Цвірінь• 11 мая 2025
Чи здоровий цей сніданок?
Доброго ранку.
Планую розпочати правильне харчування.
Чи є така тарілка на сніданок нормальною? Чи щось замінити, зменшити, добавити?
Буду вдячна відповідям дівчат, які розбираються в цьому питанні.
Всім гарного недільного дня!
Планую розпочати правильне харчування.
Всім гарного недільного дня!
Цвірінь
• 11 мая 2025
Ответ дляПопразендовна
Ооо,тоді так, це причина вагома!)
Но щось потрібно з нею робити, так як хочу, щоб вона зі мною була і в мої 50, 60,70 і як Бог дасть
ШанельКуКу• 11 мая 2025
Ответ дляЦвірінь
Ого!
Яка Ви молодець!
А як худоби? І яка причина, що набирали знову?
Я тому і роблю тепер акцент не на дієті, а на навчанні правильно харчування, так як планую зробити таке харчування своїм способом життя.
Дійшло, що дієта нічого не дасть, потрібно міняти підхід уже на все остальне життя.
Яка Ви молодець!
Люблю себя, люблю пожрать и выпить. Невозможно всю жизнь себя ограничивать. А мне надо впроголодь жить, чтобы держать вес. Надоело.
Цікавий писочок• 11 мая 2025
Ответ дляЦвірінь
Не знаю яке ви м´ясо купуєте і як його маринуєте, но моє не ваняє, так як добавляю лише сіль і перець.
Любое мясо на второй день это фу
ШанельКуКу• 11 мая 2025
Ответ дляПозаземний розум
З курки можна їсти тільки філе. Все інше калорійне.
Если не ограничивать углеводы, то да, только филе
Цвірінь
• 11 мая 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Картошка точно не на завтрак, салат лучще не заправлять, ну а шкурка от курочки очень калорийная.
Шкурки на стегні немає. Купую філе стегна без шкірки.
Сама собі лікар• 11 мая 2025
Я би картошку на цій тарілці замінила гречкою. Взагалі, на початку схуднення в великої ваги, картоплю, вироби з борошна та білий цукор треба прибирати повністю. Хоча би місяця на два-три. Краще - на пів року.
Але, якщо вам буде важко без картоплі і це буде нервувати, то печена раз на тиждень ок.
Автор, дуже важливо не просто менше їсти, але і більше рухатися.
Добирайте 10000 кроків на день. Намагайтеся робити так, щоби останній прийом їжі був не пізніше 18-30. Після цього часу тільки трав´яні чаї або нежирний кефір.
Замість цукерки з ликером раз на тиждень, купуйте собі плитку доброго чорного шоколаду з вмістом какао не менше 70%, і беріть хоч кожного дня пару шматочків.
Коли почнете суттєво худнути, обов´язково записуйтесь на масаж, гідромасаж або душ-шарко. Взагалі, худнути і паралельно ходити в басейн - це дуже корисне комбо.
ШанельКуКу• 11 мая 2025
Ответ длякультУра
Автор, чудовий, здоровий сніданок. В мене такий
Редиска на завтрак
культУра• 11 мая 2025
Ответ дляШанельКуКу
Редиска на завтрак
А чому б і ні? Краще ніж на вечерю.
Дівчина заглядєніє• 11 мая 2025
Ця тарілка більше до обіду підходить, в ній все збалансовано. А на сніданок яйця, броколі, авокадо
культУра• 11 мая 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ви зірветесь((
Не зірветься, я вже 4 місяці тримаюся, вже в звичку взяла ПП.
Цвірінь
• 11 мая 2025
Ответ длякультУра
Дуже дякую за слова віри і підтримки.
Розкажіть будь ласка, про Ваше ПП.
Що і коли їсте, як комбінуєте продукти.
Що повністю виключили з раціону
Розкажіть будь ласка, про Ваше ПП.
Що і коли їсте, як комбінуєте продукти.
Що повністю виключили з раціону