Вредняжка• 10 мая в 18:43
А ви вмієте зробити з себе цукерочку, якщо захочете?
Коли пару годин тому було у дзеркалі ну таке шось і … вуаля 😍
Я такая наивная• 10 мая в 18:45
Взагалі, вмію, але от саме сьогодні не вийшло)
Ще й не доїхала туди, куди їхала, через перекриті дороги і шалені затори)
Коротше, не мій день))
Мексиканочка• 10 мая в 18:48
Я каждый день как конфетка и ищу все новые пути к улучшению уже имеющегося
Доставучая• 10 мая в 18:49
В мене вдома хороші дзеркала, я щось зроблю і бачу що класно, але як вийду на вулицю і побачу себе у вітринах чи в примірочній - то шопопало
Триндю-бриндю• 10 мая в 18:52
Так, хоча б 2 години часу і хоч на подіум) і навіть якщо душа кричить, я можу вдягнути маску і йти в люди спокійною і на вигляд щасливою…
Вредняжка
• 10 мая в 18:55
Ответ дляБабульція
Що за перекличка нарцисок??одна краще другої 😁
Це ж дівчатка
Вредняжка
• 10 мая в 18:59
Ответ дляДоставучая
Вітер чи дощ?
Путающаяся• 11 мая в 01:44
Не візьмусь назвати себе цукерочкою))), але якщо після буднього дня і ввечері треба кудись на вихід, то контрастний душ, укладка волосся, вечірній макіяж, гарні речі, взуття, парфюм, то вже самооцінка на підйомі