Гарнюнька• 31 марта в 19:50
Кому мама все життя казала, що ви не так живете?...
Ви з часом впевнилися, що вона була не права чи навпаки, що потрібно було слухати маму?
Я вже просто не витримую тиску, постійні сварки, бо ми її не слухаємо і живемо не так, як вона каже… (ми дорослі вже), причому у неї життя не склалося, особливо особисте, і у мене не складається, то вона постійно на мене тисне, що я не так, як вона каже, роблю і живу. А мені вже здається, що тому і не складається, через її тиск, наче темна хмара над моєю головою.
У когось було таке з мамами — як склалося далі?
Гарнюнька
• 31 марта в 19:53
Ответ дляНЛОша
Живите отдельно
Давно переїхала у іншу область, на жаль, не вирішило проблему.
КоролеВешна• 31 марта в 19:54
Вы творите какую-то дичь?
Если нет, то дать маме отдохнуть от «непутевой» дочери на пару месяцев
НЛОша• 31 марта в 19:54
Ответ дляГарнюнька
Значит вы с ней не сепарировадись
На паровозе• 31 марта в 19:56
Да, я всегда жила не так.
При том, что я и в материальном, и в личном плане намного более успешный человек.
Итог: она никогда не была права. Просто злой, токсичный человек
Ксерокопия ночи• 31 марта в 19:57
Как только разговор начинает вам не нравиться нужно резко менять тему или класть трубку.
На паровозе• 31 марта в 19:58
Ответ дляКоролеВешна
Вы творите какую-то дичь?
Это не так просто как вам кажется).
Я от своей жила за 850 км - отдохнуть не могла я)
Істеріомама• 31 марта в 19:59
Бывает. С детства сравнивали меня с одноклассницами, моими подругами. Вот Наташа уже торты с мамой в 10 лет печёт, а ты не умеешь, и на подобии того. Сейчас приезжает в гости к внучке раз в пол года и раздает советы по уборке, воспитанию, готовке. Благо я научилась это присекать, чего и вам желаю
Добрая свекровь• 31 марта в 19:59
Ответ дляГарнюнька
Так а що ви «не так» зробили?
Гарнюнька
• 31 марта в 20:00
Ответ дляНЛОша
Значит вы с ней не сепарировадись
А чому я? Це ж вона на мене тисне, я не я на неї. Я змирилась, і мовчу зі всім що вона на мою думку не так робить (до лікаря не хоче йти, це єдине, що ми її просили, і ще город не садити, все їй купимо). Тобто у мене до неї претензій нема, а ось навпаки...
КоролеВешна• 31 марта в 20:01
Ответ дляНа паровозе
Это не так просто как вам кажется).
Я говорю из своего опыта…
На меня наседала мать, мне было 19, я ушла из дому, перестала с ней общаться на какое-то время. Она мне говорила гадости о непутевости, что я выбрала не того парня, а надо было выбрать того, кого она считала нужным. К слову, она в личной жизни была абсолютно несчастна
НЛОша• 31 марта в 20:02
Ответ дляГарнюнька
Вы зависите от ее мнения
Гарнюнька
• 31 марта в 20:02
Ответ дляНа паровозе
Да, я всегда жила не так.
Дякую, я просто сьогодні задумалася, чи потім не пошкодую, бо поки що я не шкодую.
Силиконочка• 31 марта в 20:03
Просто как можно жить далеко и так мучиться?На расстоянии это не проблема
ФсеСама• 31 марта в 20:03
Ответ дляГарнюнька
Чего это?А сказать,что это МОЯ жизнь и я хочу прожить ее со своими шишками,воплотить свои мечты,а не твои?Все просто,автор,или Вы даёте понять,что не будете реализовывать мамины несбывшиеся мечты,или жуете сопли дальше
сою не люблю• 31 марта в 20:04
А как оно может сложиться ’далі’, если вы взрослая до сих свои границы не расставили?
Покорительная• 31 марта в 20:05
У меня такое. Стараюсь не слушать и делать по-своему. Хотя согласна, выбешивает невыносимо!
На паровозе• 31 марта в 20:06
Ответ дляГарнюнька
Нет, не пожалеете
Allein74999• 31 марта в 20:06
Если б я слушала свою мать, я б прожила скучную, монотонную жизнь, желательно рядом с ней и под ее дудку. Она не знает и трети того, что в ней было. Но за то, что знает - готова меня пристрелить)))
Живу, как считаю нужным. Ни о чем не жалею. Прошлое вспоминаю с удовольствием
Банан-барабан• 31 марта в 20:08
Ответ дляГарнюнька
Ви не навчилися зупиняти маму.
Вам треба читати визнати кордони.
Повідомити її про те, що більше не будете це вислуховувати. І будете вимикати зв´язок якщо вона почне вас повчати.
Вам треба читати визнати кордони.
Пупуговка• 31 марта в 20:10
Не уявляю собі такого, хоч мама живе з нами)) у мене дуже міцні кордони з дитинства. Я не дозволяю коментувати мене чи якісь події з мого життя, якщо я не даю запит на це, мені не потрібні непрохані поради і суб´єктивні оцінки від людей з недорозвиненим емоційним інтелектом і купою власних психологічних проблем. Це не відміняє того факту, що я люблю маму, але такі речі мають бути проговорені як би неприємно це на було. І не факт, що це допоможе чи знайде розуміння. Тому або всі грають в одні ворота або обмежувати спілкування.
Папина дочка• 31 марта в 20:12
Мама мене ніколи не хвалить взагалі, раніше дуже часто критикувала і порівнювала з іншими(боляче було, бо про хороше в мені ніколи не говорила, я була нормальною дитиною, в школі відмінницею, часом трохи могла по дому лінуватись хіба що(це я до того, що в мене теж успіхи були), потім критикувала, що дітей не так виховую. Все змінилось з переїздом в іншу країну 10 років тому, зараз лише періодично мені каже, що я транжира - я теж так думаю(. Я люблю її, зараз їй 70 і має купу проблем зі здоровʼям, шкода іі дуже. Недавно вперше почула щось схоже на похвалу - сказала мені, що «нехай сусідка не скаржиться, що їй важко з однією дитиною - ти от 3-х виростила і не жалілась ніколи». Я якось теж свої дитячі образи вже відпустила і зараз просто хочеться, щоб батьки ще подовше пожили, дуже страшно їх втратити. А по темі - мама не завжди права, в дорослому віці в кожного вже свій досвід.
Гарнюнька
• 31 марта в 20:11
Ответ дляДобрая свекровь
Так а що ви «не так» зробили?
у мене ще нема дітей та чоловіка. Вона пиляє мене за це. Я вже їй і кричала, чи вона не розуміє, що не складається, що я хочу сім´ю, але ось так складається. То вона знайшла у містечку, звідки я поїхала, одного, (і збрехала про його вік) і хотіла порішати, щоб нас одружити, причому той хлопець знав, хто я, і сам міг написати в інтернеті; то його тато і моя мама вирішили поженити нас. Цього разу вчепилося, щоб я шукала військового чоловіка і зробила дитину.
Брат розійшовся з дружиною, то наша мама пиляє, що треба було ’заставити її бути хорошою дружиною, готувати, прибирати’ (але це не було проблемою насправді) ...вона не розуміє, що заставити іншу людину не можна і взагалі що справи отак силою не вирішуються.
Алина-1240• 31 марта в 20:11
По факту, никто не знает как вам будет лучше кроме вас самой. Вот себя и слушайте
Гарнюнька
• 31 марта в 20:12
Ответ дляНЛОша
Вы зависите от ее мнения
ну це ж мама, я не можу з нею не спілкуватись
Бриджит_Фрикандо• 31 марта в 20:12
Мама много чего говорила. Но то её такое дело, говорить))
Ещё будучи подростком, я объяснила маме, что только Я знаю, как правильно в моей жизни. Я хочу прожить СВОЮ жизнь, совершенно не похожую на её, поэтому всегда буду делать так, как посчитаю нужным. Но она может мне дать совет, если я за ним обращусь.
Потом была пара-тройка вселенских масштабов скандалов, когда я прекращала общение на месяцы. А потом как бабка пошептала)))
Мама успокоилась и перестала меня трогать.
Сейчас мы два близких друга. Болтаем обо всём часами. Я рассказываю им с отцом абсолютно всё. Говорят, что гордятся моей семьёй и моими успехами по жизни.
НЛОша• 31 марта в 20:12
Ответ дляГарнюнька
Зависеть от мнения и общаться разные вещи
Гарнюнька
• 31 марта в 20:13
Ответ дляФсеСама
звісно казала, кожен раз кажу)