ПАЦАНКА О• Изменено 12 мая 2025
Українці хочуть в Європу, але цивілізованими бути не хочуть
В мене викликає сміх , як українці рвуться в Європу, але при цьому бояться зареєструвати свою собачку, щоб не дай Боже податки не платити. Або ті ж самі ’свідомі’ виправдовують, коли дорослий дядько хапає 12 річних дівчат за руки 🤦🤦🤦 нажаль частину країни нічого і ніколи не змінить. І такі люди навіть гірше ніж ті, що продовжують розмовляти російською .
палка-копалка• 12 мая 2025
Ответ дляМилота
Да, согласна
Я несколько лет прожила в Европе, работала среди европейцев и с нашими - более жестоких и подлых, чем наши люди, нет...
еще в давние времена говорили, что самый страшный враг украинцу это украинец
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Автор, дарма вас тут так заклювали, повністю розумію, про що ви, мене ця колективна шизофренія давно дивує.
«Хочу порядку, але щоб кум міг порішати, якшо шо» - наш ментальний девіз
Та ні, ви не хвилюйтеся, мене не заклюєш)))
Про то ж кажу , що кращого життя хочеться, в підхід міняти не хочуть.
палка-копалка• 12 мая 2025
Ответ дляНоу коммент
Ну с чего-то же нужно начинать.
так давайте с хорошего для людей начнем
Мольфарочка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
что именно вы не хотите менять
давайте каждый будет отвечать за свои действия?
Борисфенка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Про реєстрацію тварин, це просто як приклад подвійних стандартів. Люди хочуть і рибку з´їсти і рота не замазати.
Люди хочуть почути, куди підуть податки з собачок. Що каже уряд??? Чи мовчить, як риба об лід? Отож.
Милота• 12 мая 2025
Ответ дляпалка-копалка
Это точно. Вы посмотрите даже здесь на форуме, спросите о чем-то, вас тут же обосрут, оскорблят, а толком никто по теме не ответит, этот форум и отражает сущность нашего общества
Мольфарочка• 12 мая 2025
Ответ дляМилота
но это не о вас же конечно
правда?
Мальчижка• 12 мая 2025
Ответ дляпалка-копалка
И при этом все забывают сколько бывших и не бывших соотечественников, проживающих в европейских странах на начало войны, помогало украинцам
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляпалка-копалка
так вот эта регистрация, за которую вы топите и есть двойные стандарты. Как содрать что то с людей так Европа, а как дать что то людям так за Европу забывают
Я не топлю ні за що. Я написала приклад . Коли люди хочуть бути європейцями ( а таких багато, як би тут не писали ’ та нащо мені та Європа’) але виправдовують застосування фізичної сили до дівчинки підлітка. Спробуй так повелися в умовній Німеччині , схопив дівчинку за руку. Але проблема навіть не в тому дядькові що за руки дівчат хапав, в і тому що 70 % жінок в тій темі підтримали його дії. Це ж наскільки з поломаним сприйняттям реальності вони виросли.
Мальчижка• 12 мая 2025
Ответ дляМилота
Только вы конечно же исключение, причём единственная
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляМольфарочка
что именно вы не хотите менять
Я притримуюся законів, я не підтримую подвійні стандарти, не займаюся кумовством. Ось. Почала, в ви що робите ?
Мольфарочка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
и так скажет каждый человек о себе
в чем тогда проблема?
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляМольфарочка
и так скажет каждый человек о себе
в чем тогда проблема?
Ну так про це ж і тема ))) далеко не кожен , в сусідній темі , відмовляються реєструвати собачок, щоб податок не платити. Це дотримання законів ?)))
Борисфенка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Люди хочуть правову державу. То що там з податками на собачок, куди підуть, вже дізналися?
З хапанням за руки складне питання, але має бути відео. Подивимося на дії авторки.
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляМольфарочка
и так скажет каждый человек о себе
в чем тогда проблема?
Та і гівно за своїми тваринами теж пора навчитися прибирати.
Мольфарочка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
а какой налог?
Безсовісна кума• 12 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Благодаря стукачеству они и живут лучше, потому что все платят налоги. А на хитросделанных стучат и это правильно. Вон постом выше получают зп в конвертаз вместо того чтобы пойти в налоговою и настучать на директора что обкрадывает государство и людей, но они просто поохают про корупцию и тп.
Вы в Германии живете ?
Борисфенка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Думаєте, після реєстрації і сплати податків одразу кинуться прибирати???
Ms. Анонимная• 12 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Ага, авжеж. Є такі міста, як Ужгород, Луцьк, де відносно спокійно. Не чули?
Если это не родной город для человека?
Безсовісна кума• 12 мая 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Удалено администрацией...
На счет Европы согласна
А на счет кучки с Майдана и войны - вы такая же как та кучка .
Ms. Анонимная• 12 мая 2025
Ответ дляДавно без алко
И гавно за собаками впадлу убрать.
В крупных городах Европы такое чаще, чем в Киеве встречаю )
Милота• 12 мая 2025
Ответ дляМальчижка
А что это так вас задело? Себя увидели? )))
Безсовісна кума• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Вам за людей обидно ? Что люди хотят лучшей жизни ? Переживаете так за людей ?
Прям борец за общее благо 😄
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляМольфарочка
а какой налог?
В тому то і справа, що податки на утримання тварин ще не ввели, але люди вже бояться реєструвати, щоб не дай бог не довелося потім платити. Плюс бояться 70 грн за чіп заплатити
А тварини мають бути чіповані, це нормальна практика в інших країнах. Це про відповідальне ставлення до утримання тварини.
Сладкий лимончик• 12 мая 2025
Ответ дляПишу з калідору
Отзовите русскоязычных с войны и займите их место.
Ви вже куди попало ліпите свої ботярські коментарі? Чи вам навіть в цій темі ущімлєніє мерещиться?
Безсовісна кума• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
А вы кто такая , чтоб с других спрашивать ?
Собой занимаетесь и не лезьте в чужие дела
Лепешечка• 12 мая 2025
Так это же классика жанра.
Еще за коррупцию надо посадить депутатов, а простые люди пусть и дальше делают что хотят. Потому что рыба гниет с головы. И налоги тоже пусть платит кто-то где-то там.
Уси Пуси• 12 мая 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Задрали з тою Європою
За 100-150 років з тої цивілізації буде 0.
А що буде? Велика та могутня?