котопёс• 12 мая в 13:14
Как сепарироваться от взрослых детей?
Ехать в отпуск и не думать о них , научиться говорить нет , перестать помогать деньгами и не чувствовать себя за это виноватой . Детям 23 и 18 .
Прилипало• 12 мая в 13:17
А вас в 18 теж отак от виключили з життя?
Це робиться не в один момент, а поступово. Ви ж мама, ви маєте знати, на що здатна ваша дитина.
Щаслива Я• 12 мая в 13:17
Перша можете подзвонити раз в тиждень.
18 летку ще рано далеко відпускати, цій можна дзвонити 2 рази на тиждень
котопёс
• 12 мая в 13:18
Ответ дляНесу добро людям
А діти вже працюють, живут окремо?
Так працють , приходять в гості
котопёс
• 12 мая в 13:18
Ответ дляЩаслива Я
Перша можете подзвонити раз в тиждень.
Теж варіант , буду пробувати
ГейТуда• 12 мая в 13:24
Я зрозуміла свою проблему, ще коли вони були маленькі. Пропрацювала всі моменти з психологом. Все розумію і починаю втілювати на практиці. Дітям 12 і 16. Сподіваюсь, до їх повноліття у мене вийде. Діти не винні, що мама гіпертривожна.
Прилипало• 12 мая в 13:30
Ответ длякотопёс
Так працють , приходять в гості
Ну тоді нащо ви їм даєие гроші?
Платье Длинное бальное• 12 мая в 13:36
Как там дети из соседней темы советуют: в черный список и забыть об их существовании
котопёс
• 12 мая в 13:36
Ответ дляГейТуда
Молодец , що почали раніше. Я не проти психолога , бо я гіпертривожна і вони виросли вже . Я хочу самостійності , щоб нарешті про себе та чоловіка думати .
котопёс
• 12 мая в 13:37
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Це діти кажуть ?
А я мамка яка хоче заблокувати діточок , я не з тої теми
курасаны• 12 мая в 13:38
Зрозуміти, що ви все життя вчили їх жити без вас і бути самостійними ( принаймні повинні були це робити) і насолоджуватись результатом цієї праці
Платье Длинное бальное• 12 мая в 13:38
Ответ длякотопёс
Це діти кажуть ?
Так сейчас чуть что взрослые дети идут к психолугам и блокируют своих родителей,это нормально у них.
соответственно и родители могут сделать так же
котопёс
• 12 мая в 13:45
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Підтримую, я не знаю де та кнопка в телефоні
Мания-Величия• 12 мая в 13:47
Успіху вашим дітям.Бажано щоб вони прочитали цей ваш опус.І зрозуміли що треб йти...і не повертатись.Навіть тоді коли ви їх будете звати...
буреЛОМКА• 12 мая в 13:50
Ответ дляЛюблю порядок
Они ещё маленькие
А с какого возраста становятся не маленькие?
Я б такое не носила, но продаю• 12 мая в 14:01
Ответ дляЩаслива Я
Перша можете подзвонити раз в тиждень.
Ну у вас і відносини... мені 46, з мамою спілкуюся щодня. Хоча живу окремо з 17
Щаслива Я• 12 мая в 14:07
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Чому ви не живете своїм розумом і потребуєте схвалення кожного вашого кроку мамою?
Боневтікла• 12 мая в 14:09
моїм 22 і 19, живуть з нами, працюють, але я не уявляю, як вони підуть, намагаюсь не лізти , але як мені полікувати голову не знаю, я дуже тривожна, коли когось вночі немає вдома, це для мене жах.....намагаюсь відволікати себе від цих роздумів.
Платье Длинное бальное• 12 мая в 14:10
Ответ дляБоневтікла
Щас вам напишут, чтобы шли работать, а если вы работаете,то ищите вторую работу
Я б такое не носила, но продаю• 12 мая в 14:12
Ответ дляЩаслива Я
аххаха))) а хто сказав, що не живу своїм розумом? як раз таки я занадто самостійна.
Але, в нас така сімя, спілкування з рідною людиною потрібно не лише для схвалення/засудження, а просто задля взаємного спілкування та підтримки. Мій син в 23 також спілкується зі мною щодня. Доречі, і мій чоловік 44 років телефонує своєму батькові щодня.
Може то увас проблеми? Не розумію як це, не спілкуватися з найбличжою найріднішою людиною, телефонувати раз на тиждень. Для нас це дико
Боневтікла• 12 мая в 14:21
Ответ дляПлатье Длинное бальное
так работаю уже на двух
котопёс
• 12 мая в 14:24
Ответ дляБоневтікла
Вони повністю самостійні ? Все роблять в домі без нагадування ? Самі собі готують і прибирають ?
Боневтікла• 12 мая в 14:37
Ответ длякотопёс
нєєєє, можуть, по настрою роблять, але поки не гавкнеш, то не роблять.