Леди Г• 11 мая в 12:42
Допоможіть сформувати косметичку) із хорошої косметики
Хочу оновити все хорошими засобами): туш для вій; підводка для очей бажано з твердою кісточкою; румʼяна і палетка для контурингу) ну і хороший блиск для губ або матова помада
ШобВам_КакНам• 11 мая в 12:44
Ив сен Лоран все туши у них хороши И у ланком все отличные
Контуринг и румяна и шарлот тилбори
Вероятненько• 11 мая в 12:47
Ответ дляШобВам_КакНам
Контуринг и румяна и шарлот тилбори
Ланком гірше Лореаль. Повелася на відгуки тут. Розчарована. Добре, що маленьку взяла. Валяється десь
Пургену мне• 11 мая в 12:49
У кожного поняття ’хороша’ своє, на різний гаманець і смак. Одному за три тищі тільки туш підходить, іншому за триста грн норм, одному помада і колір , і текстура підходить, іншому вона страх господній. Все дуже індивідульно.
Я взагалі на бальзами для губ з легким тоном перейшла, усі помади здаються заважкими.
Леди Г
• 11 мая в 12:51
Ответ дляПургену мне
В мене волосся до губ потім прилипає коли вітер або нахилилася
Подвійна веселка• 11 мая в 12:53
Ответ дляЛеди Г
А с блеском или матовой помадой не будет прилипать? Вообще, зайдите на тот же Мейк ап, почитайте отзывы, или сходите в Брокард, вам там насоветуют что нибудь
Леди Г
• 11 мая в 12:55
Ответ дляПодвійна веселка
З матовою помадою ніколи
Коржик• 11 мая в 12:58
Могут посоветовать тени, Том Форд в оттенке нюд дип, я долго сопротивлялась им из-за цены, в итоге только ими и пользуюсь
Протру пилюку• 11 мая в 13:05
Я користуюсь як люксом так і мас маркетом) і там і там є як вдалі продукти, так і не дуже, це все дуже індивідуально. Наприклад, туш для вій для мене кращою залишається Лореаль, Dior рука не тягнеться, тіні для мене кращі Givenchy девятка, хоча Мейблін ні чим не гірші,, навіть стійкіші. Олівець для брів, вже давно зрозуміла, що за люксовий немає сенсу перепачувати, мені подобається Nyx автоматичний, Yves Rocher.
Все питаю зарання• 11 мая в 13:15
Ответ дляПротру пилюку
Яка саме туш лореаль подобається?
Пес Патрон• 11 мая в 14:17
Ответ дляЛеди Г
Закохана в себе ..ютуб
подсела на Fenty Beauty рианочки, пока все нравится
ДолькиКабана• 11 мая в 18:09
Підводка Nyx Epic Ink Liner Black вистачає надовго, найкраща підводка
Пудра Huda beauty, Fenty Beauty ну дуже подобаються
Бліски Buxom, Kiko
Тональні Estee Lauder, Ваre minerals ( в баночці, як пудра)
Бліски Buxom, Kiko
ДолькиКабана• 11 мая в 18:13
Ответ дляЧай не пью, только кофе
тушь и блеск by terry
румяна кругляши и помада chanel
Яка саме туш by terry вам подобається ?
Чай не пью, только кофе• 11 мая в 18:16