Мошей ницца• Изменено 11 мая 2025

Щось мені підказує, що синові подобаються хлопці

Маю внутрішнє відчуття, ніби для нього вони щось більше, ніж просто друзі. Погляд ніби більш глибокий, тактильний контакт трохи з елементами романтизації, багато проводять час разом. Дружба це добре, якщо це саме хлоп´ятьське приятельство, але може я себе накручую з іншого боку..порадьте щось
Скоро_вчера• 11 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Охреніли би, а що далі?
Он авторка пише про якесь ’рішення’
Ну там еще ниче не понятно. На данный момент ее фантазии.
Молода і нерозважлива• 11 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Ну а як буде зрозуміло, то що? Після охрінювання
Скоро_вчера• 11 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Щоб не було охрінювання, треба було в норм руслі з дитинства виховувати ’як мужика, а не мамину бусінку’. У мого батько підполковник, УБД. У нас не стоять такі питання. Дівчата бігали завжди) Бо норм чоловіка можна буде в Червону книгу заносити незабаром, одні полупєдікі в полукедах залишаться. Ми ж такі толерантні всі.
Молода і нерозважлива• 11 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
А як вже станеться, то що?
Чому ви не відповідаєте
Скоро_вчера• 11 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
А як вже станеться, то що?
Чому ви не відповідаєте
Удалено администрацией...
Молода і нерозважлива• 11 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Удалено администрацией...
Неадекватна тому що ви не відповідаєте?
Скоро_вчера• 11 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Неадекватна тому що ви не відповідаєте?
Я відповідаю за себе, про свого сина. Цим питанням не задавалась ніколи взагалі, проблеми немає. Чому я маю придумувати свою реакцію на неіснуюче питання?
Молчавочка• 11 мая 2025
Вы знаете у меня одноклассник был, все думали, что он гей, такое поведение было. Оказался вполне натурал, два раза женат был. Дети есть.
Но даже если так, автор, это ваш ребёнок.
Ловлю капці• 11 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Знаю особисто двох геїв, в яких батько вйськовий.
Обом вже близько 40, між собою не знайомі, познайомилась з ними у геть різних сферах
Один бізнесмен, гарні статки. В сім´ї завжди був напіввійськоий розпорядок. З батьком не спілкується, той його вигнав і матері заборонив спілкування. Та ніби підкорилася, але з сином потайки підтримує зв´язок. До речі, виглядає він як маскулінних чолов´яга
Другій творча людина, живе саме з творчості. Колись обмовився, що батько був деспотичною людиною. Після зізнання теж довго не спілкувались, але врешті решт якусь подобу стосунків відновили.
Тож оце виховання у суворих умовах і батьки-полковники взагалі нічого не означає і ні на що не впливає.
Молода і нерозважлива• 11 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Скоро_вчера• 11 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
фото
Ну і? Тема перетворилась в мої відповіді і якісь виправдання перед чужими людьми.
Можете відповідати автору по темі. У нас всі психічно здорові у родині. І так, я за кордоном, тут їх взагалі багато. Подивлюсь на ваші ’ашотакого’, коли два папи у дитини в садочку,а мами немає. Нічого веселого в тому, щоб так рости.
Зараз все скажу• 11 мая 2025
А яку пораду ви чекаєте? Це ваш син і що у нього в ліжку вас не стосується. Ви його головна опора і підтримка в будь якому разі.
Криниця щастя• 11 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Все такие толерантные) Я бы охренела от такого. Слава Богу, подружка есть. Не замечала подобного.
И что конкретно Вы сделали бы? Очень интересно
Скоро_вчера• 11 мая 2025
Ответ дляКриниця щастя
Еще одна. С добрым утром!
Голубец• 12 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
Докази? В мене шок.
Та всяке буває...