Страхованная• 12 мая 2025
Вуз платне навчання чи потрібен нмт певний бал?
Мої діти ще в школі, і вступати до вузів їм через кілька років. Тому питання більше з цікавості. Якщо дитина погано пише нмт не високі бали, то це ж не впливає на вибір де і на кого навчатия якщо плануємо навчатися платно?
Страхованная
• 12 мая 2025
Ответ дляxtory
Рейтинг має значення для вступу в деякі ВУЗи, там є конкурс навіть на контракт, та на деякі спеціальності є мінімальний прохідний бал (право, мед)
Дякую
Шукаю трусики• 12 мая 2025
Якщо дитина не набирає мінімальний бал хоча б з одного предмету, то вона взагалі не може вступити до ВНЗ. Ні на контракт, ні на бюджет. З досвіду минулого року, на високі бали написані всі предмети, а математика - 4 бали при мінімальному 5. Дитина навчається в коледжі.
Страхованная
• 12 мая 2025
Ответ дляШукаю трусики
Зрозуміло. Без нмт беруть тільки не державні заклади.
Платье Длинное бальное• 12 мая 2025
Ответ дляСтрахованная
Ні, без НМТ взагалі не можливий вступ в ВУЗ.
Директриссимо• 12 мая 2025
Тоже интересно,автор. Я так понимаю если не сдать нмт,то можно поступить в колледж. И учится год, а не три. Получить професию и работать. А на заочное тоже надо нмт?
Платье Длинное бальное• 12 мая 2025
Ответ дляМerida
Вчера ехала в машине, и слышала рекламу. Поплавский берет вообще без нмт и посреди года.. Лишь бы платили.
Это на уровень младший бакалавр, как колледж.
А поговорить?• 12 мая 2025
Просто цікаво - якщо дитина не тягне нормально навчання, навіщо їй вищий навчальний заклад?
ПочтальЁнша• 12 мая 2025
Впливає. Менше 100 балів хоча б з одного предмету - не маєте права на вищу освіту навіть контракт. Менше 150 балів - не маєте права навіть на контракт на медичні спеціальності, право, міжнародні відносини та публічне управління.
ПочтальЁнша• 12 мая 2025
Ответ дляМerida
А, да? А так реклама сделана, что я поняла, что это про универ.
Якщо чесно, я вас в попередніх темах виправляла, ви те саме писали :) і знову за своє
ПочтальЁнша• 12 мая 2025
Ответ дляШукаю трусики
Пам´ятаю вашу історію. Буде цього року перездавати? 4й предмет відповідає бажаному профілю?
ПочтальЁнша• 12 мая 2025
Ответ дляДиректриссимо
Звісно, що не рік, а два. Отримати диплом фахового бакалавра. Але на яку роботу може претендувати людина з таким дипломом? Це все красиво звучить працювати і заробляти гроші, а насправді, якщо це не робоча спеціальність, то перспектив небагато.
ПочтальЁнша• 12 мая 2025
Ответ дляМerida
Ну і не посеред року, а до 20 жовтня. Вступна кампанія обмежена за строками державою, контрактна основа в трму числі.
ПочтальЁнша• 12 мая 2025
Ответ дляМerida
Про универ?
вы меня с кем-то перепутали
Тема про вступ без нмт та про поплавського. Ну хіба що в когось на аватарі така сама жаба.
Шукаю трусики• 12 мая 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Це не моя історія. Це історія доньки знайомої. Вони планували вступ на психологію і були впевнені, що бюджет звичайно ні, а на контрактну основу вступлять в будь якому випадку. І було повне розчарування, що навіть на контракт не може дівчина вступити. Пішла в педагогічний коледж.
Знайому давно не бачила, тому навіть не знаю, які плани подальші.
ПочтальЁнша• 12 мая 2025
Ответ дляШукаю трусики
Щось сьогодні я всіх плутаю :)
ПочтальЁнша• 12 мая 2025
Ответ дляМerida
Первый раз пишу про украинские вузы. Абсолютно в них не заинтересована.
Вы запутались в жабах.
Точно. Взагалі все і вся в одне зліпилося.
Моська-слон• 19 мая 2025
Ответ дляСтрахованная
без НМТ зараз університети українські взагалі е беруть. А на певні спеціальності (вам уже написали вище) не беруть навіть на контракт з певним балом (1нині це 150, мінімальний 100, але для певих спеціальностей 150 - медицина, право, публічне управління, міжнародні відносини, компʼютерні науки...)
Моська-слон• 19 мая 2025
Ответ дляДиректриссимо
і на заочкутеж НМТ,
Одяг та сумки• 19 мая 2025
Ответ дляА поговорить?
томущо папа начальник хоче влаштувати бубочку- таких випадків уйма. бубочціж не кірпічіж таскати...а ростили для іншого
Оце фіфа• 22 мая 2025
Ответ дляА поговорить?
Большие тво родителей хотят дать детям высшее образование, независимо от исходников
Шальная коклетка• 25 мая 2025
Ответ дляА поговорить?
Тому що нмт --це дебільний тест, який зовсім не показує реальний рівень знань
А поговорить?• 25 мая 2025
Ответ дляШальная коклетка
Чудово він все показує. В тому числі здатність дитини до навчання і засвоювання певної інформації.
Шальная коклетка• 25 мая 2025
Ответ дляА поговорить?
Чудово показує дебіли складають, проплачені складають, а розумні діти- та кому вони потрібні ))
А поговорить?• 25 мая 2025
Ответ дляШальная коклетка
Це нісенітниці