Угги в горошек• 11 мая 2025
Купила заранее билеты, а сейчас они прилично подешевели
Давит жаба😢где то 300 евро я потеряла(это на 4 человека)
Купила заранее ибо хозяйке домика нужны были билеты,ждать она не хотела.
Если бы не купила,упустила дом,который выбрали по хорошей цене на этот сезон
Вообщем напишите что нибудь,чтобы я успокоилась и меня попустило
Нафига я вообще полезла смотреть цены на наши даты?!Лучше бы не знала
Угги в горошек
• 11 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
я на візейрі брала минулого року квитки в останню мить й вони були дуже дешеві, але насправді ніколи так не роблю, завжди беру заздалегідь, теж не бачила, щоб дешевшали квитки
досить дивно, що у авторки господарка вимагали квитки, де це такий прикол?
Для неї це як гарантія
Насправді дуже приємна і в мене немає ніяких до неї претензій,це були її умови
Ну гроші я наче шла і загубила десь,таке відчуття
Розбещена цяточка• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Дякую,до відпочинку ще далеко,а я вже засмучена.І знала,що краще не лізти,купила і забудь.Нє,полізла
Деньги это ерунда,заработаются.Главное,чтобы со здоровьем всё было гуд.
Угги в горошек
• 11 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Та чо странна, вона просто в самий останній моменздасть той домік за значно вищою ціною, а автору скаже: сорі, білети абсолютно нічого не гарантують
Ну це ж ви так мабуть робите,бо гниле,то не судіть всіх людей по собі
Love_Love_Love_• 11 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
ага, так по товару мене бісять, куплять, а потім -поверніть кошти бо я знайшла дешевше
Такі переважно з олх
Блондинка в Законе• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Для неї це як гарантія
ще раз - на якому сайті бронювали? я зажди бронюю через букінг щоб уникнути непорозумінь, а тим господарям, до яких їздила вже то кидаю передплату напряму, ще жодний не відмовився бо це гарантія для обох сторін, у вас умови прям дуже дивні
Фляшка на трьох• 11 мая 2025
Ответ дляКатастрофа
Щось не дуже віриться . Літала з ними раз на 3-4 місяці на протязі 3 років . Купувала квитки за 1-1,5 місяці, тоді вартість найвигідніша. Чим ближче до дати - тим дорожчі квитки, причому у геометричній прогресії
Ні. Далеко не завжди. Ціна міняється кожен день не передбачувано. Іноді буває за день до вильоту найнижча, а іноді навпаки сама висока.
Я часто ними літаю туди, куди є дешеві квитки. В мене майже завжди їх сайт відкритий
Блондинка в Законе• 11 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Такі переважно з олх
100%, мені раз така одна телефонує та верещить в трубку що поверніть негайно гроші бо чоловік вже пішов з дитиною у магазин, та, увага! купив такий самий товар по такій самій ціні!
я трішки випала у осад, потім виявилося, що вона не платила мені, а замовила олх-доставкою, то зайняло часу їй пояснити, що вона мені не платила нічого, а якщо хоче свої кошти швидше, то треба піти на пошту та відмовитися, бо коли вона дізналася, що платила не мені, а олх-у, то наступне питання було ’а на пошту треба йти?’, я сказала, що може не йти, але буде гроші 2 тижні чекати (укрпошта) доки товар не повернеться автоматично мені
Бува і таке• 11 мая 2025
Никогда не сталкивалась с тем, чтобы ближе к дате вылета билет на ryanair дешевел на 75 евро. Стесняюсь спросить, куда и по чем вы тогда летите?
Потом, вы уверены, что в билете, который подешевел, тот же тариф и тот же включенный багаж, что и у вас?
Вы уверены, что это билет без пересадки?
Вы уверены, что по дешевой цене, которую сейчас вам показывает сайт, есть четыре нужных вам билета, а не только один?
А зачем хозяйке вашего дома нужно были билеты для брони? Что это за новшества в бронировании?
Love_Love_Love_• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Я вже відповіла що я так не роблю, але ви можете які хочете дурниці мені писати, в кінці буде так як я вам написала, бо з скупердяями вічно щось стається.
Бува і таке• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
А я навпаки завжди брала прям от от перед вильотом,ціна топ завжди,копійки
А тут послухала інших,що і канікули дитячі у нас і будуть тільки дорожчі і домік той знайшла
Перед вылетом у лоукостов цены копейки? Вы на ходу выдумываете? Покажите мне хоть одно направление у райанэйр, где бы цены, допустим, на послезавтра были копейки.
Love_Love_Love_• 11 мая 2025
Ответ дляБува і таке
Знаєте лише коли я таке бачила, коли промо рейси, з нових напрямків, то я ще повірю, сама брала день в день Львів - Рим за 7Є
Жерица ночи• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Я никогда не брала билеты заранее,всегда в последний момент,а тут из за домика этого,который нашла на наши даты отпуска и решила купить
Так а сколько на домике сэкономили? Плюсуйте в общую сумму.
Угги в горошек
• 11 мая 2025
Ответ дляБува і таке
Ну я так часто летала,никогда не брала прям заранее за пару месяцев
В прошлом году со своего города вылет в Жирону за три дня до я купила по 12 евро
Мне зачем врать?
Угги в горошек
• 11 мая 2025
Ответ дляЖерица ночи
Ну как сэкономила,дешевле,чем другие предложения по крайней мере и даты свободны были,когда отпуск,и ребенка каникулы.Прям даром он мне не достался )
Жерица ночи• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Может Вам лучше никуда не ехать, а дома остаться? Будете деньги пересчитывать и радоваться, что не потратили лишнего.
Угги в горошек
• 11 мая 2025
Ответ дляЖерица ночи
Глас_Народа• 11 мая 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
перший раз про таке чую, тим більше у райанів! завжди в них дешеві квитки задовго до вильоту, я брала у лютому, наразі вони здорожчали в 4 рази! а ще до вильоту два тижні
стосовно будиночку - де ви бронювали, що вам викатили такі умови?
я завжди бронюю через букінг, там три варіанти - або повна оплата наперед через сайт, або часткова, або оплата на місці, їздила та літала по всіх трьох варіантах, жодного разу ттт не було проблем, ніхто ніколи не запитував у мене квитки
У лоукостеров по сто раз меняется цена. И не всегда сильно заранее выгоднее. Здесь постоянно пишут что на лето дешевле брать еще зимой, но очень часто за месяц лучше цены.
Тро Нью-Йорку• 11 мая 2025
Я купила квитки 5 міс.тому,зайшла глянути вартість, то значно виросли квитки
Дівчина Бобула• 11 мая 2025
ну значит спрос маленький на это направление у них пока что. Как подешевели - точно так же завтра и подорожают, они каждый день меняются. И вообще, предложи Вам сейчас отмотать Вы бы отказались от того жилья в пользу билетов? ну тогда бы на жилье в сезон попали бы еще больше. Не знаю к чему эти страдания у Вас.
Угги в горошек
• 11 мая 2025
Ответ дляГлас_Народа
Вот,вот это правда.Я тут также постоянно читала,что раньше надо,раньше
Я больше никогда не буду брать так заранее,как я взяла
Угги в горошек
• 11 мая 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Спасибо,Вы 💯 правы
Просто я скупердяйка ещё та
Голена блондинка• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Це за скільки треба брати, щоб ціна була низька? Жодного разу такого не бачила
Голена блондинка• 11 мая 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
А других вариантов жилья, где не вымагают купленные билеты, не было?
Офигевшая хозяйка
Це взагалі окреме питання. На фіга господарям будиночка квитки на літак?
Бува і таке• 11 мая 2025
Ответ дляГолена блондинка
Автор никак не придумает сервис, где хозяева домов отказываются от предоплаты, но требуют бронь на авиабилеты.
Как будто, взятый мною билет может гарантировать, что я, в итоге, приеду именно в их халупу.
Не прохожу мимо• 11 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
Мне зачем врать?
Автор, нет никаких гарантий, что ваши билеты бы подешевели перед вылетом, скорее наоборот. Плюс вам нужно сразу 4 билета, не факт что они остались бы
Садова гойдалка• 11 мая 2025
Навіщо перевіряти, скільки коштують квитки, після того як вже придбали?? Літаю часто. Купую, коли планую летіти. Купила й забула