Кудрі кручу сама• 11 мая 2025
Мірена через який час ставиться
Виявили гіперплазію ендометрію і невелику міому декілька тижнів тому. Зробили вишкрібання. Гінеколог сказала на другий день критичних днів можна ставити мірену. Я ще морально якось не готова, хто в темі, потрібно ставити вже чи можна почекати ще місяць
Кудрі кручу сама
• 11 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Навіщо чекати? Щоб знов наросло?
Ви ставили одразу?
Федорино Горе• 11 мая 2025
Мені ставили майже одразу після вишкрібання. До речі, в переддень місячних, здається, щоб шийка була вже відкрита
Дуже дуже вумна• 11 мая 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Ви ставили одразу?
Я поставила без вишкрібання. Феритин був 4
Морская свинка• 12 мая 2025
Мне говорили через месяц после операции. Ситуация как у вас.Но я не поставила
Морская свинка• 12 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Обильные месячные?
Кудрі кручу сама
• 12 мая 2025
Ответ дляМорская свинка
А як лікуєтесь, таблетки?
Морская свинка• 12 мая 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
У меня Ферритин 2,18 прошлый апрель. Потом 8 стал
Дуже дуже вумна• 12 мая 2025
Ответ дляМорская свинка
Обильные месячные?
Очень. Сейчас нет почти. Поставила в феврале
Морская свинка• 12 мая 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
А як лікуєтесь, таблетки?
Индол принимала и стараюсь правильно питаться. Полностью от чая и кофе отказаться не могу. В еду добавляю куркума... имбирь тоже в рационе.Побольше травы есть нужно. Ну конечно Вит д, омега, магний
Рожайтретьего• 12 мая 2025
У меня точно такая же ситуация как у вас. И я тоже не хочу её ставить. Я жду 2 недели, результат на онкомаркеры и иду потом к гинекологу. Буду спрашивать. Если есть вариант с таблетками - буду их, наверное, пить. Точно ещё не знаю.
Кудрі кручу сама
• 12 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
Мені казали або мірена або таблетки 9 місяців але без їх назви. То ви зараз теж в процесі як і я, ще не було перших критичних днів після цього?
Рожайтретьего• 12 мая 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Так, я в процесі. Мені йти до гінеколога, як буде результат на онкомаркери.
А далі буду думати що робити. Таблетки, мабуть, гормональні?
Критичних днів ще не було.
Кудрі кручу сама
• 12 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
Критичних днів ще не було.
Так гормональні, а які саме онкомаркери вам назначили, тому що ендометрій здавала на гістологію то ще щось потрібно було? Ще здавала розгорнутий аналіз крові, гормони щитовидки та д3
Рожайтретьего• 12 мая 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Можливо, я неправильно зрозуміла та на гістологія здавали! У мене так все швидко відбулося, що я могла наплутати.
Я тільки кров здавала.
А ви до чого більше схиляєтесь: мірена чи таблетки?
Я тільки кров здавала.
Кудрі кручу сама
• 12 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
Я тільки кров здавала.
Можливо спробую спочатку таблетки, а потім поставлю мірену… і в мене теж все так швидко сталося що я ще морально не настроїлася на довге лікування..