт в ці ж місячні
Сижу_и_плачу
• 10 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Але по факту все одно це означає, що знову треба буде різати кісту, коли вона доросте до великих розмірів
Просто це буде роком пізніше, умовно кажучи
Баба на горошині• 10 мая 2025
Ответ дляКидстаффовна
Вы ерунду пишите и про золадекс тоже, сколько она сможет быть на нем,? Три месяца, шесть,? Получит остеопороз и кучу других осложней, вплоть до менопаузы.
Сижу_и_плачу
• 10 мая 2025
Ответ дляКидстаффовна
Золадекс колоть предлагали ?
Ні, не пропонували
Це уколи для штучного клімаксу, так?
Я уже і думала, що може надійніше було з ними
Це уколи для штучного клімаксу, так?
Баба на горошині• 10 мая 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Ещё раз- визан прекрасно работает, месячные на нем возможны, этотнормально ничего другого лучше нет
Кидстаффовна• 10 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Ерунду пишите вы. Золадекс колят после операции многим. Визан - для начальных стадий эндометриоза. Тут он не поможет. Почитайте побочки визана, если вы любите страшилки.
Кидстаффовна• 10 мая 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Ні, не пропонували
Це уколи для штучного клімаксу, так?
Да. Спросите у своего доктора о нем.
Возможно еще рассмотрите оргаметрил.
Аденомиоза нет у вас?
Возможно еще рассмотрите оргаметрил.
Аденомиоза нет у вас?
Кидстаффовна• 10 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Еще раз - он работает не у всех. Постоянные месячные при которых растут кисты, это не нормально. Это - препарат не подходит
Баба на горошині• 10 мая 2025
Ответ дляКидстаффовна
Вы абсолютно некомпетентны, а ничего, что в побочках у золадекса- как раз рост кист? И ещё раз- нуиназначтте вы его на ,3-6 месяцев, а дальше что???
Сижу_и_плачу
• 10 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Лікарі казали, що можуть бути, але незначні або мажучі
А в мене місячні на ньому досить таки немалі, бувають і зі згустками. Та і практично немає проміжків, коли б не було взагалі ніяких виділень
Сижу_и_плачу
• 10 мая 2025
Ответ дляКидстаффовна
Да. Спросите у своего доктора о нем.
Возможно еще рассмотрите оргаметрил.
Аденомиоза нет у вас?
Возможно еще рассмотрите оргаметрил.
Аденомиоза нет у вас?
Ні, лише ендометріоз
Баба на горошині• 10 мая 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Возможно, ещё мало времени прошло, а ,возможно, есть другая причина для этих аыделений
Кидстаффовна• 10 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Некомпетентны вы. Откройте инструкцию и ознакомьтесь внимательно. После операции и золадекса возможна более длительная ремиссия.
Это мое последнее сообщение вам, я общаюсь с автором.
Кидстаффовна• 10 мая 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Он вам не подходит. Постоянные месячные - рост кист.
Кидстаффовна• 10 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
😂🤡🤡
Усатая полосатая• 10 мая 2025
Ответ дляВероятненько
А вам мирену не предлагали?
Если кок предлагали, то и её тоже. Но автор же не хочет наиболее очевидным способом лечиться
Сижу_и_плачу
• 10 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Трішки більше ніж півроку приймаю
Мене попереджувати, що перші 3-4 місяці іде звикання, але за півроку зазвичай вже все
Приймала ніби правильно, в один час
Сижу_и_плачу
• 10 мая 2025
Ответ дляКидстаффовна
Крім кок я так розумію, що альтернатив ніяких?(
Ромашка -3390• 10 мая 2025
Пила после операции Визан 7 месяцев, потом врач отменил. За три месяца выросла новая киста.
Вернулась к Визан опять
Сижу_и_плачу
• 10 мая 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Мірена для мене не варіант (є на це причина)
Сижу_и_плачу
• 10 мая 2025
Ответ дляРомашка -3390
Вернулась к Визан опять
Ех(( А на візані нічого не росло?