Липка-прилипка• Изменено 12 мая в 01:48

Що робити, щоб дитина не захитувалась?

Дитина 12років в авто капець як захитується.Які ваші рекомендації?
Анонім Завгосп• 12 мая в 01:47
Авторе, та Ви - майстер заголовків))) О, вже виправили?
Моська-слон• 12 мая в 01:47
Пігулки від тошноти і укачування.
автор Липка-прилипка • 12 мая в 01:48
Ответ дляМоська-слон
Пігулки від тошноти і укачування.
Не допомагає
Анонім Завгосп• 12 мая в 01:53
Ответ дляЛипка-прилипка
Не допомагає
Як колись мені сказали (мала таку проблему з сином), ’тренуйте вестибулярний апарат’. А як його тренувати, коли він сидить в мене на роботі на кріслі, навпроти через дорогу на дитячому майданчику дитина гойдається на гойдалці...а мій впав з крісла, знудило... захитало його
десь років в 14-15 почав переростати
Моська-слон• 12 мая в 01:53
Ответ дляЛипка-прилипка
Не допомагає
Перевірити у лікаря, може що порадять. В мене малий років до 8 іноді закачувався в літаках і автобусах, то пігулки були нашим спасінням. Потім вістібулярний апарат мабудь окріп, просто перестало тошнити.
ША! я прийшла!• 12 мая в 02:00
Читала, что слабая поджелудочная, у моей точно, т.к. не переносит сам запах машины, бензина. Ее укачивает и в троллейбусе. Таблетки наше спасение. Еще нежелательно смотреть в телефон по дороге.
Анонім Завгосп• 12 мая в 02:12
Ответ дляША! я прийшла!
Згадала ще історію зі своєю кузинкою. Вона поступала в інститут, а я вже там вчилась і допомагала їй. Автобусом їхати 3 год. Кожен раз вона з таблетками всю дорогу. А одного разу забула, паніка страшна... Поки чекали автобус, а збігала до мами в поліклініку, та - до старшої, порились в запасах діків - нема нічого. І тут старша бере пачку глюконату кальцію, випотрошує їх в колбочку і каже ’Скажеш, що то від укачування, але упаковку цілу не могли дати. Хай в дорозі тримає під язиком’
Сміх сміхом, але Марта доїхала благополучно і ніякого захитування не сталось. Зате не до сміху потім було мені, коли вона почала вимагати дати їй назву таблеток, щоб могла купити, бо вони їй найкраще допомогли)))
Зробила висновок, що немаловажну роль відіграє ще психологічний фактор
Краля-Галя• 12 мая в 02:21
Ответ дляАнонім Завгосп
десь років в 14-15 почав переростати
Меня и в 38 лет укачивает сильно и таблетки не все помогают
Анонім Завгосп• 12 мая в 02:22
Ответ дляКраля-Галя
от.... і фіг його знає, від чого то залежить...
Указка• 12 мая в 02:28
Флай йога
Краля-Галя• 12 мая в 02:29
Ответ дляАнонім Завгосп
У меня остеохондроз и нестабильность шейного отдела позвоночника,меня итак шатает много лет
Заставляличка• 12 мая в 02:45
Ответ дляКраля-Галя
Я с вами, мне 29. Таблетки тоже не всегда помогают, тошнит даже просто от запаха бензина. Кстати в самолёте не укачивает практически, даже 4-5 часов лечу нормально, а вот когда посадка и самолёт кружляет по приземлению, то за пол минуты может стошнить. У меня с сосудами серьёзные проблемы и с жкт
Снідаю авокадо• 12 мая в 03:06
Вибачте
У друзів, у дитини з такою проблемою знайшли в голові доброякісну пухлину - папілому головного мозку. Знайшли на МРТ
Оно само купилось• 12 мая в 03:29
Ответ дляАнонім Завгосп
А шо було? ))
Шотуткоїться?• 12 мая в 05:49
Я захитувалась з дитинства. Десь у підлітковому віці переросла це.
Освічую темряву• 12 мая в 06:47
Дочку сильно укачивало в раннем детстве. Ездили постоянно с пакетиком наготове и только недалеко. Прошло, когда начала ходить в секцию художественной гимнастики. А там каждую тренировку перевороты, кувырки, вращения, т.е. тренировка вестибулярного аппарата..
Настасья Пицун• 12 мая в 07:44
Ответ дляАнонім Завгосп
Я так делала с сыном, не помогло, тоже дала витиминку, в итоге еле доехал, тошнило потом по приезду.
Настасья Пицун• 12 мая в 07:45
Драмина советую таблетки. Моему сыну только они помогают. Но пользуюсь только если далеко ехать
Краля-Галя• 12 мая в 12:49
Ответ дляЗаставляличка
У меня тоже кроме проблем со спиной ещё и узкие сосуды