Миловидна леді• 12 мая 2025
Де є школа в Оболонському районі Києва,щоб не можна було користуватись телефоном
В мене вже терпець уривається,що діти ,що вчителі в телефоні
Встидаюся запитать• 12 мая 2025
Ответ дляМиловидна леді
Что я?я не на уроке
А учитель на уроке в телефоне? Жалуйтесь администрации
Миловидна леді
• 12 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
Ніде. Вам тільки варіант займатися з дитинкою домашньою освітою
Ходили в таку,але вона,на жаль тільки начальних класів
Миловидна леді
• 12 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Да
Миловидна леді
• 12 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Именно так и сделаю,сами такой пример подают,потом жалуются
Щедрик• 12 мая 2025
Ответ дляМиловидна леді
Что я?я не на уроке
Спробуйте і при цьому бути на зв´язку з адміном і батьками учнів
Миловидна леді
• 12 мая 2025
Ответ дляЩедрик
Приватна школа і вчитель не проводить урок? Це в яку ходите
Ні,не приватна
Щедрик• 12 мая 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ні,не приватна
Тобто урок не проводиться взагалі? Спробуйте звільнити вчителя))), якщо вийде, то результат буде ще гірший. Хіба що ви прийдете. ВО яка у вас
Миловидна леді
• 12 мая 2025
Ответ дляЩедрик
Навіщо на уроці бути на звʼязку з батьками і адміном?
Щедрик• 12 мая 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ні,не приватна
А чого тоді в мол.школі вчитель був без телефону???
Щедрик• 12 мая 2025
Ответ дляМиловидна леді
Бо їм щось треба. От дитина не пише мамі смс чи оре вчитель, не знімає відсіки, ще щось.
Миловидна леді
• 12 мая 2025
Ответ дляЩедрик
Не педагогічна,проводиться,уривками,дитина показувала відео
Щедрик• 12 мая 2025
Ответ дляМиловидна леді
Зараз і без пед можна в школу. У нас юрист веле іноземну, лікар біологію. Мову ще простіше. Я бухгалтер, то можу математику, але нахер треба
Миловидна леді
• 12 мая 2025
Ответ дляЩедрик
Хто сказав що без телефону?для телефону є перерва ,а не урок,А діти взагалі ходили без телефонів,по питанням телефонували вчителю
Щедрик• 12 мая 2025
Ответ дляМиловидна леді
Так скажіть своїй дитині, щоб не грала в телефоні на уроці. Чи страшно
Миловидна леді
• 12 мая 2025
Ответ дляЩедрик
Бачить як це роблять інші ,чого мені не можна,а їм можна
Миловидна леді
• 12 мая 2025
Ответ дляЩедрик
Так отож,і мені воно навіщо,тому і писати треба щось доречне
Щедрик• 12 мая 2025
Ответ дляМиловидна леді
А думати своєю не варіант? Мотивації нема.
Щедрик• 12 мая 2025
Ответ дляМиловидна леді
Так і вчителю не треба. Діти не слухають, бо мамка прийде розбиратись. Може не ви, але більшості терміново треба щоб дитина дзвонила. Вчитель без прав взагалі. Дитина б´є вчителя, а він повинен мовчати
Миловидна леді
• 12 мая 2025
Ответ дляЩедрик
Нема,5-й клас,яка там мотивація
Щедрик• 12 мая 2025
Ответ дляМиловидна леді
Нема,5-й клас,яка там мотивація
Там інстамами, неможливо заборонити телефон. Хіба приватна школа
Бешене сарі• 12 мая 2025
В нас з нового року збирають телефони перед уроком. Дитина ходить з двома.