ПАЦАНКА О• Изменено 12 мая 2025
Українці хочуть в Європу, але цивілізованими бути не хочуть
В мене викликає сміх , як українці рвуться в Європу, але при цьому бояться зареєструвати свою собачку, щоб не дай Боже податки не платити. Або ті ж самі ’свідомі’ виправдовують, коли дорослий дядько хапає 12 річних дівчат за руки 🤦🤦🤦 нажаль частину країни нічого і ніколи не змінить. І такі люди навіть гірше ніж ті, що продовжують розмовляти російською .
Борисфенка• 12 мая 2025
Ответ дляУси Пуси
Та ніхто не перебільшує значимість і мова взагалі не про неї. Хотять рівень життя як в країнах Європи, але ви маєте рацію, що змінювати свій менталітет не хочуть - ігнорують законні вимоги, не платять податки, крадуть все що тільки можна, хочаб палички-мішалочки для кави, але тягнуть додому з роботи. Українці не розуміють, що рівень життя забезпечує не держава, а народ. Прибиральниця баба Люба обурена, що депутати крадуть, а сама з роботи таскає вкрадений миючий засіб та туалетний папір.
Не треба орієнтуватися на інвалідів совка, які крадуть туалетний папір.
До честі молодого покоління, вони такою зернею вже не страждають. Однак і рівень доходів у них вище.
Українці все добре розуміють.
Ліплю вареники• 12 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Є таке поняття закон. Але я розумію не для вас
Закон це все чудово.
Але в мене немає зайвого часу на реєстрацію, яка мені непотрібна.
У моєї собаки є чіп, стерилізація, всі щеплення і документи.
Безсовісна кума• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Я обговорюю подвійні стандарти українців. Ви трошки якщо б включилися в тему зрозуміли, а ви просто посперечатися зайшли🤷
А семечками запаслись ?
Чтоб там вам на скамейке перед домой с подружками не скучно было сплетничать 😂
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляМольфарочка
готова поспорить с вами на 1000 грн что не раз вы нарушали скоростной режим
В межах норми в денний час звичайно було, бо рухалася з потоком машин, щоб не порушувати загальний рух. Але ви розумієте різницю між привищіти на 8 км, щоб рухатися з разом з потоком чи гнати 150 по центру?
Ноу коммент• 12 мая 2025
Ответ дляпалка-копалка
так давайте с хорошего для людей начнем
А что плохого в том, чтобы официально зарегистрировать своё животное?
Мольфарочка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
и это было не раз за все время вождения
вот вам и двойные стандарты, о которых вы же и вещаете
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Не , это не двойные стандарты, это как подметать пол после ядерного взрыва, эта проблема очень незначительно улучшит жизнь среднестатистическому человеку
А після ядерного вибуху не потрібно життя відновлювати ? Не потрібно відбудовуватися і жити далі?
Безсовісна кума• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Смотря кому 😄
Ms. Анонимная• 12 мая 2025
Ответ дляУси Пуси
На уровень жизни политика государства имеет значительное влияние.
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляМольфарочка
и это было не раз за все время вождения
Не згодна. Я пояснила вам ситуацію, коли їде поток машин , ти просто не можеш рухатися повільніше. А що заважає наприклад упалти податок ? Прибрати гіно за собакою ?
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Смотря кому 😄
Навіть не знаю що сказати тут )))
Безсовісна кума• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Навіть не знаю що сказати тут )))
Вы еще не уехали ?
Ms. Анонимная• 12 мая 2025
Ответ дляlilul990
W 2024 r. cudzoziemcy popełnili w Polsce ponad 16 tys. przestępstw, to oznacza wzrost o 75 proc. w porównaniu z 2020 r. Jednocześnie widać niewielki spadek – o 5 proc. w porównaniu z 2023 r.
Там написано вообще не то, что вы писали выше)
Мольфарочка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
давайте поспорим насчет нельзя ехать медленее
можно ехать с любой скоростью, и даже, о боги 50
вас же никто сзади не подталкивает
но себя вы оправдали уже
остальные виноваты
почему так?
вас же никто сзади не подталкивает
но себя вы оправдали уже
остальные виноваты
почему так?
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляМольфарочка
вас же никто сзади не подталкивает
но себя вы оправдали уже
остальные виноваты
почему так?
вас же никто сзади не подталкивает
но себя вы оправдали уже
остальные виноваты
почему так?
Я не виправдовую. Перечитайте будь ласка ваше запитання і мою відповідь.
Мольфарочка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
вы ответили честно и за это плюс
но нарушаете пдд аж бегом
Ms. Анонимная• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Нет, сначала надо другие вещи сделать.
Эвакуировать людей, предоставить помощь, проверить радиацию спец работникам
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляМольфарочка
вы ответили честно и за это плюс
но нарушаете пдд аж бегом
Ви так впевнено пишете, наче ви мій пасажир)))) ’аж бєгом’)))
Мольфарочка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
вот вам и двойные стандарты...
Цикавенная• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Навіть не знаю що сказати тут )))
ну краще платити 50% від 3000 євро, ніж 23% від 20000 грн., чи не так?
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Нет, сначала надо другие вещи сделать.
Тобто поки інші не почнуть податки платити і вине почнете , так виходить?
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляЦикавенная
Звичайно . Так а що це означає? Приховувати податки ? )
Ms. Анонимная• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Я из все время платила.
Платить больше при том, что ничего не меняется смысла нет)
Буду из минимизировать (это нормальная практика). Если не выйдет выберу другое место с адекватной платой за сервис государства, это я тоже делала )
Цикавенная• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Удалено администрацией...
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вы ошибаетесь. Никто в Европу не хочет. Откуда это вообще пошло ?
Що значить «ніхто»?
Ви усіх українців опитали ?
Ms. Анонимная• 12 мая 2025
Ответ дляЦикавенная
Удалено администрацией...
У нас суммарный процент налога, в среднем выше.
Если учитывать все налоги, сборы, и возможности вычетов
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Я из все время платила.
Я не мала на увазі що конкретно ВИ не платите. Я в загалом кажу, що якщо сусід не платить, то що і мені не платити. Мій знайомий відкрив колись у Києві типу арт простору. І вхід туди був платний. І там можна було тусуватися, пити, їсти. Але так як це було на вулиці, деякі просто проходили безкоштовно, відморожувалися платити. Його це так злило. В колись ми пішли в музей і він прошмигнув безкоштовно , я жартома кажу ’ти забув за вхід заплатити’, в він каже ’тю, я завжди так роблю, намагаюся відморозитися, чого я маю платити, щоб подивитися на достояніє народа’. Ось про таких людей я кажу.
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Честно говоря уже рыгать охота от ваших європейських цінностей, от європейського шляху.
Комплекс меншовартості?
Так не стримуйтеся .ідіть 🤮
Мальчижка• 12 мая 2025
Ответ дляЦикавенная
От 3000 евро 50% не платят, в некоторых странах это почти минимальная зарплата
ПАЦАНКА О
• 12 мая 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Хочуть. Дуууже багато людей.