Мядуза аля моргонер• 11 мая в 10:38
Чат gpt і сайт знайомств)
Короче сподобався хллпець з сайту знайомств, я скинула в чат його фото і сфоє фото, і запитала чи ми були б гарною парою, на що чат відповів, що я не його поля ягода. Він з вищої ліги, я з нижчої, я не підхожу йому
Мядуза аля моргонер
• 11 мая в 10:42
Ответ дляПрокачую сідниці
попросіть його аргументувати)
Аргументував) я зараз не в своїй кращій формі, зайва вага і тд, він красень з бородою, такий брутальний. Чат сказав, схудніть і приведіть волосся в порядок тоді може щось вийде, але не факт😅
Прокачую сідниці• 11 мая в 10:42
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не знала я, що він такі розмови може вести). Хоча нещодавно він мені доглядову косметику підібрав за станом шкіри по фото)
Бесбардак• 11 мая в 10:43
Ответ дляМядуза аля моргонер
От мерзавец
Бесбардак• 11 мая в 10:44
Ответ дляПрокачую сідниці
Попросіть його показати типаж чоловіка якому ви можете сподобатись
Мядуза аля моргонер
• 11 мая в 10:44
Ответ дляПрокачую сідниці
Може) ще я йому голосові скидала, щоб оцінив який у мене голос.
Мядуза аля моргонер
• 11 мая в 10:44
Ответ дляБесбардак
Скидає мені всяких додіків, які мені не подобаються
Прокачую сідниці• 11 мая в 10:45
Ответ дляБесбардак
о, а я попрошу). цікаво порівняти з моїм чоловіком).
Мядуза аля моргонер
• 11 мая в 10:45
Ответ дляПрокачую сідниці
Спробуте) мені вже 5 фото скинув)
Бесбардак• 11 мая в 10:46
Ответ дляМядуза аля моргонер
Спробуте) мені вже 5 фото скинув)
Покажіть)
Гладиолус• 11 мая в 10:46
Ответ дляМядуза аля моргонер
Могли тут запитати з тим же результатом)
Мядуза аля моргонер
• 11 мая в 10:47
Ответ дляГладиолус
Чат хоч підбодрити може)
Сердючка• 11 мая в 10:49
я сколько не кидала чату саои фото - я ему идеальная, так нахваливает Автор, час жпт - это не советчица, что-то не очень верится, что он мог таеое сказать
Мядуза аля моргонер
• 11 мая в 10:50
Бесбардак• 11 мая в 10:50
Ответ дляМядуза аля моргонер
Там де фото з жінкою то то я з ним
Що вас не влаштовує?
Мядуза аля моргонер
• 11 мая в 10:51
Ответ дляБесбардак
Що вас не влаштовує?
Бо це не мій типаж
Впораюсь зі всим• 11 мая в 10:51
Ответ дляМядуза аля моргонер
Там де фото з жінкою то то я з ним
А які хлопці Вам подобаються? Тут деякі дуже навіть симпатичні
Бесбардак• 11 мая в 10:51
Ответ дляМядуза аля моргонер
Там де фото з жінкою то то я з ним
З тим красенем?
Мядуза аля моргонер
• 11 мая в 10:51
Ответ дляСердючка
Я сказала, щоб він не соромився у висловлюваннях, і скидала йому все
Бесбардак• 11 мая в 10:52
Ответ дляМядуза аля моргонер
Бо це не мій типаж
Другий у світлому светрі гарний
Мядуза аля моргонер
• 11 мая в 10:52
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я люблю з татуюваннями, високих, темних
Бесбардак• 11 мая в 10:53
Ответ дляМядуза аля моргонер
Так)
Ну видно, що в нього дві вищі освіти, замок, кінь є. А у вас пту. Я за другого
Впораюсь зі всим• 11 мая в 10:53
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я люблю з татуюваннями, високих, темних
То зробіть собі татуювання, пофарбуйте волосся, змініть стиль одягу
Мядуза аля моргонер
• 11 мая в 10:53
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я хочу щоб він мене такою полюбив
Прокачую сідниці• 11 мая в 10:54
Ответ дляМядуза аля моргонер
Спробуте) мені вже 5 фото скинув)
Спробувала). Що цікаво - показав фото чоловіків, які за зовнішністю такого ж типажу, як мій, навіть такого віку.
Може, тому що я скинула йому фотку професійного фотографа (на ній я з зайвою вагою, але в елегантній сукні, з прикрасами і т.д.)
Мядуза аля моргонер
• 11 мая в 10:54
Ответ дляПрокачую сідниці
Оо, бачте)
Всім шампаньського• 11 мая в 10:55
Тролль. Специально залила фото полной неухоженной девушки и красивого парня и задала тот же вопрос.
Ответ чата:
Вы оба выглядите замечательно, и у вас светлые, дружелюбные выражения лиц, что уже создаёт гармоничное впечатление.
Ответ чата: