Бабця в мештах• 11 мая 2025
Чи можна жарену гречку заливати кефіром?
Дівчата. Прочитала в рецепці, що почистити підшлункову можна гречкою замоченої на кефірі. Хочу спробувати, але є два питання. Чи можна замочувати жарену гречку? Якщо я замову звечора чи можна все це поставити в холодильник чи лише в теплому потрібно тримати, щоб гречка набухла? Рецепт додаю.
Коханозадовільна• 11 мая 2025
Автор, не знущайтеся над підшлунковою. Її не чистять)))) Згадала 90ті і книгу про урено терапію на всіх лотках. Дикість.
Підшлунковій дають ферменти, якщо хвора і справляється, а зняти запалення і привести ло ладу, едине що в медицині допомогло , це голодування мінімум 3 дні, в лікарні. Або помірне вживання їжі. Тобто дієта номер 5.
Від чого збираєтеся чистити підшлункову? Яка виробляє інсулін і ферменти.
Ms. При теле• 11 мая 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Можна, але нічого вона не почистить, ні смажена, ні несмажена
Как это? Напсано, что чистит
Смурфик• 11 мая 2025
Ответ дляБабця в мештах
Добре, якщо не підшлункову, тоді похудати?
допоможе, 100%. Але треба залити і тримати добу в теплому місці. Разом з дриставкою невпинною будете худнути рекордними темпами