Мошей ницца• Изменено 11 мая в 15:17
Щось мені підказує, що синові подобаються хлопці
Маю внутрішнє відчуття, ніби для нього вони щось більше, ніж просто друзі. Погляд ніби більш глибокий, тактильний контакт трохи з елементами романтизації, багато проводять час разом. Дружба це добре, якщо це саме хлоп´ятьське приятельство, але може я себе накручую з іншого боку..порадьте щось
Я-ваш шанс• 11 мая в 15:17
Не лізьте , навіть коли дуже хочеться. Тримайте ваші думки при собі. Бо змінити ви нічого не зможете, а дитину втратити дуже легко
Мошей ницца
• 11 мая в 15:18
Ответ дляСадова гойдалка
Прям всі хлопці подобаються?
За всіх стверджувати не можу.
Троє
Яжбоматусяблін• 11 мая в 15:19
Ответ дляМошей ницца
може просто друзі.
а з дівчатами як поводиться?
Чемодан-Вокзал-Майами• 11 мая в 15:20
Навіть якщо і так, він перестане бути Вашим сином? Свої здогадки залиште при собі.
Мошей ницца
• 11 мая в 15:20
Ответ дляЯжбоматусяблін
може просто друзі.
а з дівчатами як поводиться?
З дівчатами сплікується звісно.
Але інакше. Більш стримано та намагається показати себе розумнішим
Дон Пэдро• 11 мая в 15:21
Він до 17 ні з ким не зустрічався? Чи не говорив про свої інтереси в садочку, школі?
Мошей ницца
• 11 мая в 15:21
Ответ дляДон Пэдро
Була одна дівчина, але це тривало десь з місяць
Дон Пэдро• 11 мая в 15:23
Ответ дляМошей ницца
То яка різниця. Презервативами треба користуватися завжди
БеллаДонна• 11 мая в 15:23
Ответ дляАнонім-ка
Даже если да, то что?
Тільки хотіла написати, що автор вдіє якщо підозри підтвердяться. Смисл про це думати
Молода і нерозважлива• 11 мая в 15:25
Ответ дляМошей ницца
З дівчатами сплікується звісно.
Тріль
Мошей ницца
• 11 мая в 15:26
Ответ дляМолода і нерозважлива
І це треба обговорити зі сторонніми людьми?
Колективна думка не завадить,
а рішення вже прийму сама.
Молода і нерозважлива• 11 мая в 15:27
Ответ дляМошей ницца
Колективна думка не завадить,
а рішення вже прийму сама.
Рішення про що?!
Красавица писяная• 11 мая в 15:27
Зі мною, один відомий у світі науковець поділився історією, як онук привів кавалера. Каже, тоді була лише доля секунди відреагувати правильно і ніякого другого шансу. То ж він сказав ’Ласкаво просимо’.
Голубец• 11 мая в 15:27
Мені знайомі сказали, що мій син гей. Ну, аби тільки жив у мирі з усіма і маму любив. Буває...
Мошей ницца
• 11 мая в 15:28
Ответ дляГолубец
А яке вони мали право?
Голубец• 11 мая в 15:28
Ответ дляМошей ницца
А яке вони мали право?
Ой, та вони сказали щоб я знала, я ще не вірила, докази надали, була здивована, але це ж життя...
Мошей ницца
• 11 мая в 15:29
Ответ дляГолубец
Докази? В мене шок.
Мамина корзиночка• 11 мая в 15:30
Ответ дляМошей ницца
З дівчатами сплікується звісно.
Может он просто их стесняется, а с парнями в свое тарелке, а вы не в ту сторону истолковали.
ВыФсеВрете• 11 мая в 15:31
Если ваши опасения подтвердиться? Что будете делать? Я как мать мальчика не лезу в это даже если и будет такое как у вас это его жизнь и ему решать кого любить. Выбор его приму.
Скоро_вчера• 11 мая в 15:33
Все такие толерантные) Я бы охренела от такого. Слава Богу, подружка есть. Не замечала подобного.
Молода і нерозважлива• 11 мая в 15:34
Ответ дляСкоро_вчера
Охреніли би, а що далі?
Он авторка пише про якесь ’рішення’