Мошей ницца• Изменено 11 мая 2025
Щось мені підказує, що синові подобаються хлопці
Маю внутрішнє відчуття, ніби для нього вони щось більше, ніж просто друзі. Погляд ніби більш глибокий, тактильний контакт трохи з елементами романтизації, багато проводять час разом. Дружба це добре, якщо це саме хлоп´ятьське приятельство, але може я себе накручую з іншого боку..порадьте щось
Я-ваш шанс• 11 мая 2025
Не лізьте , навіть коли дуже хочеться. Тримайте ваші думки при собі. Бо змінити ви нічого не зможете, а дитину втратити дуже легко
Мошей ницца
• 11 мая 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Прям всі хлопці подобаються?
За всіх стверджувати не можу.
Троє
Яжбоматусяблін• 11 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
може просто друзі.
а з дівчатами як поводиться?
Чемодан-Вокзал-Майами• 11 мая 2025
Навіть якщо і так, він перестане бути Вашим сином? Свої здогадки залиште при собі.
Мошей ницца
• 11 мая 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
може просто друзі.
а з дівчатами як поводиться?
З дівчатами сплікується звісно.
Але інакше. Більш стримано та намагається показати себе розумнішим
Дон Пэдро• 11 мая 2025
Він до 17 ні з ким не зустрічався? Чи не говорив про свої інтереси в садочку, школі?
Мошей ницца
• 11 мая 2025
Ответ дляДон Пэдро
Була одна дівчина, але це тривало десь з місяць
Дон Пэдро• 11 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
То яка різниця. Презервативами треба користуватися завжди
БеллаДонна• 11 мая 2025
Ответ дляАнонім-ка
Даже если да, то что?
Тільки хотіла написати, що автор вдіє якщо підозри підтвердяться. Смисл про це думати
Молода і нерозважлива• 11 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
З дівчатами сплікується звісно.
Тріль
Мошей ницца
• 11 мая 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
І це треба обговорити зі сторонніми людьми?
Колективна думка не завадить,
а рішення вже прийму сама.
Молода і нерозважлива• 11 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
Колективна думка не завадить,
а рішення вже прийму сама.
Рішення про що?!
Красавица писяная• 11 мая 2025
Зі мною, один відомий у світі науковець поділився історією, як онук привів кавалера. Каже, тоді була лише доля секунди відреагувати правильно і ніякого другого шансу. То ж він сказав ’Ласкаво просимо’.
Голубец• 11 мая 2025
Мені знайомі сказали, що мій син гей. Ну, аби тільки жив у мирі з усіма і маму любив. Буває...
Мошей ницца
• 11 мая 2025
Ответ дляГолубец
А яке вони мали право?
Голубец• 11 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
А яке вони мали право?
Ой, та вони сказали щоб я знала, я ще не вірила, докази надали, була здивована, але це ж життя...
Мошей ницца
• 11 мая 2025
Ответ дляГолубец
Докази? В мене шок.
Мамина корзиночка• 11 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
З дівчатами сплікується звісно.
Может он просто их стесняется, а с парнями в свое тарелке, а вы не в ту сторону истолковали.
ВыФсеВрете• 11 мая 2025
Если ваши опасения подтвердиться? Что будете делать? Я как мать мальчика не лезу в это даже если и будет такое как у вас это его жизнь и ему решать кого любить. Выбор его приму.
Скоро_вчера• 11 мая 2025
Все такие толерантные) Я бы охренела от такого. Слава Богу, подружка есть. Не замечала подобного.
Молода і нерозважлива• 11 мая 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Охреніли би, а що далі?
Он авторка пише про якесь ’рішення’