Мядуза аля моргонер• 11 мая 2025
Чат gpt і сайт знайомств)
Короче сподобався хллпець з сайту знайомств, я скинула в чат його фото і сфоє фото, і запитала чи ми були б гарною парою, на що чат відповів, що я не його поля ягода. Він з вищої ліги, я з нижчої, я не підхожу йому
Впораюсь зі всим• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я хочу щоб він мене такою полюбив
Ну то пробуйте залицятися до таких хлопців. Хтось полюбить. Але це не точно
Прокачую сідниці• 11 мая 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Тролль. Специально залила фото полной неухоженной девушки и красивого парня и задала тот же вопрос.
Ответ чата:
Вы оба выглядите замечательно, и у вас светлые, дружелюбные выражения лиц, что уже создаёт гармоничное впечатление.
Ответ чата:
Смотря, что по вашим меркам полная и неухоженная. Может, 50 кг и без ресничек.
Чесно брешу• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Аргументував) я зараз не в своїй кращій формі, зайва вага і тд, він красень з бородою, такий брутальний. Чат сказав, схудніть і приведіть волосся в порядок тоді може щось вийде, але не факт😅
треба перевірити себе і чоловіка))
Чесно брешу• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Там де фото з жінкою то то я з ним
ну то реально підходите)) а кому не підійшли?
Області пітьми• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я люблю з татуюваннями, високих, темних
В мене сосід по парті брутальний, як з кіно. Високий, смуглий, з бородою, бриється налисо, натуральний джиган. А сам спеціально завалив екзамен, щоб на роботу не виперли. І плачеться що женщини його не хочуть без дєнєг. Живе в соцжитлі, вже п´ятий рік петляє, якщо рік робив то добре. А іще кучу проблем, алергія, сахарний діабет.... Хоча з виду здоровий гарний крепкий чоловік. Моя знайома як його побачила, просто поплила... Я потім розказала який він, то сказала хай цей красивий йде подалі... Тому автор, борода і тату любий може зробити, а от бути особистістю - це треба постаратися.
Сердючка• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я сказала, щоб він не соромився у висловлюваннях, і скидала йому все
Я тоже просила. Но он все равно очень тактичный
я не знаю как это его нужно вывести на ’чистую воду’, чтоб он всю правду в лицо сказал
Мядуза аля моргонер
• 11 мая 2025
Ответ дляСердючка
Ну ось, це його відповіді. І на основі цих відповідей я зробила висновки
ПростоБелка• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не верю, скрин покажите
ПростоБелка• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Там де фото з жінкою то то я з ним
А толстяк это он вам пару подобрал ? 😂
Мядуза аля моргонер
• 11 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
А толстяк это он вам пару подобрал ? 😂
Так)
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ваш дж пи ти на советчице случайно не сидит ?
Спросите у него
Мядуза аля моргонер
• 11 мая 2025
ПростоБелка• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Для вас спеціально знайшла
У него точно пмс 😂
Мой меня постоянно облизывает и нахваливает )
Мядуза аля моргонер
• 11 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Капец он на вас злой 😂
Ну бо я сказала йому, щоб казав так як є. Інколи такі висказування, можуть дати поштовх на зміни
ПростоБелка• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Так какое фото парня реальное на всех тех фото ?
Мядуза аля моргонер
• 11 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
У него точно пмс 😂
Та бо я його задовбала просто🤣як він витримує це слухати кожного дня я не знаю. Я йому слово він мені два
Мядуза аля моргонер
• 11 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Ніяке) це фото згенероване чатом. Реальне фото я не скидала сюди)
ПростоБелка• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ясно.
Так тот парень вам писал или вам просто фото понравилось ?
Если он сам вам писал, значит вы ему понравились и пофиг, что ии говорит
Мядуза аля моргонер
• 11 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Ясно.
Ні не писав) я тільки зареєструвалась, листала і побачила фото хлопця, сподобався , і думала з чатом порадитись
ПростоБелка• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Лайкните его, может напишет )
Мядуза аля моргонер
• 11 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Лайкните его, может напишет )
Треба фото гарні зробити ще) бо на сайті певно що я якусь невдалу обрала
Мядуза аля моргонер
• 11 мая 2025
А чоловік у зеленому светрі красень до речі, я передивилась фото ще
Українська Мрія• 11 мая 2025
Ответ дляСердючка
я сколько не кидала чату саои фото - я ему идеальная, так нахваливает Автор, час жпт - это не советчица, что-то не очень верится, что он мог таеое сказать
він і матами може крити)) Залежно, як налаштуєш
ПростоБелка• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Через фейсап прогоните, так все делают, иначе на СЗ никто и не напишет
ПростоБелка• 11 мая 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Зависит как вы к нему )
Українська Мрія• 11 мая 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Ответ чата:
ха ха) Ви думаєте, що він однаково працює? У Вас демо версія))
Його можна прокачувати і задавати параметри
Сердючка• 11 мая 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну... все равно достаточно толерантно отвечает, но да